Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Aqua


aquaa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: aqua

Wiek: 16 lat

Kilka słów o Tobie: A więc na imię mam Przemysław i pochodzę z Pomorza, mam 16 lat jak widać powyżej, interesuje się fitnessem, mechaniką po części i w sumie sportem. W wolnym czasie oprócz spotykania się ze znajomymi, pogrywam sobie w gierki. Od jakiegoś czasu ćwiczę w domu, mam jakiś sprzęt już i mam zajawke, żeby zrobić sobie mini siłownię w domu, gdy zaoszczędzam coś, to dokupuje jakiś sprzęt. Jestem naprawdę towarzyszki i lubię poznawać nowe osoby. Można ze mną naprawdę pożartować, ale wszystko ma swój umiar, czasem potrafię rozbawić, pośmiać się wspólnie, lecz można ze mną również poważnie porozmawiać. Potrafię dostosować się do większej części sytuacji i lubię współpracować z innymi osobami. Lubię słuchać muzyki typu rap i niektórych nutek z ciekawym basem. 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Czasem nie ma kto zapanować nad serwerem, ludzie czasem nie potrafią się zachować i nie ma porządku, dlatego chciałbym ja zapewnić porządek na serwerze, jak tylko będę mógł, bo nie zawsze jest admin.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Owszem, kiedyś byłem administratorem na innym serwerze cs 1.6.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): AMX nie jest to coś trudnego, jedynie komendy do przypomnienia, tak to 8-9/10, bo zostaje mi te kilka komend do przypomnienia.

Staż w grze: Około 4 lata, w 2015 na pewno już grałem na tym Deathrunie.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/aqua/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Postaram się codziennie przynajmniej godzinkę, lub dwie czy trzy poświęcić serwerowi, godzinka to pewniaczek w większości dni, w wakacje nawet może czasem dłużej.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Owszem

-------------------------------------------------------

Edytowane przez aquaa
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

Wiek+

Amx +/- 

Takie sobie te GT, pograj jeszcze tydzień dwa, a do tego czasu będę starał się być,  zobaczymy jak to będzie wyglądało i jak będziesz się sprawował. 

Na + składka

Tyle ode mnie ;) 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, GT jest spoko. Uzgadnialiśmy, że jeżeli w GT będzie aktywność dłuższa niż tydzień to może śmiało pisać.
Tak jak wspominałem GT jest nawet dobre tym bardziej, że zastąpisz TGM który zrezygnował z funkcji przez zerową aktywność.
Przy mnie na serwerze zachowujesz się w porządku, nie miałem na Ciebie żadnych skarg.

Zastanawia mnie czemu nikt więcej się nie wypowiedział.
Przyjmuję na okres próbny - 2 tygodnie

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności