Skocz do zawartości

pl3ban


pl3ban

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pl3ban
Link do SSów: w CS GO też?
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: CS GO FFA
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:35989446&advType=steamid&Submit

Aż się przypomniały mi stare czasy, dzięki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Demko mam tutaj http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_overpass-1536508372-1536510392.zip.

Akcja wyglądała tak gracze zgłaszali mi na pw jak grasz a na tym serwerze nic mnie nie zdziwi.

Polecimy rundami:

-Pierwsza runda na jaką wbiłeś to była runda 8 nic dziwnego tam nie było lecimy dalej.

-W drugiej akcji nie pokazałeś nic ale spokojnie rozkręcisz się.

-W trzeciej akcji ten frag w kiblach normalnie.

-W czwartej akcji runda 11 już się rozkręciłeś wcelowany z kibli od razu wychylasz na gościa wcelowanego w kible po czym dajesz mu pesteczkę w głowę po czym tak jak by nigdy nic wychylasz sobie na auto gdzie jest dwóch przeciwników i też sobie strzelasz jak by nigdy nic. Po movmencie pewnie stwierdzili, że coś masz bo za bogaty to on nie jest lecimy dalej.

-W piątej akcji ładne te fragi na midzie nie można nic się przyczepić po czym nie było żadnego info, że ktoś idzie plecy a ty od razu sobie tam pobiegłeś jak byś wiedział. No i jednego fraga zdobyłeś.

-W szóstej akcji ładnie mnie zabiłeś. Po czym siedzisz sobie w smoku i ktoś do ciebie strzela od razu twój celownik poszedł na tego grasza.

-W siódmej akcji 2 kile nie na wysokim poziomie ale potem jak zabiłeś gracz o nicku: Whiskyziolo w minucie 24:03 tak dziwnie ta głowa ci siadła.

-W ósmej akcji runda 15 ładnie zrobione plecy ale mi zaśmierdziała akcja na b pod koniec jak sam zostałeś. Wcelowany jesteś w shorta po czym nie widziałeś o graczu który jest z lewej strony po czym się tak szybko obróciłeś i go dość mocno obiłeś możliwe że tam scope słyszałeś.

-W dziewiątej akcji normalnie nie ma do czego się przyczepić.

-W dziesiątej akcji poleciałeś na fragi i tu nie wiem jak to opisać wiec napiszę jedno leciałeś jak byś wiedział gdzie kto jest.

-W Jedenastej akcji zaczyna się na fragu na splintusie potem lecisz dalej i wychodzisz wcelowany w gracz. Przechodzisz na haven i tak jak mówiłem twój movment nie jest za bogaty strzelasz jak bóg pokazując jak zabijasz gracza na B. Opisując dalej byłeś w banku nie słysząc nic nie było nawet informacji ze tam jest  przy havenie cofnąłeś i wcelowany na niego wychyliłeś.

Reszty nie ma bo cie zbanowałem.

Tyle Przez całe te opisywanie mogę się sugerować tym że twój movment nie był jakiś dobry a strzelałeś jak jakiś orzełek czy coś.

 

 

 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w żadnej akcji nic dziwnego nie widze...;)

- 4 akcja - niby co tam dziwnego? wychylam tam gdzie się ustawia niemal zawsze ktoś po czym wychylam dalej i widzę typka chowającego się za ciężarówkę więc tam wchodzę...

- 5  - chyba masz problemy ze słuchem, a "plecy trzeba uważać" to nie jest info?

- 6 - litości... a niby gdzie miał iść?

- 7 - szkoda gadać

- 8 - nie scope a krok i chyba z prawej

- 10 - ??? 1 gość rzucał granat z wody, 2 chyba widać, 3 i 4 tupali jak słonie...

- 11 - nic dziwnego tam nie ma (no chyba że sprawdzanie rogów za to uznacie)... i chyba jak już wspominałem masz kłopty ze słuchem bo na szifcie nie chodził ostatni typek, bardzo wyraźnie go słychać.

Co do movementu to nigdy najlepszy nie był ale też nie przywiązywałem do tego wagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności