Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]SKARGA - GUCIO


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: orzeł

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Gucio

4. Steam_ID oskarżonego: to admin :)

5. Data i godzina zdarzenia: 25.09.2018 koło 19:35

6. Mapa: de_mirage

7. Opis sytuacji: Gucio dzisiaj dał mi jednego gaga za napisanie "ciota" na czacie, nie było to skierowane w jego stronę (tak jak twierdził on), ale nie dało mu się tego wytłumaczyć, nie było to słowo skierowane tak naprawdę w niczyją stronę, chyba coś z kimś na serwerze gadałem i tak napisałem z du*y :v. Następnie gdy wszedłem kolejny raz na serwer, to dostałem MUTE za co? Nie wiem, natomiast wiem, że Gucio widząc graczy, którzy wyzywają innych nie robił z nimi nic.. żadnego gaga, czy mute albo nawet prewencyjnego kick'a z serwera, natomiast ja zostałem od razu ukarany gagiem za napisanie "ciota" i nic więcej. Prosiłem nawet i pytałem, aby zbanował osoby, które na czacie ewidentnie wyzywają i to nawet jego, ale on nic z tym nie zrobił, więc gdzie jest wypełnianie obowiązków admina? Skoro mnie od razu gagauje za "ciota", to czemu innych za mocniejsze słowa nie, zero reakcji. Poza tym przyznajmy, że nie jest to serwer dla pięcio, czy dziesięciolatków, tylko dla starszych osób, więc jaki jest sens gagowania za słowo "ciota", czy nawet coś gorszego, czasem się każdemu zdarzy przeklnąć lub kogoś wyzywać, ale myślę, że jest to pod wpływem chwili i wystarczy zwrócić uwagę (no chyba, że zachowanie się zbyt często powtarza). Dodam jeszcze już chyba na koniec, że dostałem kick'a, gdy tylko wybiła 1:30 na serwerze do końca rundy, również od GUCIA, pomimo że ten admin sam afczy i to bardzo często, nawet po kilka rund, a ja pisałem coś do niego na u@, a nie zdążyłem po prostu dokończyć i się ruszyć, a tu od razu kick, chociaż on dobrze wiedział, że jestem aktywny na serwerze, więc zakładam, że dał mi kick'a tylko po to, aby mnie zdenerwować i zaspokoić swoje ego :)  W pewnym momencie nazwał mnie dzieckiem, czego bym już tutaj nie pisał, ale skoro słowo ciota tak boli, że jest na czacie, to mnie boli słowo dziecko w moją stronę. Jak widać jeszcze na czacie, na poniższych screenach nie zależy mu, aby sprawę wyjaśnić pokojowo, tylko od razu pisać skargę na forum, więc tak robię ! [TAK WIEM, ŻE NAPISAŁEM JEBIE MNIE TWOJE ZDANIE, ale byłem już wkurzony na sposób działania Gucia, z żadnym adminem nigdy nie było problemów itp. zawsze miła atmosfera, aż po dziś dzień z guciem..]

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):

Zrzut ekranu (56).png

Zrzut ekranu (55).png

Zrzut ekranu (58).png

Zrzut ekranu (59).png

Zrzut ekranu (54).png

Zrzut ekranu (57).png
EWENTUALNIE demko - http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1537896081-1537897828.zip


EDIT_1

To dlaczego oni za takie słowa tylko upomnienie na p_say, a ja od razu gag? Faworyzacja, czy jak? I przypominam, napisałem tylko "CIOTA" nie było to skierowane w niczyją stronę 
Nie będę więcej edytować, bo szkoda mi czasu na ciebie, niech opiekun zadecyduję, a tobie polecam opcję EDYTUJ

Edytowane przez orzeł
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przyjęciem Skargi

-Gucio już prowokował i został mu zabrany admin za perm muty/gagi

-Daje się Łatwo prowokować i innych prowokuje

-Jak odpala noclip inne komendy to nadużycie admina bo na only mirage nie ma potrzeby noclipa tylko Spectate

  • Like 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 dostałeś mut'a na 30 minut za obrazę admina
po 2 ci co wyzywali to dostali ode mnie ostrzeżenia komenda (sm_psay nick) gdzie się uspokoili
po 3 mut był przez to ze nie jesteś właścicielem ani nikim takim żeby mi rozkazywać żebym tym osoba dal mut'a gag'a czy bana tak jak w przypadku tych osób na czacie(zdj) po czym mnie przerzuciło mnie do ct gdy zginąłem stwierdziłem ze pójdę do widzów i usłyszałem  jak mnie obrażasz wiec dostałeś mut'a na 30 minut 
po 4 nie bd z tobą pisał na czacie piałem ci pisz pw ale ze ty mówiłeś ze złożysz skargę to co mam ci zabronić (zostałeś nazwany dzieciakiem bo sam zaczynasz gadać o mnie dzieciak i się tez zachowujesz nie umiesz przyznać swojego błędu)
Tyle w temacie.

 

2 godziny temu, Bester napisał:

Jestem za przyjęciem Skargi

-Gucio już prowokował i został mu zabrany admin za perm muty/gagi

-Daje się Łatwo prowokować i innych prowokuje

-Jak odpala noclip inne komendy to nadużycie admina bo na only mirage nie ma potrzeby noclipa tylko Spectate

po 1 co to ciebie powiedz mi niby kiedy używałem noclipa? 
po 2 nie prowokuje niby jak przez czat głosowy?
po 3 tak straciłem adm ale byłem pod obserwacja po czym pewne osoby stwierdziły ze sie dobrze zachowuje 

Edytowane przez Guci0
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas są z tobą jakieś problemy, dzięki za adminowanie, ale nie zmieniłeś się ani trochę od ostatniego degrada. 

 

Skargę przyjmuję, rangę admina zabieram. 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności