Skocz do zawartości

[Zombie Mod CS:GO] System osiągnięć = spędzony czas


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Przygotowałem specjalną, nową wersję systemu osiągnięć dostępnego na DR.

Na ZM postanowiłem mocno ograniczyć ten kod i usprawnić jego działanie, tak by ten kod był jak najmniejszy, ale też i prosty w ogarnięciu dla różnych wersji językowych. Wzsystko jest napisane w naprawdę prosty, ale też krótki sposób, lecz jest to pierwsza tak minimalistyczna praca w moim wykonaniu, wiec oczekuje na dokładną weryfikcaję.

 

System sprawdza czas online z GameMe, a w przypadku gdy pokazuje Wam 0 minut i godzin, polecam wyjść/wejść. Jeżeli spełnicie daną ilość godzin będzie mogli wymienić je na VIP i teraz tutaj pojawia się bardzo fajna opcja, którą też skróciłem i ograniczyłem, ponieważ:

W tej chwili działa to tak, że nie trzeba brać każdego osiągnięcia, ponieważ sprawdza on aktualne osiągnięcie i liczy różnicę pomiędzy wybranym, a aktualnym osiągnięciem, a więc jeśli wcześniej wybraliście darmowego VIP za 5h, a następny jest za 10h i go wybierzecie, to dostajecie dzień, bo już odebraliście jeden dzień za 5h, ale jeśli nie wybraliście tego za 5h, to dostajecie na 2 dni, itd.

 

Ogólnie VIP na dzień jest za 5 godzin spędzonych na serwerze i uważam, że to naprawdę BARDZO mało, ponieważ wystarczy grać codziennie trochę dłużej by osiągnąć taki wynik.

Oczywiście nabijanie godzin i wymienianie je, jest zapisywane w logach i w przypadku gdy dojdzie do nadużyć (jeżeli parę razy zostanie wykryta dziwna operacja, to jest to wysyłane do innego pliku, który szybciej zauważę). Oczywiście nie mowię, że jest to pewne i dlatego też liczę na graczy, ale wykrycie czegoś takiego u danej osoby skończy się blokadą menu, a więc nie będziecie mogli NIGDY wymienić już godzin na VIP, także polecam się parę razy zastanowić czy na pewno chcecie ryzykować nabijanie godzin dla posiadania na chwilę VIP.

 


Co jeszcze mogę dodać.

VIP jest dodawany tak, jakbyście kupili go przez sklepsms, a więc możecie sprawdzić jego czas ważności pod komendą !mojeuslugi. VIP łączy się z kupionym VIP.

Wszystko jest zapisywane do bazy i chyba tyle powinniście wiedzieć.

 

No i nie wiem czy pisałem, ale na ten moment menu jest zablokowane i nie można wymieniać, ponieważ każda osoba, która dostała już VIP za grę, musi mieć zaktualizowaną swoją historię, tak by nie dostali za darmo dwa razy VIP.

 

Wydaje mi się, że w piątek już wszystko wyjdzie i najwyżej sam stworzę profile osób w bazie jeśli do tego czasu się nie pokażą.

  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności