Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Bezczelne zachowanie Administratora Nadużycie Uprawnień.


MrDforum

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi: 

Obraza,zniewaga oraz przekroczenie uprawnień Administratorów.

 
1. Call Me Mr.Dave
2. Administrator
3. Geniuse
4. STEAM_1:0:146606121
5. 07-04-18 11:30
6. Mirage
7. Zaczeło się od obrazy ze Strony gracza "Monster" Stwierdzil ze jest lepszy i obrażał mnie na wszelaki sposób oczywiści nerwy mi puściły nie wytrzymałem również odpowiedziałem agresją słowną w kierunku tego gracza. Następnie wszedł administrator "Slyphor" który oczywiście zwrócił mi uwagę pomijając kompletnie to że pisałem na "u@" iż gracz "Monster" mnie obraża oraz że mi to bardzo przeszkadza w relaksowaniu się z kolegami w grze. Gdy administrator zaczął lżyć z mojej osoby pisząć "dzieciaku" oraz żebym zaczął myśleć zabolało mnie to iż jestem bardzo wrażliwy. Chciałbym bardzo żeby odebrano uprawnienia temu Administratorowi ponieważ nadużywa on sowich praw co przeczy regulaminowi oraz żeby mu wytłumaczono że on jest dla nas na serwerze a nie my dla niego. Proszę o pozytywnę rozpatrzenie skargi. Bana dostałem od Geniuse który podjudzał cała sytuację pisząc i spamując w moim kierunku.
PS. Jestem na Ts czekam w poczekalni na Administratora żeby wyjaśnić tą sprawę słownie. Ts-Classic.pl Zapraszam.
8. Świadek. NickName in Game : LEXEE widział wszystko słyszał ponieważ graliśmy tam razem. Potwierdzi wszystko.
  • Haha 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wiedziałem, że to napiszesz bo jakby inaczej.

 

Wchodzę na serwer pacjent wyzywa innych graczy i się wgl nie kontroluje. Zwracam mu uwagę po czym zaczyna się ze mnie śmiać, że bronie jak to on papisał "KOLESZKI", pomimo tego, że nie znam Monstera. Napisałem mu, że chyba mam do czynienia z dzieckiem bo co inaczej można wywnioskować po jego zachowaniu. Świadków było wielu na serwerze. Geniuse wszedł upomniał go żeby nie spamił, ale powiedziałem Geniusowi, że pisze do niego na psayu dlatego pisał na u@. Dostał gaga na 30 min od geniuse po czym MrD "niewiniątko" zaczął mi ubliżać mówiąc jaki to ja jestem admin i prowokował tekstem "WLEP MI BANA I TAK ON MNIE NIE OBCHODZI". To mówie, że jak tak chce to mu chyba dam. A Dave dalej idzie za swoim, nadużywa u@, na którym się śmieje, że bana nie umiem dać, że uprawnień nie mam XD (co z tego, że mam dostęp do konsoli).
Ale lecimy dalej, napisałem mu żeby przestał się kompromitować tymi tekstami i żeby skończył pisać bo w końcu na serio wyrwie bana lecz to nic nie dawało. 
A co do u@ to wszedłem później niż napisałeś i żadnego admina nie było więc nie wiem czego ty oczekujesz ode mnie.

Więc pytam się jak inaczej można nazwać kogoś takiego kto nie rozumie prostych słów? - Zachowanie jak dzieciaczek.

@Geniuse

@|Mort| 

Wypowiedzcie się bo szkoda słów na takich ludzi.

 

edit1: @Geniuse on chyba myśli, że jest jakimś eliminatorem adminów czy coś skoro tak mówi :D ale nie wiem czego tu oczekiwać i w jaki sposób mamy tu stracić rangę. Bo ta skarga sensu nie ma XD wie, że prowokował i wyzywał, ale skarge trzeba złożyć.

 

edit2: Nie rozumiem zachowania gracza, ponieważ podał na świadka LEXEE  a po powrocie z bana prosi o jego zbanowanie za obraze. Chyba problemy jakieś ma...

Edytowane przez Peter
  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie chce sie tu bardzo wypowiadac. Dostales bana na 30 min. Ostrzegalem tyle razy cie. zebys przestal spamowac. Ale ty dalej swoje...

Jak bys przestal spamowac do tego by nie doszlo. 

Hmm. Jeszcze jak ty to tam nazwales juz nie jednym serwie zalatwilem juz tak Adminow. Do czego Dazysz? Ze mi zabiora range?.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                             Pozdrawaim GENIUSE

                                                                                                                                                                                                                                      ❤️❤️❤️❤️ :D 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość powiedział już Peter ale powiem coś od siebie jeszcze. Wbiłem na serwa witam się z chłopakami na u@ po czym pokazuję się wiadomość od kolegi w stylu "heuhewuheuuh" itd. Osobiście uważam, że jak już się chce pisać na u@ to, żeby to robić z sensem a nie jak kolega pisał bo taki miał kaprys i mimo upomnień z naszej strony dalej to robił i uważał później na serwerze, że dostał niesłusznego bana pomimo, że miał wyj###ne w to co mówili admini. Powinieneś dziękować, że dostałeś tylko na 30minut :) 

Tyle ode mnie. 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

zapoznałem się z demkiem, oraz skonfrontowałem je z Waszymi wypowiedziami. Co to oskarżonego admina nie mam żadnych zastrzeżeń. Po przeczytaniu skargi pomyślałem, że może faktycznie ktoś został źle potraktowany bo napisałeś ją w taki sposób, abyś wyszedł na jedynego pokrzywdzonego. Obejrzane przeze mnie demko rozdarło tą słodką otoczkę manipulacji faktami. Już po 5 minutach demka, można dostrzec, iż nadużywasz mikrofonu w sposób wulgarny i obraźliwy, a to był dopiero początek mapy. Następne minuty tylko Cię pogrążały. Sam byłeś prowokatorem opisanego zdarzenia, a zaprezentowanego przez Ciebie cwaniactwa nie będę tolerował na serwerze.

Jedyne co rzuciło mi się w oczy w postawie administracji, to to że jeden z adminów niepotrzebnie wymieniał z Tobą zdania, zamiast od razu interweniować. Nie były one jednak w żaden sposób podlegające karze dla administratora.

Pozdrawiam,

Skarga odrzucona

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności