Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga RomantykNLO


Rapcio

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Raperek

Nick oskarżonego: RomantykNLO

SID oskarżonego (komenda status):

Godzina i data przewinienia:12:40:56

Opis sytuacji: Romantyk szerzysz taką złą atmosferę swoim dziecinnym zachowaniem, że momentami tego słuchać nie można, ale nie o to tutaj teraz chodzi. Otóż RomantykNLO zachowuje się jakby wszystko mu można było wolno zwraca się do graczy z kompletną wyższością jakby był Bogiem i wszystko mógł. W dupie takich adminów *tfu*

Dowody (demo, SS, świadkowie):[CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Raperek 
||| IP: 83.6.103.202 
||| Steam ID: STEAM_0:0:121397605 
||| Powod: XD 
||| Nalozono: 29.08.2018 - 12:40:56 
||| Czas bana: 5 minutes 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo: 5 minutes 
||| Ban wygasa: 29.08.2018 - 12:45:56 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."

Uwagi (opcjonalne): Uważam, że to jest nie pierwsze zachowanie tegóż oto gracza. Nie raz przesiadująć na serwerze wręcz stosuje bezczelne odzywki. Wnioskuję otóż o zawieszenie admina lub całkowite mu odebranie


 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Tobą, ale zapamiętaj że słowa 'tegóż' nie ma. Polonistka byłaby zła. Uszanowanko 

Edit podaj mi przykład do kogo źle się odezwałem i udowodnij, bo to że do optimusa napisałem np "idioto" a on  odpisał  mi tak samo nic nie znaczy, bo to mój kolega. Ale jeśli traktujesz tę grę jak życie to zawsze będzie coś Ci nie pasowało. Bez uszanowanka.

Edit2 nie da się słuchać słów które są pisane na czacie, jak coś to nie da się czytać. 

Edytowane przez RomantykNLO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specjalnym dla nas (dziale adminów) jest wzmianka co do podawania powodów bana. W przypadku niejasnego czy nic znaczącego powodu leci ostrzeżenie a potem odebranie admina. I tak będzie w tym przypadku - daję ostrzeżenie na miesiąc.
@RomantykNLO nie spodziewałem się tego po Tobie. To, że Twoja przyszłość w roli admina na tym serwerze nie jest pewna nie oznacza żebyś odwalał takie akcje. Zauważyłem, że Ci którzy nie są pewni czy będą mieli czas na granie, zaczynają cwaniaczyć. Jest to głupie i idiotyczne. To jest tylko gra ale są pewne zasady których trzeba sie trzymać. Zawsze i wszędzie panują jakieś zasady.

Przejrzałem logi i szczerze mówiąc tam nic więcej nie zauważyłem. Nie wiem o co Wam poszło bo sprawdzałem logi kilkanaście minut przed banem (od kiedy pojawiliście sie na serwerze). W takim układzie ja skargę przyjmuję, przyczepie się do powodu bana. W celu dalszego wyjaśnienia (dostarczenie dowodów/świadków lub podania czasu zajścia) zapraszam na PW.

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności