Skocz do zawartości

Make chowany GREAT AGAIN!


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jakie wy macie odczucia ale wg mnie chowany powinien zostac przywrocony. Sa inne gówniane zabawy takie jak zbijak ktore nie powinny istniec (przez nie moj komputer nie istnieje:c ) i zamiast nich powinna zostac przywrocona zabawa. Bez niej zycie @ceberi w ct nie ma sensu!

 

Jedyną zbędną rzeczą tutaj jest wasz głupi opór!

@F1kSu ludzie ktorzy nie graja, zgapiacze pomyslow i dzieci glosu nie maja! ❤️ wbij na to jb albo tsa kiedys to zobaczymy

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 4
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego chowanego dobrze że go niema szanuje za tą decyzje bo to już była przesada co mapę traciłeś 7 minut z życia nudząc się -_- 

 

Survival powinien wrócić a nie chowany 

Edytowane przez ZbigniewStonoga
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory tęskniłem za chowanym, ale uświadomiliście mi, że cebuli nie raz napsuł mi krwi dając co chwila chowanego. Nie dam mu więcej tej satysfakcji!

Niech żyje wolny serwer precz z chowanym!

  • Like 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JB bez chowanego to tak naprawde nie JB, chowany była jedna z najlepszych zabaw jak dla mnie lepszej zabawy na JB nie było i nie widze teraz sensu grania po stronie CT. To wszystko z mojej strony i mysle ze moja wypowiedż była pomocna

  • Like 5
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez chowanego odczuwam pewna pustke w sercu byl on praktycznie od zawsze a teraz zastapily go jakies beznadziejne zabawy typu zbijak. Jestem za aby chowany wrocil na serwer. #MAKECHOWANYGREATAGAIN

  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chowany jest fajną zabawą dla 2 albo 3 ctków ile to osób w porównaniu do kilkunastu terrorystów ktorzy traca kilka minut z zycia zeby ctki mogly sie dowartosciowac i spelnic jakies swoje zwyrolskie zachcianki w zabijaniu osób i osoby które pisza ze jb bez chowanego nie istnieje to chyba wy zyjecie w ciemnogrodzie i wchodzicie do ct dac chowanego i wychodzicie z serwa jak sie skonczy zabawa ja na przyklad na mysl ze musze czekac jeszcze kilka minut na koniec zabawy zaczynam ogladac poradniki jak zawiązac porządną żeglarską pętle i zerkam do kuchni w poszukiwaniu krzesla i to pewnie nie ja sam tak robie także #JC 

życze miłego popołudnia

@SnuFFy  chcialem tylko rozpisac swoje odczucia co do tej zabawy zebys zrozumial ból graczy a jak jest problem ze pisze nie w jednym zdaniu to zapraszam cie na fame mma 2 które odbędzie się pod koniec października rozwiazemy twoje watpliwosci w oktagonie i posluchamy koncertu diha

osmieszyc ctków mozesz nie wiem rozglaszajac w ich szkolach ze mają krótkie nogi a ja znam jeszcze wiecej osób którym ta zabawa sie nie podoba i czują sie zniesmaczone kiedy musza brac w niej  udzial

dDXDXdxdDXdxDXDd  a nie bede sie tutaj dalej obrazac bo wczoraj u spowiedzi byłem i obiecałem wielkiemu buddzie ze bede miły 

Edytowane przez RozjeżdżamWasSmartem
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RozjeżdżamWasSmartem napisał:

chowany jest fajną zabawą dla 2 albo 3 ctków ile to osób w porównaniu do kilkunastu terrorystów ktorzy traca kilka minut z zycia zeby ctki mogly sie dowartosciowac i spelnic jakies swoje zwyrolskie zachcianki w zabijaniu osób i osoby które pisza ze jb bez chowanego nie istnieje to chyba wy zyjecie w ciemnogrodzie i wchodzicie do ct dac chowanego i wychodzicie z serwa jak sie skonczy zabawa ja na przyklad na mysl ze musze czekac jeszcze kilka minut na koniec zabawy zaczynam ogladac poradniki jak zawiązac porządną żeglarską pętle i zerkam do kuchni w poszukiwaniu krzesla i to pewnie nie ja sam tak robie także #JC 

życze miłego popołudnia

Wystarczylo napisac to w jednym zdaniu a nie robic z siebie debila, tak jak w kazdym twoim wpisie :V

Odczucia sa mieszane bo znam wiele osob, w tym mnie, dla ktorych chowany w T to nie bylo nic zlego bo mozna bylo sobie na luzie pogadac i przy okazji osmieszyc ctkow w fajny sposob.

XDDD to niezle masz na bani

Edytowane przez SnuFFy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za chowanym

Fajna zabawa

morzna sie poczuc jak zabijaka 

i wogule

@SnuFFy to byl moj autorski pomysl 

Nie mam jak jestem w anglii XD 

 

Edytowane przez F1kSu
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JB bez chowanego to nie jest to samo JB. Chowany był jedną z najczęściej wybieranych zabaw na tym serwerze. Można było na luzie porozmawiać czy beke z ct'ków robić. Chowany był najważniejszą zabawą dla ct bo można w szybki sposób dorobić się super ciężkiej kamizelki by mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie w ct, bo teraz bardzo trudno się dorobić. Niektórzy tak piszecie bo się lubicie ograniczać się do uciekania do gr'a i samych zabawach dla tt typu hs czy wg i dla tego wychodzicie z serwera. Chowanego można lubić/nie lubić ale pisanie że jest "zbędny" to jedynie oznacza że niektórzy nie myślą racjonalnie. 

Jestem za przywrócenie chowanego zamian za zbijaka, którego nikt nie wybiera i gracze o słabych sprzętach maja ogromne spadki klatków.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ceberi napisał:

 Chowany był najważniejszą zabawą dla ct bo można w szybki sposób dorobić się super ciężkiej kamizelki by mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie w ct, bo teraz bardzo trudno się dorobić.

Ceberi co ty bredzisz trudno się dorobić dajesz berka/polowanie i na jedno wychodzi a chowany był już poprostu monotony :D  i nudny.

Ktoś tam wyżej pisał że można sb pogadać na luzie ale nie gadają wszyscy 3/4 serwera i tak siedzi cicho  bo jest nie w temacie zwykle i sie nudzi.

Co do wywalenia zbijaka jestem przeciwny ponieważ pomysł na  zabawę  jest naprawdę fajny  chociaż niektórzy maja spadki fps to fakt i minus tej zabawy.

Chowany teraz powinien byc wyłączony na minimum całą edycje poprostu aby odpocząć od niego temat powinien się nazywać Make survival GREAT AGAIN! 

A jak macie naprawdę mega problem że brak chowanego to ograniczyć go raz na 4 mapy (no może lekko przesadziłem).

Powiem tak było nie spamić tym chowanym to by nie był usunięty. 

  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności