Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na admina EQQ


Saber

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Dziób Dziób

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

 

3. Nick oskarżonego: EQQ

 

4. Steam_ID oskarżonego: nie znam

 

5. Data i godzina zdarzenia: 12.09.2018  17:33

 

6. Mapa: Cache

 

7. Opis sytuacji: Jest passa, jest dzień wyżej wymieniony admin w drużynie przeciwnej (przegrywającej) po chwili votowanie czy zbanować Dziób Dziób (mnie) votowanie nie powiodło się 60% osób na NIE. (Ban za co? Że go zabiłem kilka razy?), a po chwili kick z serwera bez słowa, bez wyjasnienia. Wchodzę ponownie i od razu 2x kick.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): kilka osób na serwie nie napisze nicków bo jak? Od razu kick ponowny. Mam tylko SS konsoli z : zostałeś wykopany z serwera x2.
 
 
9. To jest konto smurf... może wyglądać podejrzanie 80h w cs, na mainie też grywam na tym serwie i to dużo. Ale takie zachowanie admina jest co najmniej dziecinne proszę o rozpatrzenie tej sprawy i pouczenie wyżej wymienionego admina.

20180912173937_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się banowć bo jest bug. Wiec zrobiłem głosowanie nie udało się. Wiec cie kickałem. Zagrałeś dziwnie a patrze nowe konto a wcelowany jesteś we wszystko wiec uznałem że jesteś odwalony odrazu. Miałeś dziwne akcjie. Tyle odemnie nie napisze nic wiecej.

  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie rozumiem czemu wy gracie na smurf kontach to pierwsza sprawa. Idzcie grac na tych kontach matchmakingi. Przez takie cos jestescie bardziej podejrzani. Cheater tez moze miec "lepszy dzien". Nie lubie strasznie osob smurf na serwerach bo to jest glupota sam mam smurfa i nigdy nie gralem na nim na serwerze spolecznosci. @eQu Stara sie wywiazywac z odpowiedzialnosci admina i jezeli ma jakis powod do banowania to banuje potem wlasnie wy mozecie sie od tego odwolac. Z trescia bo smurf...

Graj na mainie to nie bedziesz mial takich sytuacji. Tyle ode mnie!

Pozdrawiam!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności