Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Konsekwencje


Wierzba

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

 Wierzba

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

 Konsekwencja

3. Nick oskarżonego

Konsekwencja 

4. Steam_ID oskarżonego

  STEAM_1:1:101705685

5.Data i czas zdarzenia

18:27 25.06.2018

6. Mapa

de_ westwood_big

7. Opis sytuacji

 xtrii cały czas coś  się odzywa, co mnie dorosłego człowieka wprowadza w szał, dostałem bana za obraze gracza, mówiąc "zamknij pizde" To już jest chyba lekka przesada co? :D już pomijając fakt, że ten młody powinien dostawać muty cały czas, a gada non stop bo ma pozwolenie nie wiadomo skąd. Ja wpadłem tutaj 3dni temu na serwerownie, i trochę mnie to wkurwia, admin to nie powinien być kumplem innego gracza, Pis joł pozdro 600, od dzisiaj chyba będę musiał gorsze rzeczy mówić, jak za takie słowa dostaje bana. w Dzisiejszych czasach takich wyrażeń się używa dużo częściej i jak dla kogoś są obraźliwe to pozdrawiam :D, wyjebane mam w unbana, proszę, żeby takie akcje się nie powtarzały ^,^. 

Ps. To, że jakiś młody się panoszy na serwerowni robi wam na pewno zajebistą renome, nie ma co xDDDDDD

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)  świadków jest z 18, bo serwer był pełen

najs.jpg

Edytowane przez Wierzba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam  e-administracjo jest do pilnowania regulaminu   a xitri mutacji nie ma  jedynie hanrys jak jeast xitri się nie odzywa

 jeżeli regulamin obowiązuje   graczy i adminow to wszystkich a nie 90%  graczy  a 10% nie

Edytowane przez Allado
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtri ma pozwolenie ode mnie i jest to na zasadzie ze nie ma odzywac sie bez sensu a tego nie robi jeśli komus przeszkadza jego głos to jego problem mozna go zmutowac indywidualnie a nie robic problem na cały serwer ponieważ chłopak ma 15 lat nie ma mutacji ale jest w miare ogarnięty gra tu juz jakis czas wiec nie widze problemu 

Skarge odddalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności