Skocz do zawartości

Czekanie na slot


sater

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś nie mógł wejść na serwer to zapraszam na diablo moda. Co prawda tylko 4 sloty, ale powinno pomieścić wszystkich oczekujących. 

 

IP: 54.38.134.12:27015         cs-classic.pl

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potwierdzę tylko, że jest to nasz serwer Diablo

 

Oczywiście istnieje też możliwość gry na COD HARD, który korzysta z nowego silnika: cod.cs-classic.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, -_- napisał:

 

Oczywiście istnieje też możliwość gry na COD HARD, który korzysta z nowego silnika: cod.cs-classic.pl

Hardzik zawsze na propsie, tylko ilość klas trochę przeraża. No i mogą być trochę nie zbalansowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
47 minut temu, sater napisał:

Hardzik zawsze na propsie, tylko ilość klas trochę przeraża. No i mogą być trochę nie zbalansowane 

Ciężko było to zrobić skoro dwa tygodnie (oczywiście mówię tutaj o przerwie w pracy, bo ten czas poświęcałem na to) robiłem przy samym silniku xD

Tutaj info o co dokładnie chodzi:

 

Nad klasami aż tak nie myślałem, bo ważne było działanie głównego pluginu. Tutaj ważne jest by sprawdzić czy wszystko działa, bo silnik ten wejdzie na aktualnego COD w przyszłości. Oczywiście mówię tylko o silniku, żeby zaraz ktoś nie myślał, że kill streak pojawią się na medium, bo tak nie będzie - nie ma szans na takim serwerze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności