Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Gucio


Arczii

Rekomendowane odpowiedzi

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1534174320-1534176600.zip 

1. Twój Nick:Mysiek
2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin Gucio 
3. Nick oskarżonego:GUCIO !!! 
4. Steam_ID oskarżonego: Gucio admin 
5. Data i godzina zdarzenia:z 15 min temu 
6. Mapa: ...... ????????? mirage... 
7. Opis sytuacji:gram normalnie podaje ifno :) rozmawiam z ludzmi i nagle mute ... bo  niby to za duzo gadam ... to ze wy administratorzy mlodzi macie rygor w domu ... to nie oznacza ... ze nie pozwalacie komus gadac na serwerze jezeli ci sie nie podoba ... to tabelka i mozesz mnie sciszyc ... ale wy tego nie ogarniacie ./... aa co do tego GUCIA admina ... to ciagle banuje co wejde to dostaje od niego muta
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1534174320-1534176600.zip 


9. to od siebie to niezle amini na serwerach nie wiem czy oni maja po 16 lat max ??? hmmm ?  tylko na tym serwerze mam problem z użytkownikiem Guciu .... jezeli nic sie nie zmieni to podziekuje wam za taka serwerownie :))))  dobrze ze nie przelalem kasy na te serwerownie aa myslalem gdy dostane adma to przesle cos tam groszaa .... ale dobrze ze nie zrobilem tego bo tylko bylo by strata kasy przez paru adminow ... juz mnie krew zalewa przez tego gucia ....  jak i polowa graczy narzeka na niego 
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam do czasu rozpatrzenia skargi. Niepotrzebne posty usuwam. 

 

Edit. Ponownie otwarte aby strona oskarżona mogła odpowiedzieć. W przypadku kolejnego zbędnego spamu temat będzie znów zamknięty.

Edytowane przez 3x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3x3 zablokował(a) ten temat
  • 3x3 odblokował(a) ten temat

"gram normalnie podaje info :)" prawda nie mowie ze nie ale co 2 słowo jest kur ipt w sobotę(11.08.2018) dostałeś ode mnie 3 razy ostrzeżenie ze dostaniesz muta jeśli będziesz dalej wyzywał miałeś to gdzieś i się do mnie przywaliłeś że mam cię nie uspokajać bo nie jestem od tego no dobra skoro tak mówisz byłem na spec i słyszałem dalej jak wyzywasz to dostałeś muta na 30 minut  po czym zacząłeś wyzywać mnie na czacie dostałeś znowu 3 ostrzeżenia po tych 3 dalej to następowało wiec ci dałem perm gaga za obrazę adm. Nawiązując do dzisiaj przez 2 mapy zacząłeś gadać na okrągło gościu został zam na 2/3 i ty gadałeś dalej przez komendę skierowaną tylko do ciebie (sm_psay nick) powtarzałem ostrzeżenie za nadużycie mikrofonu, (2 razy) dostawałem na czacie od innych graczy informacje ze im to też przeszkadza i nie byłem jedyną osobą której mi to przeszkadzało po czym dostałeś muta na 30 minut. Dałem ci miedzy czasie ungaga bo myślałem że się opamiętałeś ale się myliłem zacząłeś znowu przeklinać po czym admin @3x3 użył komendy (sm_kick nick kultura).
 

I teraz ja dodam coś od siebie składasz podanie na adm który ma być ogarnięty co wbijam na serwer ja albo inny admin to słyszą albo widzą jak wyzywasz graczy / przeklinasz. Ja ci się nie wtrącam w twoje życie jeśli chcesz to nie ma problemu i nie wymyślaj sobie nie wiadomo czego

Edytowane przez Guci0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arczii i @Guci0 uspokójcie się bo to nie jest miejsce na spam.

Często widzę Cię na serwerze, i zdarzają ci się sytuacje gdzie nie potrafisz się opanować, dawałem Ci kiedyś ostrzeżenie i komuś tam jeszcze ale nigdy nie dałem Ci mute'a ani gag'a ale to nie oznacza że nie chciałem (patrzyłem na spect innych i w końcu zapominałem). Jeśli było tak jak @Guci0 pisze to skarga jest do odrzucenia. 

Tyle miałem do powiedzenia, nie dużo ale warto wiedzieć.

Pozdrawiam ;)

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3x3 zablokował(a) ten temat

Rybko kochana, co z tego, że ty sądzisz, że oni tyle mają. Mają więcej, ale twój poziom rozmowy pokazuje ich na twoim poziomie.

Nie, że obrażam, ale na początku zastanów się nad swoim zachowaniem, a dopiero szukaj złego u innych. 

 

Co z tego, że "MOŻE" jesteś starszy, ale kulturę na serwerze tylko i wyłącznie zapoczątkowują gracze. Admin ma pilnować, aby za bardzo nie spadła. 

 

Skargę odrzucam, a adminów pouczam, aby nie patyczkowali się z tobą. Z zażaleniami zapraszam na pw.  Ogólnie, to już słyszałam, co się dzieje gdy jesteś, ale takiej akcji to nie chcę już widzieć.

@Guci0 trochę zluzuj, bo tylko słychać jak mówią, że bardzo ostry jesteś co do adminowania. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności