Skocz do zawartości

Propozycja zmian na serwerze


k3ri0n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój nick w grze to KERMIT MARKI CALVIN KLAJN,  i chciałbym zaproponować cztery zmiany na serwerze, które urozmaiciły by rozgrywke.

Pierwsza propozycja,to są osiągnięcia, takie jak są na serwerze DeathRun, za których wykonywanie byłby respekt, a po którymś osiągnięciu vip na dzień. Przykładowe osiągnięcia:

Zabij CT (TT), miej życzenie(TT) , zabij terrorystów (CT), wygraj zabawy (TT), przeżyj do top 2 (TT) wygraj rundę będąc samemu (CT), mam jeszcze dużo pomysłow, ale to by było dużo pisania

Drugą propozycją jest VIP/SVIP po określonej godzinie, do określonej godziny. Np. od godz. 00.00 do godz 7.00

Trzecią propozycją, jest losowanie vipa/svipa na każdej mapie, na jedną mapę. Wiem że chyba coś takiego już na tym serwerze było, jednak warto by było to zrobić

Czwartą propozycją jest możliwość zrobienia głosowania na wyrzucenie kogoś z drużyny CT, gdy jest administrator na serwerze, bo dużo razy jest tak, że gracze nie chcą, by ktoś był w CT, ale jest admin/guard na serwerze, i jest to niemożliwe w tej sytuacji.

Proszę o przeczytanie tych propozycji, oraz wyrażenie swoich opinii w komentarzach (zarówno przez administrację, jak i przez normalnych użytkowników

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich tylko propozycja nr 1 mi się podoba. Rzeczywiście zdobywanie osiągnięć byłoby niezłym urozmaiceniem

Co do propozycji nr 2 i 3

Jest już losowanie VIP co mapę i to w zupełności wystarcza. SVIP daje zbyt wiele możliwości aby go od tak rozdawać!

A co do propozycja nr 4

Żeby wyrzucić kogoś z CT musi być określony, poważny powód. Po to jest administrator na serwerze żeby on decydował kto zasługuje na kicka z CT, a nie gracze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pierwsza opcja wydaje się być w miarę dobra. Co do drugiej i trzeciej to co mape dla kogoś svip? No chyba nie do końca, vip wystarcza. W nocy prawie nikt nie gra i wątpię żeby zaczęli grać to svip w nocy sensu nie ma. Zastanawia mnie co chciałeś osiągnąć przez propozycje 4. Po to jest votekickct bez admina, żeby można było wyrzucić osobę nie przestrzegającą/nie spełniającą wymagań regulaminu. I tak z doświadczenia wiem, że tego votekickct używacie do kickowania osoby, której nie lubicie. A gdy jest admin przynajmniej nie musi się użerać z bez potrzebnymi kickami z ct.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pomijając to, że jest od tego temat po to, żeby nie zakładać osobnych postów to

1. Osiągniecia są trudne do zbalansowania i przeciązają serwer, więc nie będzie ich

2. i 3. Jest przecież losowanie vipa dla jednej osoby na mapę

4. Jak masz problem do tego, że admin źle coś robi, to piszesz skargę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • patrik zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności