Skocz do zawartości

Skarga na dwoje graczy


Stronk JW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Stronk JWWWWWW

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) : gracz, svip
 
 
3. Nick oskarżonego: Piotrek -_- i мошенника

 

4. Steam_ID oskarżonego piotrek: STEAM_1:0:238855078 мошенника : STEAM_1:0:115889911

 

5. Data i godzina zdarzenia 19.07.18r. 23:20

 

6. Mapa : zp_trakinax_tubo_16toGO

 

7. Opis sytuacji: gracze współpracują ze sobą w taki sposób że inni nie mają szans na zabicie ocalałego, blokowanie wejscia do kampy, specjalnie nie zarazanie kolegi, spowalnianie kolejki do kampy poprzez stanie w miejscu, nabijanie ap i statystyk itp. itd.  Wiecej takich i innych sytuacji widac na demku.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) : demko z tego dnia i godziny.   http://395833.node88.pukawka.pl/dem-zp_trakinax_tubo_16toGO-1532034720-1532036220.zip
Edytowane przez Stronk JW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie będę ukrywał pomagałem mu trochę ale to tylko dlatego, że to była nowa osoba i tłumaczyłem mu co i jak. I wcale nie blokowałem mu kamp ani nie spowalniałem po prostu nie wbijałem mu tyłem ani nie skakałem. Co do specjalnego nie zarażania to było nas tylko 4 to skoro chciałem mu wytłumaczyć co i jak to raczej oczywiste, że zarażałem pozostałych a nie niego, A i jeszcze jedna sprawa raczej ciężko grać normalnie gdy są tylko 4 os na serwerze a, że ty miałeś "bul dupy" bo cię zarażałem i zużyłeś na niego całe ap (na szalone czy tam magnesy nie pamiętam dokładnie jak one się nazywały xd) to już nie moja wina. To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybacz za czas oczekiwania, ale wyjazd miałem + jak widzisz serwer dalej OFF.

Ogarnę serwer i zajmę się demkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Problem polega na tym, że link nie działa.

Dodam jeszcze, że sam poszkodowany przyznał się do winy i kara na pewno powinna być, lecz czy ten ban na godzinę gdy i tk nie było serwera przez 3 dni coś tutaj da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Już sprawdzam

Obejrzałem to demko od 23:20 do 26:10 i tam tylko w tej pierwszej rundzie można powiedzieć, że zombie (czyt мошенника) nie podchodził do ocalałego, a nawet na końcu dał się zabić. Nie ma tam żadnego bugowania i blokowanie, ponieważ gościu latał na środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności