Skocz do zawartości

Skarga na Shi


Legenda11

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

Legenda

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

Gracz

3. Nick oskarżonego

Shi

4. Steam_ID oskarżonego

STEAM_0:0:28656375

5. Data i godzina zdarzeni
08-20-18 17:35
6. Mapa

de_cache

7. Opis sytuacji

8:50-9:00

10:43-10:58

12:06-12:13- Trochę dostał tego przyspieszenia :) 

15:35-15:50

Siedziałem na spec i coś mi nie pasowało jak Shi skakał . Moim zdaniem Shi ma Bannyhopa ponieważ tam gdzie dłużej skakał to bez żadnego problemu nawet nie zrobił ani jednego błędu za każdym razem .Wiem ,że się da ze scrollu skakać ale bez przesady . Proszę aby @Donozor sprawdził jeszcze raz go . @MapetTV pozwolił mi napisać skargę jeśli sprawdziłem i byłem w jakimś stopniu pewny ,że ma BH.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie obejrzeć demko i spojrzeć ;<

 

8:50 - 9.00 -> zwykłe bh do tyłu 

10:43-10:58 -> zwykłe  "PRÓBY" bh 

12:06-12:13 -> dobre bh

15:35-15:50 -> zwykłe wybicie się na 1 skoku

 

Gość totalnie nie posiada żadnych wspomagaczy ułatwiających BH, jest to całkowicie normalne i mierne jak u większości graczy. Większość to banalnie proste Bh, czasem mu się udało coś dobrego np. drabinka w 12:06. W żadnej z tych akcji nie było widać aby miał on cokolwiek szczerze to nawet bym powiedział że 4/10. Gdyby miał cokolwiek to byłoby to widoczne, a ten cały BH jego jakiś na poziomie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro Mi Legenda ale nie masz w tym przypadku racji.. koleś ma movmentem jakby wbił dopiero kałacha 1(na steamie w zrzutach ma supreme-trochę dziwne). Jedyną akcją jaka Mi w tym demku nieprzypasowała i co bym mógł go podejrzewać to to, że jak grał na początku w ct to przy wybiegnięciu z respa odwrócił się i zrobił bh do tyłu. Tak to jest czysty.

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności