Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


Wasyl25

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Wasyl

Nick oskarżonego:Pewniak

SID oskarżonego (komenda status): Macie

Godzina i data przewinienia:  03.07.2018  21:12

Opis sytuacji: Skracał na mapie dojo 2 dni temu ale jak pisałem ze ktoś skraca to powiedział ze tak wolno i szukałem demka żeby pokazać że on skraca

Dowody (demo, SS, świadkowie): http://274931.node55.pukawka.pl/hltv-1807032112-deathrun_dojo-1530645120-1530646320.zip

2min 10 sekunda widać jak przelatuje przez domki

3min 17 sekunda widać ponownie jak przelatuje przez domki

4min 50 sekunda ponownie widać jak przelatuje przez domki

Uwagi (opcjonalne): No to nieźle xD

 

 

@Pewniak to niezłe obrażanie na ts XDDD i sam na siebie dałeś dowód ze dziś to samo powtórzyłes ;3

Edytowane przez Wasyl25
  • Like 2
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest skrót i to stało się dzisiaj a nie dwa dni temu. 

Po za tematem, Soey mi przekazał że obraziłeś mnie na tsie kazałeś to przekazać i powiedziałeś żebym cię za to zbanował. Nawet na chwilę wbiłeś na serwer żebym miał twoje SID, co sam napisałeś. Już poza tą cała skargą wyjaśnij o co ci chodzi?

*EDIT* Jeśli to jest skrót to przykro mi, nie wiedziałem. Najwyżej stracę flagi i dostanę bana. Będę żył dalej bo to nie jest cały mój świat. Każdy wie że szukasz atencji odkąd nie jesteś adminem (nie traktuj ten zwrot jako odbiór flag, tylko określnik czasu). Składasz skargi codziennie na kogo popadnie. Dzisiaj nawet na @Kasia!, to było przegięcie bo nie miałeś racji w żadnej z nich. Widać że się pogubiłeś. Nie wiem jak inni ale ja mam ciebie dość. Jesteś totalnie aspołecznym i nie wychowanym dzieckiem. Grasz mi na nerwach, łamiesz zasady serwerów ts'a i forum. Widzę 2 wyjścia z tej sytuacji. Pierwsze: wyjedź gdzieś, odpocznij, zmień się i wróć lepszy do cywilizowanej społeczności forum. Drugie: bądź sobą, ale nie udzielaj się bo jesteś męczący i nic nie w nosisz. Jedynie utrudniasz nam pracę i marnujesz nasz i swój czas. 

Edytowane przez Pewniak
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności