Skocz do zawartości

ub


nojo

Rekomendowane odpowiedzi

nojo

ss brak (ban zostal nalozony bez ss )


Disconnect: nojo zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: Wallhack
Koniec Bana: 31-08-2018 12:11
Serwer: ★ FFA 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws ★ FREE VIP
https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:439595577&advType=steamid&Submit

 

Prosze o wyjasnienie i dowody gdyz gralem na serwerze juz dlugo i nigdy nie bylo takich podejzen i nagle ban. Chcialbym zobaczyc dowody a nie tylko puste slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba to demko: http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_cache-1535652366-1535653336.zip

Proszę @BotPapaBear o rozpisanie demka, ponieważ od tego admina dostałem informacje o wh i że sm_ban nie działa.


Screenshot_59.png.15952f07f1d85744b46b40743a66b4d8.png

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Donozor napisał:

To jest chyba to demko: http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_cache-1535652366-1535653336.zip

Proszę @BotPapaBear o rozpisanie demka, ponieważ od tego admina dostałem informacje o wh i że sm_ban nie działa.

  Pokaż ukrytą zawartość


Screenshot_59.png.15952f07f1d85744b46b40743a66b4d8.png

 

Skoro dostales info to czemu nie sprawdziles tego tylko ban ? 

Ja sprawdzilem demo i moim zdaniem jest czyste... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donozor @nojo jak na 159h. Masz strasznie dziwne akcej np. runda 2/9/13.

Runda 2. Skan z środkowego Garażu w strone łącznika prosto w gracza z przeciwnej drużyny. Gdzie w kolejnyczh rundach meczu już tego nie robiłeś.

Runda 9. bombsite a. Strasznie szybko sie wychyliłeś nie widząc przeciwnika i wiedziałeś gdzie masz strzelać. (jak na 159h)

Runda 13. bombsite a. Wchodządz na bombsite Udawałeś że sprawdzasz miejscówki poczym patrząc na short'a dziwnie zareagowałeś tak jak byś zobaczył przez ściane że ktoś tam stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB u @nojo nie zauważyłem żadnych wspomagaczy.

Skanować na tym serwerze jest łatwo ponieważ pojawia się wiadomość o trafieniach na środku ekranu, nie dziwi mnie że udało mu się przeskanować bramę ak.
A reszta akcji wygląda mi za bardzo sugerowanie się mała ilością godzin i naleganiem graczy których nie było za dużo 😕 .

@nojo mnie aktualnie nie było na serwerze to nie miałem jak sprawdzić.
Info od admina o wallhacku jest pewniejsze od zwykłego gracza i uznałem że nie wymaga sprawdzania.
Tym bardziej zgłoszenie o wspomagaczach jest dość poważne lepiej zbanować jak najszybciej niż czekać na demko, które pojawia się przeważnie z godzinnym opóźnieniem + czas poświęcony na oglądanie całości.
Admin nie zbanował Ciebie ponieważ sm_ban nie działało to ja musiałem zamiast admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności