Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Prośba o odebranie praw administratora oraz mute


tNk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: tNk[A]

2. Kto zawinił? (admin/gracz): 2 osoby - Administrator oraz gracz
3. Nick oskarżonego:  Administrator Geniuse oraz gracz RAMZES/BiiAjDżi
4. Steam_ID oskarżonego: Geniuse macie, Ramzes: STEAM_1:1:184085482
5. Data i godzina zdarzenia: Ciężko powiedzieć dla przykładu dzisiaj 31.08.18 ~14:30/40
6. Mapa: de_mirage
7. Opis sytuacji: Niejednokrotnie byłem już świadkiem "zastraszania" graczy czy też trollowania. Zacznę od Geniuse. Osobiście nic do Ciebie nie mam, spełniasz swoją rolę, ale jedna rzecz jest mi nie na rękę. Mając tyle lat na karku bawisz się w jakieś głupie zagrywki. Cały czas kiedy jestem na serwerze słyszę jakieś konspiracje przeciwko jakimś graczom, że zaraz dostaną muta itd. Wszystko przez twojego kolegę RAMZES'a. Dzisiaj natomiast zaistniała sytuacja, iż przypadkiem grając na serwerze usłyszałem coś jak "Czarny już tutaj sobie nie pograsz, gadałem z Geniuszem i za lizanie dupy Guciowi będzie specjalnie na Ciebie patrzył i wyłapywał twoje błędy itd żebyś dostał bana/muta i sobie tu nie pograsz". Czy ktoś mi wyjaśni co to za zachowanie? 2 Sprawa, Twój kolega nagminnie prowokował innych graczy w tym mnie, dzisiaj również chodził za Czarnym, blokował, zasłaniał, nadawał obrażające nametagi dla broni i oczywiście naśmiewał się na czacie głosowym.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko? Chociażby z tej godziny, wystarczy popatrzeć kiedy ta dwójka jest na serwerze. Świadkowie : dzisiejsza ofiara http://classicffa.gameme.com/playerinfo/736759
9. Ten podpunkt dodałem sobie sam. To co zaczęło się dziać wg mnie przechodzi standardy jakie powinna utrzymywać administracja względem graczy. Ostatnio również zaistniała sytuacja pomiędzy Guciem a Geniuse więc myślę że tu nic nie jest bez powodu. Jestem za odebraniem praw administratora dla owego admina, oraz nadanie bana/mute permanentnego dla gracza RAMZES/BiiAjDżi
 
Nie jest to o tyle skarga o ile zawiadomienie o istniejącej wręcz patologicznej sytuacji na serwerze. Pozdrawiam - Ramzes ja dotrzymuję słowa.
EDIT:
Edytowane przez tNk
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin zrezygnował. Ale sama miałam mu odebrać rangę. Nie obchodzi mnie to, że ktoś z kimś się nie lubi. Trudno, macie się tolerować. Ale takich zagrywek nie wybaczę. Dziękuję za adminowanie, ale takie zachowanie to poniżej poziomu. Zachowanie dziecka. 

 

Gracz Ramzes otrzymuje ode mnie bana na tydzień za uczestniczenie w tej sytuacji oraz podżeganie(namawianie)  do karania innych osób. 

Gracz Czarny(?) również otrzymuje bana, ale na dzień. 

@Guci0a ty otrzymujesz ostrzeżenie za pisanie postów nic nie wnoszących do tematu. 

 

 

Skargę przyjmuję. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności