Skocz do zawartości

Rozgrzewka :D


Hizaszi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przychodzę z pomysłem, który według mnie będzie dość wygodny dla graczy. Mianowicie chodzi o rozgrzewkę, czy nie lepiej było by zamiast samych Deaglów dodać jeszcze noże? Wydaje mi się, że będzie to bardziej przyjemne jak na początek meczu. Zawsze po straceniu całego ammo można przełączyć na piękną , niebieską kosę :D

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hizaszi napisał:

piękną , niebieską kosę :D

Dzięki za te miłe słówka, bo troszkę nad nią przysiedziałem (3 godziny xD)

22 minuty temu, Hizaszi napisał:

czy nie lepiej było by zamiast samych Deaglów dodać jeszcze noże?

Niestety plugin nie posiada możliwości dania graczowi dwóch i więcej broni na raz. Jest to dostępne w innych tego typu pluginach. Ja natomiast zdecydowałem się na ten ponieważ pozwala na wyłączenie/włączenie pluginów na czas trwania rozgrzewki. Jest to bardzo kluczowe bo dzięki temu nie bugują się RS'y, Losowanie VIP'a jak i sam VIP.

Bronie są zmieniane co miesiąc jak już się rybka wypowiedziała. Mogę ustawić kosy na stałe, ale czy po miesiącu wam się to nie znudzi? Mogę bronie nawet zmieniać co tydzień jak chcecie. Można utworzyć nowy temat co do typowania broni. Każdemu się nie dogodzi jeden chce kosy, drugi emke lub akacza. Jeśli będzie duży odzew co do kos to można ustawić na próbę. Aczkolwiek w moim uznaniu będzie lepiej jak każdy ujrzy na rozgrzewce co miesiąc/tydzień broń która mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności