Skocz do zawartości

[III]Wywiad z Nessią - "Wszyscy jesteśmy ludźmi i jesteśmy sobie równi"


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

nessia.png.4c193c964c897cb97198cd9a3166b7e4.png

 

[Shino] Witam w kolejnym wywiadzie, tym razem moim gościem jest Magda, znana wszystkim na forum jako Nessia - aktualny wyjadacz forum, była moderatorka, Pani redaktor, grafik, wielokrotny admin na naszych serwerach. W skrócie osoba, która posiada nietuzinkowe doświadczenie. Jako, że jest to jej trzeci wywiad to zapraszam na dwa poprzednie - jeden tutaj, a kolejny tutaj.
Od ostatniego wywiadu minęły ponad trzy lata, co zmieniło się w Twoim życiu? Żałujesz jakichś decyzji, na które zdecydowałaś się w ciągu tego czasu? Czy może jest coś czym warto się pochwalić? Pomijając oczywiście stukniętą dwudziestkę oraz ukończoną szkołę :P

 

[Nessia] Witam wszystkich! Na początku chcę powiedzieć, że cieszę się, że to właśnie Ty jesteś redaktorem, który przeprowadza ze mną wywiad. Trzy lata to naprawdę dużo, nawet jak na moje monotonne życie, więc nastąpiło wiele zmian oraz sytuacji, które umocniły mój charakter. Czy są decyzje, których żałuję? Jestem zdania, że nie powinniśmy żałować niczego, ponieważ nawet te najmniej rozsądne decyzje doprowadziły nas do tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. Jestem osobą, która uczy się na błędach, a jako, że popełniam ich dosyć wiele, to zdążyłam wyciągnąć z życia dużo cennych lekcji. Jedynie może nie jestem do końca zadowolona ze szkoły do której uczęszczałam, ponieważ wybrałam ją bardzo szybko, nie do końca zastanawiając się, czy jest to coś, co naprawdę chcę robić w życiu. Pochwalić mogę się jedynie zdaną maturą z matmy, co w moim przypadku było prawie niemożliwe

 

[Shino] Jak dobrze wiemy z poprzednich wywiadów, wybrałaś technikum o profilu hotelarskim, żałujesz wybrania tej szkoły, na którą się zdecydowałaś, czy tego kierunku? Jeżeli jednak hotelarstwo stawiasz pod znakiem zapytania, to gdzie aktualnie widziałabyś siebie? Jaki kierunek wydaje Ci się teraz bardziej atrakcyjny i dlaczego akurat zmiana na ten?

 

[Nessia] Myślę, że trochę tego i tego. Sama szkoła nie miała jakiegoś wysokiego poziomu, przez co wiele rzeczy musiałam robić na własną rękę, a o fatalnym przygotowaniu do matury nawet nie wspomnę. Hotelarstwo to był naprawdę szybki wybór, a jedyne co mnie tam przyciągnęło, to przedmioty na rozszerzeniu - angielski i geografia, czyli to, w czym czuję się naprawdę dobrze i z czym nie mam problemów. Osobiście żałuję, że nie wybrałam liceum o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim, jednak przez namowy rodziny byłam praktycznie zmuszona, by wybrać technikum. Dlaczego akurat taka zmiana? Jak już wielokrotnie mówiłam, bardzo lubię mieć kontakt z językiem angielskim, jest według mnie jednym z najpiękniejszych języków. Mimo, że wiem, iż byłoby o wiele trudniej, ponieważ jest to wymagająca szkoła, to wiedziałabym, że jestem tam, ponieważ naprawdę jest to klasa w której chcę być.

 

[Shino] Skończyłaś technikum, może nie o wymarzonym kierunku, ale szkołę średnią, że tak powiem "zaliczyłaś". Wiele dobrego powiedziałaś nt. języka angielskiego, zamierzasz robić coś dalej w jego towarzystwie? Praca, czy może studia? A jeżeli jednak nie z angielskim to mimo wszystko masz w tym kierunku jakieś plany? Czy może już podjęłaś decyzję jakiś czas temu i właśnie go realizujesz?

 

[Nessia] Oczywiście planuję studia i chciałabym by były one związane z językiem angielskim. Jaki dokładnie kierunek wybiorę, tego nie jestem pewna w stu procentach. Na początku, jak myślałam o tym języku, to pierwsza na myśl przyszła mi filologia angielska. Codzienny kontakt z językiem byłby dla mnie na pewno czymś przyjemnym. Studia mogłyby mi pozwolić także na podjęcie pracy jako np. tłumacz. Nie zdecydowałabym się jednak ostatecznie na jedynie taki wybór, ponieważ nie sądzę, by to wystarczyło. Myślałam też, by wybrać dodatkowo jakiś kierunek związany z geografią i jeśli byłabym pewna, że sobie poradzę, to zdecydowałabym się na dwa kierunki, jednak jeśli musiałabym zdecydować teraz, to najprawdopodobniej byłaby to turystyka, ponieważ wydaje mi się bardzo przyjemnym kierunkiem.

 

[Shino] Planujesz, czyli jeszcze nie zdecydowałaś i postanowiłaś przeczekać ten rok nie aplikując na żadne studia? Uczenie się jest dla Ciebie aktualnie wyborem, który na pewno chcesz zrealizować, czy jednak myślisz, że mogą być jakieś czynniki, dla których możesz nie zdecydować się na ten krok, np. praca czy choćby mężczyzna, który zawróci Ci w głowie?

 

[Nessia] Ostatnio miałam dosyć cięzki okres w swoich życiu. Wiele się działo oraz miałam dużo na głowie, dlatego też pozwoliłam sobie na roczną przerwe, bym mogła w końcu odpocząć. Słyszałam od wielu osób, że będzie to jedynie zmarnowany rok, jednak zdecydowałam, że skoro i tak nie jestem pewna, gdzie dokładnie chcę aplikować, to lepiej poczekać. Nie wyobrażam sobie odpuścić dalszej nauki, od dawna wiedziałam, że pójdę na studia i nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, żebym postanowiła zrezygnować z tych planów. Nie sądze, by ktoś mógłby mi zawrócić tak w głowie, bym rzuciła wszystko i nie zrealizowała swoich planów. Związek tego nie skreśla, a jeśli musiałabym wybierać, to bym się na niego nie zdecydowała. Mam dwadzieścia lat, jestem młoda i mam dużo czasu, by się ustatkować.

 

[Shino] W poprzednich wywiadach napisałaś, że mieszkasz na Mazowszu, dokładniej w Siedlcach. Jeżeli nic się nie zmieniło to w takim razie masz jakąś uczelnię bliską domu, czy musisz liczyć się w przyszłości (kiedy zdecydujesz się na ten pierwszy rok) na przeprowadzkę? Jakie miasta bierzesz pod uwagę, a jakie z góry skreślasz? Zamierzasz wrócić w rodzinne strony po zakończeniu studiów, czy masz jakiś plan w głowie na inne miasto, województwo, czy może nawet kraj?

 

[Nessia] Mimo, że w moim rodzinnym mieście mam możliwość podjęcia studiów, to jednak chciałabym zrobić to w innym miejscu. Myślę, że potrzebuję zmian w swoim życiu, a przeprowadzka byłaby dobrym początkiem. Nie odrzucam żadnych miast, jednak po przejrzeniu opcji zdecydowałabym się na Lublin lub na Warszawę, która zachęca mnie jednak trochę bardziej. Lubię duże miasta, czuję się tam dobrze, a niestety Siedlce do takich nie należą. Czy bym wróciła? Nie jestem w stanie do końca odpowiedzieć na to pytanie, jednak jeśli bym się tam zadomowiła, to myślę, że zostałabym na tyle, ile jest to możliwe.

 

[Shino] Załóżmy, że śpiewająco zdałaś studia, mieszkasz w Lublinie, bądź w Warszawie i co dalej? Jakaś praca w mieście i takie "szare" życie, czy może jednak masz jakieś marzenia czy plany, które chcesz zrealizować lub po prostu nie lubisz życia w miejscu?

 

[Nessia] Zależy kiedy to wszystko by się stało. Mimo, że lubię zmiany, bo dzięki nim moje "szare" życie nie jest aż takie nudne, to po skończeniu studiów chciałabym zacząć prowadzić całkowicie spokojne życie, znaleźć dobrą pracę, która będzie dla mnie czymś przyjemnym, a nie jedynie sposobem na zarabianie na życie. Chciałabym wstać rano i szczerze sobie powiedzieć, że idę robić to, co lubię. Znaleźć kogoś, z kim mogłabym być w stałym związku, opartym na zaufaniu i szczerości. Jednak jest to mówienie o naprawdę dalekiej przyszłości, ponieważ aktualnie nie uważam, żebym była osobą, która potrafi się całkowicie ustatkować. Marzenia mam, jak każdy. Nie sądzę jednak, by mogły się one spełnić, jednak jakaś mała cząstka mnie ciągle na to liczy.

 

[Shino] Czyli uważasz, że takie ściśle dorosłe życie to najlepszy czas, by się ustatkować i robić to co się lubi, osobiście podzielam Twoje zdanie. Skoro piszesz "znaleźć" to oznacza, że aktualnie nie jesteś w żadnym związku. Uważasz, że na razie nie czas na to, czy może jednak nikt specjalnie nie przypadł Ci do gustu, by przejść z nim na "kolejny poziom"? Co cechuje wg. Ciebie dobry związek i jaki powinien być chłopak? Łatwo spotkać kogoś, kto spełnia większość Twoich kryteriów?

 

[Nessia] Ostatnio byłam w przelotnym związku, jednak doszłam do wniosku, że to nie jest to, więc postanowiłam to zakończyć, bo z biegiem czasu byłoby jeszcze trudniej. Związek to przede wszystkim zaufanie. Powinnam móc powiedzieć drugiej osobie o wszystkim i nie musieć później żałować, że to zrobiłam. Bardzo ważna jest również szczerość, gdyż w przeszłości byłam w związku, w którym jej zdecydowanie brakowało. Czasem nie trzeba nic mówić, by komuś bardzo pomóc, więc chciałabym, aby moja druga połówka potrafiła słuchać. Muszę czuć swobodę oraz nie bać się być sobą. Bardzo ważna jest dla mnie rozmowa. Chciałabym po całym dniu usiąść z partnerem i po prostu posłuchać o tym, czy miał ciężki dzień w pracy, czy coś go zdenerwowało, bądź ucieszyło. Jestem też wielką zazdrośnicą, więc dobrze by było, gdyby nie dawał mi powodów do zazdrości. Nie wiem, możliwe, że poznałam już wiele osób, które spełnia te kryteria, jednak nie jestem osobą, która uważa, że związek jest czymś niezbędnym, więc jest też prawdopodobne, że nie zwróciłam na to po prostu uwagi.

 

[Shino] Uważasz, że związek nie jest czymś niezbędnym, w takim razie nie przeszkadzałoby Ci to tak mocno, gdybyś nie miała faceta przez całe życie? Czy może jedynie aktualnie lub w najbliższej przyszłości? Co musi mieć facet, by zwrócić Twoją uwagę? W końcu rozmowa, zaufanie, swoboda to wartości (jeżeli tak to mogę nazwać), które buduje się z czasem. Bardziej przykuwają Twoją uwagę faceci inteligentni, czy może przystojni?

 

[Nessia] Brak partnera przez całe życie wiązałoby się jednak z samotnością, którą nie do końca znoszę dobrze. Jak wspomniałam, jestem jeszcze młoda i nie potrzebuję szukać nikogo na siłę, jednak gdybym znalazła taką osobę, to mogłabym wejść w związek nawet teraz. Co do drugiej części pytania, to oczywiście jak każdy patrzę na początku na wygląd, który jest moim zdaniem bardzo ważny. Nie oszukujmy się, możemy się z kimś dobrze dogadywać, jednak jeśli ta osoba nie pociąga nas fizycznie, to moim zdaniem nic z tego nie będzie. Co musi mieć facet? Hmm, lubię mężczyzn wysokich, jednak myślę, że nie miałabym problemu, gdyby miał kilka cm mniej. Kocham ciemne włosy, blondyni niestety nie są moim typem, chociaż są wyjątki. Zwracam też dużą uwagę na dłonie, fajnie jak są duże. XD Mimo to, uważam, że mogłabym się związać także z kimś, kto nie pasuje do tego opisu, jeśli znalazłabym w nim coś, co mnie przyciąga.

 

[Shino] Uważasz, że jest jakiś przepis na szczęście? Co trzeba zrobić, by Twoim zdaniem być szczęśliwą? Znaleźć faceta, wymarzoną pracę, spełnić marzenia, które gdzieś w środku chciałabyś zrealizować? Czy może nie byłabyś nigdy w stanie powiedzieć, że jesteś do końca szczęśliwa? Czym jest dla Ciebie szczęście?

 

[Nessia] Dla każdego szczęście jest czymś innym, nawet jeśli chodzi o mnie, to nie potrafię tego dokładnie określić. Sama nie mam zbyt często do niego powodów, dlatego też staram się z wszystkiego czerpać pozytywy. Na pewno spełnienie w zawodzie jest czymś, co mogłoby mnie uszczęśliwić. Jedną z moich pasji jest pisanie. Kiedy mam wolną chwilę lubię przelać swoje uczucia na papier. Jest to coś, co należy do mnie i jest całkowicie prywatne, więc nikt do tej pory nie widział żadnej z moich prac. Rzadko też się tym chwalę. Ważna jest też dla mnie muzyka, więc czuję się naprawdę dobrze, kiedy jej słuchać, a robię to praktycznie ciągle. Nieważne co robię i gdzie jestem, bardzo często mam słuchawki w uszach. Nigdy nie mogłabym powiedzieć, że jestem całkowicie szczęśliwa, ponieważ uważam, że zawsze może być lepiej i mogę zmienić coś, by czuć się bardziej spełniona. Myślę, że powinniśmy cieszyć się bardziej z małych rzeczy, bo to właśnie one potrafią sprawić, że będziemy choć trochę bardziej szczęśliwi.

 

[Shino] Skoro nie chcesz dzielić się pisaniem to w takim razie czego słuchasz, że nie możesz się od tego oderwać? W poprzednim wywiadzie pisałaś o Imagine Dragons, nadal oni? Czy może jakiś inny zespół czy wokalista/-stka skradł/a Ci serce? Słuchasz muzyki, bo po prostu lubisz, czy może idą za tym inne powody, jak np. uspokojenie się, wyciszenie? Czy może na odwrót - wyładowanie się? Słuchasz muzyki, czy może jest coś więcej?

 

[Nessia] Słucham naprawdę wszystkiego. Owszem mam ulubionych wykonawców, tj. Kanye West, The Weeknd oraz Sam Smith i Dua Lipa, których miałam okazję usłyszeć na żywo podczas Orange Warsaw Festiwal. Zdaża mi się nadal posłucham Imagine Dragons, jednak zmieniłam trochę gust muzyczny i na moich playlistach znajduje się więcej wcześniej wymienionych artystów oraz Drake'a, Chrisa Browna, czy nawet pop - Little Mix, One Direction. Jeśli chodzi o polską muzykę, to bardzo podoba mi się cały "Trójkąt warszawski", "Umowa o dzieło" oraz "Cafe Belga" od Taco Hemingwaya. Lubię też kilka utworów z "Soma 0,5 mg" od Taconafide. Słucham muzyki dla rozrywki oraz pomaga mi się ona wyciszyć oraz zapomnieć o problemach, ponieważ znajduję się wtedy we własnym świecie.

 

[Shino] Wspomniałaś, że byłaś na Orange Warsaw Festiwal, często bywasz na eventach, koncertach? Czy jednak sporadycznie, kiedy podpasują wykonawcy? A może gdy po prostu jest z kim i jest okazja? Jest coś czego oczekujesz na takich imprezach na większą skalę, czy jednak wystarczy, że jest dany wykonawca?

 

[Nessia] Nie jeżdżę na tego typu eventy praktycznie w ogóle. W tym roku miałam jedynie być okazję na OWF oraz za parę dni będę na koncercie Eda Sheerana. Szczerze, to średnio lubię przebywać w takich miejscach, ponieważ nie lubię tłumów. Jeśli już się wybieram na jakiś festiwal, to oczekuję jedynie dobrej zabawy, ponieważ sam fakt usłyszenia ulubionego artysty na żywo jest czymś wspaniałym.

 

[Shino] Napisałaś, że kiedy słuchasz muzyki jesteś we własnym świecie, tak samo to działa z muzyką w słuchawkach jak i na wielkich głośnikach? Jest ktoś taki, kogo uwielbiasz słuchać w domu, ale nigdy nie poszłabyś na koncert, albo może na odwrót, poszłabyś na koncert, ale średnio przepadasz za słuchaniem go normalnie? Czy jest ktoś, kto wywiera na Tobie dużo większe wrażenie niż pozostali wykonawcy, kto nigdy się nie nudzi?

 

[Nessia] Kiedy słucham muzyki na słuchawkach bardziej ona do mnie przemawia oraz bardziej się skupiam. Jeśli już polubię jakiegoś wykonawce, to przy pierwszej możliwej okazji chcę go usłyszeć na żywo. Uważam, że jest to coś zupełnie innego, sam widok artysty jest dla mnie niesamowitym uczuciem, ponieważ jest to osoba, która chociaż trochę coś we mnie zmieniła, a usłyszenie go na żywo jest czymś, czego nawet nie potrafię opisać. Najważniejszą osobą z wcześniej wymienionych wykonawców jest dla mnie Dua Lipa, bo oprócz tworzenia muzyki, która całkowicie do mnie trafia, jest też wspaniałą osobą. Wspiera środowisko LGBT, jest przykładną feministką oraz traktuje swoich fanów jak przyjaciół, wielokrotnie podkreślając, że niczym się od nich nie różni.

 

[Shino] "Wspiera środowisko LGBT, jest przykładną feministką oraz traktuje swoich fanów jak przyjaciół, wielokrotnie podkreślając, że niczym się od nich nie różni." Skoro wymieniłaś akurat takie cechy to oznacza, że najbardziej do Ciebie trafiają, dlaczego? Co sądzisz o LGBT prywatnie i jaki masz pogląd na feminizm? Uważasz, że społeczeństwo powinno pójść w ślady Dua Lipy? Czy jest to tylko Twoja prywatna opinia i nikogo nie masz zamiaru w nią mieszać?

 

[Nessia] Toleruję wszystko, co nie robi krzywdy drugiemu człowiekowi. Od długiego czasu wspieram środowisko LGBT. Każdy człowiek powinien mieć prawo do miłości, powinien móc wyrazić siebie oraz być szczęśliwym. Kim my jesteśmy, by oceniać innych ludzi oraz zabierać im szczęście? Nie uważam jednak, żeby Polska była gotowa, by przyjąć coś, co jest po prostu inne. Brak tolerancji w naszym kraju jest czymś naprawdę przykrym. Co do feminizmu - sama jestem feministka i jestem z tego dumna. Niestety nie ma równouprawnienie i jeśli ktoś sądzi inaczej, to smutne jest to, jakie ma klapki na oczach. Oczywiście mówimy tu o równych prawach, a nie o stawianiu kobiet ponad mężczyzn. Pełno krzywdzących stereotypów oraz traktowanie kobiet przedmiotowo jest czymś okropnym. Chciałabym, żeby w przyszłości moja córka czuła się bardziej bezpiecznie, niż czuję się obecnie ja, dlatego tez zamierzam wspierać wszystkie kobiety tak długo i tak bardzo jak będę tylko mogła.

 

[Shino] Co Twoim zdaniem musiałoby się zmienić, by to równouprawnienie w Twojej opinii weszło do życia? Na pewno nie z dnia na dzień, bo w końcu kobiety przez setki lat były traktowane jako przyjemność i jako przedłużenie rodu/rodziny. Zmierzamy w dobrą stronę, czy mimo wszystko odbiegamy od Twojej wizji, którą chciałabyś przedstawić swojej córce w przyszłości? Wina stoi po stronie mężczyzn czy kobiet?

 

[Nessia] Myślę, że przede wszystkim mężczyźni powinni przestać traktować kobiety przedmiotowo. Chciałabym, żeby moja córka nie żyła w obawie, że mężczyzna może jej wyrządzić krzywdę. Kobiety są naprawdę silne, więc powinniśmy zrezygnować z wypowiadania się o nich jako o tej słabszej płci. Myślę, że niestety, ale ciągle stoimy w miejscu. "Nie rób tego, bo to dla chłopców", "Jesteś mężczyzną, nie powinieneś się malować", "Krótkie włosy, pewnie jest lesbijką". Smutne jest to, że poprzez wyrażenie siebie jesteśmy oceniani przez osoby, które nic o nas nie wiedzą. Uważam, że wszystko jest dla ludzi i nie powinniśmy mówić, że coś nie wypada kobiecie, bądź mężczyźnie. Pomyślmy jeszcze o gejach, którzy są mniej akceptowani przez mężczyzn od lesbijek. Jaka jest tak naprawdę różnica? Zostałaś zgwałcona? To Twoja wina, ponieważ prowokowałaś, a mężczyzna to mężczyzna.

 

[Shino] Nie uważasz, że do niektórych rzeczy są lepiej stworzeni mężczyźni, a do niektórych kobiety i tak ważne jest wzajemne dopełnianie się, czy jesteś przeciwna temu stwierdzeniu? "Pomyślmy jeszcze o gejach, którzy są mniej akceptowani przez mężczyzn od lesbijek." - nie uważasz, że jest tak samo w przypadku kobiet, które nie tolerują lesbijek, a geje to dla nich coś normalnego, wręcz ciekawego? Nie uważasz, że każdy medal może mieć dwie strony i jednej nie dostrzega mężczyzna, a drugiej kobieta?

 

[Nessia] Tutaj nie chodziło mi o to, że kobieta zrobi wszystko tak jak mężczyzna, czy na odwrót, tylko o to, że jeśli któraś płeć ma taka ochotę, to powinna móc wykonywać dany zawód. Wiadomo, że mężczyźni mogą być lepsi w niektórych fizycznych pracach, nie da się przecież tego ukryć. 
Myślę, że kobiety są bardziej otwarte na inne orientacje. Oczywiście nie twierdzę, że jest tak w każdym przypadku, jednak zdecydowanie częściej można się spotkać na brak tolerancji ze strony panów. Uważam, że bez względu na to czy mówimy i lesbijkach, czy o gejach powinniśmy ich traktować tak samo jak osoby heteroseksualne. Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi i jesteśmy sobie równi.

 

[Shino] I tym akcentem kończymy nasz dzisiejszy wywiad, dziękuję bardzo za poświęcony czas i wyczerpujące odpowiedzi. Cieszę się, że miałem przyjemność przeprowadzać z Tobą wywiad. Jeżeli chcesz to teraz jest najlepszy moment, żeby kogoś pozdrowić i powiedzieć parę słów do osób, które czytają ten wywiad!

 

[Nessia] Myślę, że już nic od siebie nie dodam. Chcę jedynie podziękować i mam nadzieję, że czytelnicy dotrwają do końca. Chciałabym pozdrowić Ciebie, Marine, Petera, Pride, Neffa, Tomka oraz każdego, kto czyta ten wywiad.

  • Like 7
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 minut temu, Shino napisał:

Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi i jesteśmy sobie równi.

Nie.

  • Haha 5
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, -_- napisał:

Nie.

no racja, bo Ty jesteś gorszy!!!!

Fajny wywiad, bardzo ciekawa osoba

@edit 

nawet dam serduszko....

Edytowane przez Nessia
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jak mi wytłumaczysz fakt, że na tagu watchpeopledie (reddit) większość śmierci przez zabójstwo to strzał w głowę, albo przejechanie czołgiem(#ISIS i mu powiązane), a w meksyku wbijają Ci nóż, albo kilof i rozszarpują ciało? To nie jest taka sama śmierci :( W jednej umierasz szybko, a w drugiej przechodzisz istny dramat.

Oczywiście dodam jeszcze, że nie polecam sprawdzać tego osobom o słabych nerwach, bo to są prawdziwe nagrania ze śmierci, a nie jakieś ustawki lub sceny z filmów.

 

To najgłupszy przykład jaki mogłem wymienić, dlatego możecie zostawić like za głupotę i w ogóle za wszystko co dla Was robię

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, -_- napisał:

To jak mi wytłumaczysz fakt, że na tagu watchpeopledie (reddit) większość śmierci przez zabójstwo to strzał w głowę, albo przejechanie czołgiem(#ISIS i mu powiązane), a w meksyku wbijają Ci nóż, albo kilof i rozszarpują ciało? To nie jest taka sama śmierci :( W jednej umierasz szybko, a w drugiej przechodzisz istny dramat.

Oczywiście dodam jeszcze, że nie polecam sprawdzać tego osobom o słabych nerwach, bo to są prawdziwe nagrania ze śmierci, a nie jakieś ustawki lub sceny z filmów.

 

To najgłupszy przykład jaki mogłem wymienić, dlatego możecie zostawić like za głupotę i w ogóle za wszystko co dla Was robię

ty jesteś jakiś podziurawiony psychicznie.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie.
Ze względu na Wasze dobro, zobowiązany jestem sprawdzać wszelkiego rodzaju zło oraz przejawy zła w internecie by przestrzec Was przed tym co możecie oglądać, a co nie, a także co zobaczycie wchodząc w daną witrynę.

Działam w Waszym imieniu, dla Waszego dobra i możecie nazwać mnie swego rodzaju "Ojcem". Muszę dbać o swoje owieczki i pielęgnować je 🐑

  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, -_- napisał:

Nie.
Ze względu na Wasze dobro, zobowiązany jestem sprawdzać wszelkiego rodzaju zło oraz przejawy zła w internecie by przestrzec Was przed tym co możecie oglądać, a co nie, a także co zobaczycie wchodząc w daną witrynę.

Działam w Waszym imieniu, dla Waszego dobra i możecie nazwać mnie swego rodzaju "Ojcem". Muszę dbać o swoje owieczki i pielęgnować je 🐑

Przesadziłeś z procentami gruby 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle sie tu dzieje. Kazdemu z osobna mozna spokojnie polac

Ja wtrace tylko tyle, ze wreszcie pojawil sie wywiad ktory nie jest identyczny lub podobny do poprzednich. 

Z Nessia nie mam wiele wspolnego, tylko tyle, ze uzytkujemy te same forum a wydaje mi sie jakbym ja dobrze znal.

Madra i fajna osoba. Super wywiad

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie pije, albo robię to bardzo rzadko, @Shino. Od roku też nie przekraczałem danego limitu podczas picia.

Tak w ogóle, to bardzo fajny wywiad, lecz jednostronny i muszę pogratulować @Shino. Widać, że włożył sporo czasu, emocji oraz nerwów by z czegoś takiego skleić naprawdę bardzo ładną pracę.
Od dawna wiemy, że @Nessia nie jest ciekawą osobą jeśli chodzi o wywiady i przeprowadzenie ich z nią jest dość ciężkie, a nerwy jakie temu towarzyszą są przeogromne, dlatego naprawdę cieszy mnie fakt, że z czegoś takiego potrafiłeś skleić naprawdę przyjemny wywiad. To na pewno na plus i postanowiłem wypunktować pewne wiadomości

Zacznijmy od początku

Cytat

Wszyscy jesteśmy ludźmi i jesteśmy sobie równi

Skoro jesteśmy równi, to czemu ta osoba

pre_1444841403__11.png

Nie dorównuje wyglądem tej osobie

pre_1431270602__oie_1017910hmwsmq4v.jpg

To nie fair, że jedna osoba wygląda lepiej od drugiej. (W tym przypadku ta druga wygląda o niebo lepiej)

 

Cytat

nawet jak na moje monotonne życie

Zgodzę się z tym.

Ostatnio jak gadaliśmy, to tak mnie zanudziła, że wcisnąłem wałka "Internet mi padł", a tak naprawdę odłączyłem sobie kabel by stamtąd uciec.

 

Cytat

Pochwalić mogę się jedynie zdaną maturą z matmy, co w moim przypadku było prawie niemożliwe

To jej jedyny sukces życiowy, dlatego pogratulujmy jej w tym temacie. Zacznę:

Gratuluję, że zdałaś maturę. Ja też ją zdałem, nie chodząc do szkoły, nie ucząc się, a na ustnej gadałem takie farmazony, że do teraz nie dowierzam jak ta babka mogła w to uwierzyć, a może to ten mój urok osobisty 😎

Cytat

Myślę, że trochę tego i tego. Sama szkoła nie miała jakiegoś wysokiego poziomu, przez co wiele rzeczy musiałam robić na własną rękę, a o fatalnym przygotowaniu do matury nawet nie wspomnę. Hotelarstwo to był naprawdę szybki wybór, a jedyne co mnie tam przyciągnęło, to przedmioty na rozszerzeniu - angielski i geografia, czyli to, w czym czuję się naprawdę dobrze i z czym nie mam problemów. Osobiście żałuję, że nie wybrałam liceum o profilu dwujęzycznym z językiem angielskim, jednak przez namowy rodziny byłam praktycznie zmuszona, by wybrać technikum. Dlaczego akurat taka zmiana? Jak już wielokrotnie mówiłam, bardzo lubię mieć kontakt z językiem angielskim, jest według mnie jednym z najpiękniejszych języków. Mimo, że wiem, iż byłoby o wiele trudniej, ponieważ jest to wymagająca szkoła, to wiedziałabym, że jestem tam, ponieważ naprawdę jest to klasa w której chcę być.

Czyli reasumując, 

Przez całą swoją szkołę, dążyłaś do tego by zostać moją escort girl. Tutaj trochę hotelarstwa, więc będziesz miała wiedzę na temat samych hoteli/apartamentów, itd, a z drugiej strony język angielski by dobrze porozumiewać się podczas jakiś bankietów na które zostanę zaproszony. Och, jaka Ty kochana ❤️

 

Cytat

by wybrać dodatkowo jakiś kierunek związany z geografią i jeśli byłabym pewna, że sobie poradzę, to zdecydowałabym się na dwa kierunki, jednak jeśli musiałabym zdecydować teraz, to najprawdopodobniej byłaby to turystyka, ponieważ wydaje mi się bardzo przyjemnym kierunkiem.

Oj tak, dobry wybór. To na pewno CI się przyda. Będziesz wiedziała gdzie dokładnie lecisz i co możesz mi opowiedzieć o danym miejscu. To mi się podoba!

 

Cytat

dlatego też pozwoliłam sobie na roczną przerwe, bym mogła w końcu odpocząć

To mi się akurat nie podoba. Jaki odpoczynek? Ty musisz jak najszybciej zacząć, bo kariera, którą Ci oferuje nie będzie trwać wiecznie. Tam potrzeba młodych, zadbanych kobiet, które mają coś w głowie i nie sa leniuchami!

 

 

Cytat

jednak po przejrzeniu opcji zdecydowałabym się na Lublin lub na Warszawę

Wiecie czemu Warszawę

image.png

 

Cytat

Marzenia mam, jak każdy

To aż korci o komentarz związany z rycerzem, białym koniec oraz zamkiem, lecz nie wiem czy nie posądzicie mnie o seksizm. Także odpuszczę sobie :( 

 

Cytat

Jestem też wielką zazdrośnicą, więc dobrze by było, gdyby nie dawał mi powodów do zazdrości

Mamy tutaj przykład prawdziwej kobiety, znanej z utworu Oxon

https://www.youtube.com/watch?v=RNzZsbSGIbg

 

Może i nawet podobna do Pani z teledysku, lecz ciężko mi oceniać, bo zazwyczaj byłem na rauszu gdy miałem z nią bliższy kontakt. Od tamtego czasu pije bardzo rzadko.

 

Cytat

Zwracam też dużą uwagę na dłonie, fajnie jak są duże. XD

żeby miał jak złapać taką piłkę do koszykówki czy coś innego

8d670d34513718f38a92b236fc1dd47a_400x400.jpeg

 

Cytat

Kiedy mam wolną chwilę lubię przelać swoje uczucia na papier

1424289536_4qswhi_600.jpg

Kiedyś taką fotkę z przeróbką przesłał mi kumpel gdy spotkał ją w autobusie.

 

Cytat

Wspiera środowisko LGBT, jest przykładną feministką oraz traktuje swoich fanów jak przyjaciół, wielokrotnie podkreślając, że niczym się od nich nie różni.

Ech, tyle kłamstw w jednym zdaniu :( 

 

Cytat

Co do feminizmu - sama jestem feministka i jestem z tego dumna

Dobra, cofam te ofertę z escort girl, bo mnie pozwiesz. Nie było tego w razie czego - wybacz. :(

 

 

Dalszej części nie będę komentował, bo uważam, że pajaca można z siebie robić do pewnego poziomu.

Chciałbym dodać, że bardzo fajny wywiad i sprostuje pewną kwestię

Jako iż w internecie jest masa osób z kijem w pupie oraz takie, które ograniczają swoje żarty do tzw "strefy komfortu", chciałbym oznajmić, że to co pisałem, to oczywiście marna próba robienia z siebie błazna pokroju Kuby Wojewódzkiego i nie ma na celu nikogo obrażać. Tak jak właściciel tematu i pewnie także osoba, z którą przeprowadza się ten wywiad, zrozumie to, tak boję się o resztę, bo jednak żarty w dzisiejszych czasach trzeba tłumaczyć by potem nie trafić za kratki, albo przed sąd.

Uważam, że poruszono w nim parę ważnych tematów i oczywiście należy się plus dla samego autora za włożoną pracę.

 

Skomentowałem ten temat w taki sposób i zacząłem taką zabawę tylko dlatego, że poruszono w nim pewne tematy, które zazwyczaj są omijane szerokim łukiem. Może to pobudzi trochę ten temat i chciałbym dodać, że mimo iż nie zawsze komentuje każdy temat w tym dziale, to bardzo szanuje pracę osób tworzących je, ponieważ nie jest to łatwa sztuka i wymaga sporego nakładu czasu, a czasem i nerwów gdy umawiasz się z kimś, a ktoś Cię potem olewa, itd.

 

 

 

 

NIE UMIEM KORZYSTAĆ ZE SPOILERÓW NA WŁASNYM FORUM, WIĘC MUSIAŁEM TO ZROBIĆ INACZEJ. WYBACZCIE ZA BRAK SPOILERÓW I ZA TEN NIEŁAD

  • Like 3
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2018 o 23:49, -_- napisał:

Nie pije, albo robię to bardzo rzadko, @Shino. Od roku też nie przekraczałem danego limitu podczas picia.

Tak w ogóle, to bardzo fajny wywiad, lecz jednostronny i muszę pogratulować @Shino. Widać, że włożył sporo czasu, emocji oraz nerwów by z czegoś takiego skleić naprawdę bardzo ładną pracę.
Od dawna wiemy, że @Nessia nie jest ciekawą osobą jeśli chodzi o wywiady i przeprowadzenie ich z nią jest dość ciężkie, a nerwy jakie temu towarzyszą są przeogromne, dlatego naprawdę cieszy mnie fakt, że z czegoś takiego potrafiłeś skleić naprawdę przyjemny wywiad. To na pewno na plus i postanowiłem wypunktować pewne wiadomości

Zacznijmy od początku

Skoro jesteśmy równi, to czemu ta osoba

pre_1444841403__11.png

Nie dorównuje wyglądem tej osobie

pre_1431270602__oie_1017910hmwsmq4v.jpg

To nie fair, że jedna osoba wygląda lepiej od drugiej. (W tym przypadku ta druga wygląda o niebo lepiej)

 

Zgodzę się z tym.

Ostatnio jak gadaliśmy, to tak mnie zanudziła, że wcisnąłem wałka "Internet mi padł", a tak naprawdę odłączyłem sobie kabel by stamtąd uciec.

 

To jej jedyny sukces życiowy, dlatego pogratulujmy jej w tym temacie. Zacznę:

Gratuluję, że zdałaś maturę. Ja też ją zdałem, nie chodząc do szkoły, nie ucząc się, a na ustnej gadałem takie farmazony, że do teraz nie dowierzam jak ta babka mogła w to uwierzyć, a może to ten mój urok osobisty 😎

Czyli reasumując, 

Przez całą swoją szkołę, dążyłaś do tego by zostać moją escort girl. Tutaj trochę hotelarstwa, więc będziesz miała wiedzę na temat samych hoteli/apartamentów, itd, a z drugiej strony język angielski by dobrze porozumiewać się podczas jakiś bankietów na które zostanę zaproszony. Och, jaka Ty kochana ❤️

 

Oj tak, dobry wybór. To na pewno CI się przyda. Będziesz wiedziała gdzie dokładnie lecisz i co możesz mi opowiedzieć o danym miejscu. To mi się podoba!

 

To mi się akurat nie podoba. Jaki odpoczynek? Ty musisz jak najszybciej zacząć, bo kariera, którą Ci oferuje nie będzie trwać wiecznie. Tam potrzeba młodych, zadbanych kobiet, które mają coś w głowie i nie sa leniuchami!

 

 

Wiecie czemu Warszawę

image.png

 

To aż korci o komentarz związany z rycerzem, białym koniec oraz zamkiem, lecz nie wiem czy nie posądzicie mnie o seksizm. Także odpuszczę sobie :( 

 

Mamy tutaj przykład prawdziwej kobiety, znanej z utworu Oxon

https://www.youtube.com/watch?v=RNzZsbSGIbg

 

Może i nawet podobna do Pani z teledysku, lecz ciężko mi oceniać, bo zazwyczaj byłem na rauszu gdy miałem z nią bliższy kontakt. Od tamtego czasu pije bardzo rzadko.

 

żeby miał jak złapać taką piłkę do koszykówki czy coś innego

8d670d34513718f38a92b236fc1dd47a_400x400.jpeg

 

1424289536_4qswhi_600.jpg

Kiedyś taką fotkę z przeróbką przesłał mi kumpel gdy spotkał ją w autobusie.

 

Ech, tyle kłamstw w jednym zdaniu :( 

 

Dobra, cofam te ofertę z escort girl, bo mnie pozwiesz. Nie było tego w razie czego - wybacz. :(

 

 

Dalszej części nie będę komentował, bo uważam, że pajaca można z siebie robić do pewnego poziomu.

Chciałbym dodać, że bardzo fajny wywiad i sprostuje pewną kwestię

Jako iż w internecie jest masa osób z kijem w pupie oraz takie, które ograniczają swoje żarty do tzw "strefy komfortu", chciałbym oznajmić, że to co pisałem, to oczywiście marna próba robienia z siebie błazna pokroju Kuby Wojewódzkiego i nie ma na celu nikogo obrażać. Tak jak właściciel tematu i pewnie także osoba, z którą przeprowadza się ten wywiad, zrozumie to, tak boję się o resztę, bo jednak żarty w dzisiejszych czasach trzeba tłumaczyć by potem nie trafić za kratki, albo przed sąd.

Uważam, że poruszono w nim parę ważnych tematów i oczywiście należy się plus dla samego autora za włożoną pracę.

 

Skomentowałem ten temat w taki sposób i zacząłem taką zabawę tylko dlatego, że poruszono w nim pewne tematy, które zazwyczaj są omijane szerokim łukiem. Może to pobudzi trochę ten temat i chciałbym dodać, że mimo iż nie zawsze komentuje każdy temat w tym dziale, to bardzo szanuje pracę osób tworzących je, ponieważ nie jest to łatwa sztuka i wymaga sporego nakładu czasu, a czasem i nerwów gdy umawiasz się z kimś, a ktoś Cię potem olewa, itd.

 

 

 

 

NIE UMIEM KORZYSTAĆ ZE SPOILERÓW NA WŁASNYM FORUM, WIĘC MUSIAŁEM TO ZROBIĆ INACZEJ. WYBACZCIE ZA BRAK SPOILERÓW I ZA TEN NIEŁAD

zmień dilera typie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności