Skocz do zawartości

Mecz Admini OM vs Admini FFA


Pancio.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wraz z @sebb pomyśleliśmy aby zrobić mecz Admini z Only Mirage vs Admini z FFA. Mecz byłby w formacie BO3, gdzie na pewno byłaby mapa Mirage oraz jedna wybrana mapa przez FFA i jedna wybrana mapa przez OM. Mecz odbyłby się między 1-3 września. Czekam na odpowiedź od FFA ;)

@sebb jeśli da radę to możemy spróbować dwa teamy z FFA i dwa teamy z OM ale nie wiem czy wszyscy będą chcieli więc wtedy 5v5 i dwóch rezerwowych do każdego teamu.

@Makusiek najlepiej aby między sobą ustalić składy, fajnie jakby znalazło się po 10 osób i 4 ekipy zrobić i zagrać wtedy każdy na każdego z finałem BO3 i meczem o 3 miejsce też BO3 ;)

Hey, ludzie. Po co wy się o byle co kłócicie, robicie spam a to jest temat tylko w sprawie meczu, więc chill ;)

@sebb proszę o team na pw i w razie czego jeden zmiennik może być :D

Edytowane przez K3ndinh0
  • Like 9
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś żart z waszymi postami.

 

Zgodziłam się na temat, ale nie zalew osób które mają regulamin w poważaniu. Ukryłam posty które nie mają nic do tematu, lub ograniczają się do "zgłaszam się z FFA" 

Brawo panowie!

 

Jeśli jesteście zainteresowani to zbierzcie grupę i dopiero dyskutujcie lub przekażcie od razu cały skład.... A nie, że wy napiszecie dwa słowa i tyle. 

 

W dniu 19.08.2018 o 11:25, sebb napisał:

Napisałem post w dziale ffa o tym czy czasem w turnieju chciały zagrać dziewczyny. A Ty usuwasz post i nie dostaje żadnej notki o tym dlaczego został usunięty ten post. Dopiero informacje o tym dlaczego został usunięty post dowiedziałem się od właściciela. 

To nie jest temat na takie idiotyczne pytania. Zapytaj się każdej z osobna na pw, bo chyba też nie wiesz, że część z nich wcale nie gra w go. A ja tym bardziej nie życzę sobie takich tekstów tutaj. Twoja inicjatywa to ty się upominaj. 

Jak ukryte to chyba z jakiegoś powodu, bo łamało regulamin... 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności