Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina cs deathrun xeon


xeon

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xeon

Wiek: 16,5

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Dominik. Lubię grać w piłkę i grać w cs i lige legend. urodziłem się 01.11.2001

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Bo chce żeby na serwerze była miła i przyjemna atmosfera.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak byłem adminem na kilku serwerach cod mod i deathrun

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 9/10 

Staż w grze: 6 lat z przerwami bo zaczołem grać gdy miałem 10 lat

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/xeon/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): w wakacje które są obecnie 5-6 godzin lub cały dzień a gdy rozpocznie się rok szkolny czasami 1-2 w pon-piątek a weekendy 7-9 godzin

Czy uiścisz składkę adminowską?: pewnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xeon napisał:

Twój nick: xeon

Wiek: 16,5

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Dominik. Lubię grać w piłkę i grać w cs i lige legend. urodziłem się 01.11.2001

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Bo chce żeby na serwerze była miła i przyjemna atmosfera.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak byłem adminem na kilku serwerach cod mod i deathrun

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 9/10 

Staż w grze: 6 lat z przerwami bo zaczołem grać gdy miałem 10 lat

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/xeon/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): w wakacje które są obecnie 5-6 godzin lub cały dzień a gdy rozpocznie się rok szkolny czasami 1-2 w pon-piątek a weekendy 7-9 godzin

Czy uiścisz składkę adminowską?: pewnie tak

GT jest bardzo w kratkę. Ostatnie 4 dni za słabe. Gdybyś miał dzień w dzień GT takie jak 6/5 dni temu to może bym zaczął się zastanawiać. Na serwerze trochę się uspokoiłeś bo ostatnie bany 10 i 9 dni temu odpowiednio za kulturę (ode mnie) i bicie z bh na free więc na pewno jesteś na lepszej pozycji niż przy pierwszym Twoim podaniu. Zgłaszasz graczy ale wiem, że banowałbyś według własnych zasad co nie do końca jest dobre :D
jest 7 adminów póki co więc wymagania są teraz bardzo wysokie. Ureguluj GT żeby było perfekcyjne, pokazuj się na serwerze z jak najlepszej strony i pokaż, że byłbyś dobrym adminem a wtedy serio, pomyślę o Tobie. Na chwilę obecną odrzucam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności