Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][PRZYJĘTA][PRZYJĘTA]Skarga


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick  eQQ

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin

 

3. Nick oskarżonego sebb 

 

4. Steam_ID oskarżonego STEAM_0:0:84767164

 

5. Data i godzina zdarzenia 28.08.2018 19:20

 

6. Mapa Overpass 

 

7. Opis sytuacji: Runda zaczęła się z liczbą graczy o 2 mniej niż w TT. Admin sebb przerzucił graczy Shadow i Ekspo do ct na początku rundy po czym zaczęli strzelać do TT. Trochę zdenerwowało mnie to bo jak admin nie może wiedzieć do czego służą te komendy. Wiec zbanowałem go na 30 min za trolling bo chyba po to podchodziło. Wiem że nie powinien tego robić bo jednak to admina. Człowiek który robi to już nie raz że coś zwali nie dostaje nic za to a ja dostaje wiadomość po tym od Pana Opiekuna Donozora że dostaje ostrzeżenie i że mogę stracić admina. Denerwuje mnie to bo nie jeden admin już coś odwala a tylko ja dostaje ostrzeżenia. Proszę o nie zamykanie od razu tematu żeby główny opiekun zobaczył co się dzieje bo tak jak to donozor napisał nie jest w stanie nad tym zapanować.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_overpass-1535475905-1535477728.zip - Runda 15. Świadkowie ekspo/shadow/sweetmonster/layzo/legenda/baton/i reszta serwera.

 

 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak eqq napisał, sebb przeniósł graczy i zapanował chaos na serwie na początku rundy. Nie bede nikomu wypominał czy robi coś dobrze czy źle, ale stawianie eqq w tej sytuacji na pozycji winnego to moim zdaniem nieporozumienie. Winny był sebb i co do tego każdy ze świadków może być zgodny, a zbanowanie go na 30 minut to myślę było bardzo słuszne rozwiązanie, raz żeby zrozumiał żeby tak nie robić a dwa żeby nic więcej nie zepsuł probując to naprawić itp.

Pozdrawiam :D 

LAYZOOOnapis2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności