Skocz do zawartości

Serial Daredevil


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Daredevil 

daredevil-9.thumb.jpg.0af4dd81d47823bedb83381f1e0ae2c3.jpg

Główne informacje

Aktorzy: 

Charlie Cox grający samego Daredevila charlie.jpg.a4b08239c01c4097945a795451540e86.jpg

Vincent D'Onofrio grający Kingpina             kingpin.jpg.8bb6a76972e710f5d35755b619038175.jpg

Elodie Yung grający Electre                           electra.jpg.b5ef7735ede74f7ff6dab93e80cefc3b.jpg

Elden Henson grający Franklina                   Nelson.jpg.169938828f43a813b2a0def60a39bc09.jpg

Pierwszy odcinek pojawił się na ekranach 10 kwietnia 2015 roku. Posiada on dwa pełne sezony i następny w produkcji.

O samym Serialu

Daredevil to serial na podstawie komiksów Marvela (to już wiadomo, że uwielbiam :D ) przepełniony bijatyką. Nie ma w nim żadnych "super umiejętności" oprócz tego, iż główny bohater w dzieciństwie poprzez wypadek samochodowy stracił wzrok. Potem, po śmierci ojca boksera, został wyszkolony przez też niewidomego starca, który nauczył go tajemnych technik obrony i walki przeciwko mrocznemu zakonowi zwanego "Rękom". Daredevil sam nie wymyślił sobie tego przydomka, wymyślili je zwykli ludzie z Hell's Kitchen (dzielnica w Nowym Jorku o którą walczył Daredevil). Jego głównym celem było zwalczanie wszelkiego zła, lecz nie zabijał on złoczyńców, tylko nokautował ich po to, aby dopadła ich policja, lecz kto wie, może kogoś w końcu zabił?

2069019057_gifdaredevil.gif.f9e831693bee450c4c8dadc3846ca3f2.gif

 

Moja Opinia

Choć początki odcinka mogą być czasem zadziwiające i nie da się czegoś zrozumieć, bo jest to tak chaotycznie zrobione, to serial zasługuje na silne 8/10. Dobry soundtrack, świetne intro, jeszcze lepsza walka uwieczniona w serialu. Uwielbiam też ponad wszystko sezon 2 w którym pojawił się The Punisher punisher.jpg.23552cee01c22d0aaf7e0cf2692639f1.jpg , który po świetnie zagranej roli, za pomocą odzewu fanów dostał swój WŁASNY BAZOWANY NA TEJ POSTACI SERIAL. Historia obu tych panów w pierwszym a potem drugim sezonie wręcz dręczy oglądającego do oglądania następnych i następnych odcinków. Polecam mocno do obejrzenia tego serialu!

Tutaj macie do obejrzenia intro, które jest świetnie wg mnie zrobione, o właśnie tu!

  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

3 sezon to miazga. Uwielbiam sceny walki w tym serialu, to jest niepojęte jak z mniejszej bójki można zrobić epicką scenę. No i Punisher który był w drugim sezonie, epickość sięgnęła zenitu.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy oglądać.

Daredevil'a zobaczyłem w The Defenders, a tam była m.in. Jessica Joney, Luke Cage i Iron Fist z dziewczyna. 
Obejrzałem cały serial "Jessica Jones", cały "Iron Fist", który był moim zdaniem nudny, więc został mi właśnie Daredevil i Luke Cage.

Imo w TheDefenders postać fajna, przyciąga uwagę, tworzy taką "kotwicę" między oglądającym a Daredevilem, która sprawia, że zaczynają obchodzić Cię losy danego bohatera.
Możliwe, że się skuszę. 

Fajny artykuł. 

Edytowane przez WhiteBlood
Zjadłem słówko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności