Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> Kio - cziter, który został adminem.


Quoth

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Quoth

Nick podejrzanego*: Kio

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:3945341

Data (dzien, gg:mm) zajścia: miedzy 26.09 a 29.09 - demka z różnych dni.

Twój dowód*:  (Demka wrzucam na zippyshare, bo nie chce mi się szukać na gotv + jedno już zniknęło.)

https://www75.zippyshare.com/v/gIldCJ2K/file.html

https://www75.zippyshare.com/v/AelIJpzd/file.html

Rodzaj cheata*: Aim hack/silent aim

Nazwa mapki: De_dust2, cs_italy

IP /Nazwa serwera: CSGO Call of Duty

Czasy podejrzanych akcji*:

MAPA DE_DUST2:

19:18 - pierwsze 2 hs'y, na pierwszym widać przeskok celownika, na drugim już miej.

20:20 - 3 fragi, 3 szybkie hs'y w 10 kul.

20:45 - ta sama runda, kolejne 2 hs'y na full auto.

21:50 - kolejny hs, nietypowe miejsce na full auto bo widać tylko kawałek czapki, widoczny lekki przeskok.

23:45 - przez scianę już lekki lock na głowę, potem formalny hs.

23:57 - pierwszy hs normalny, drugi z przeskokiem.

25:01 - 2 szybkie hs'y

25:35 - ostatni hs na mapie, lekki lock na bramie zanim wychylił.

Ogólnie to polecam obejrzeć cały pov od pierwszego time stamp'a. Analizując 22 fragi, 100% hs ratio w 5 rund.

MAPA CS_ITALY:

1:50 - widoczny lock, ale bez skutecznego hs'a

2:50 - strzelał się z gościem, drugi wyskoczył od boku i dostał instant hs'a w locie.

4:05 - dziwny hs, zaczął strzelać przed wycelowaniem w gościa.

6:05 - 3 hs'y w jednego gościa w 5 strzałach.

7:14 - podobna akcja, tym razem 4 hs'y w 4 strzałach w jednego gościa.

10:47 - kolejna sytuacja z tym samym graczem. w zwolnionym tempie widać ze w pierwszych 3 strzałach strzela 3 hs'y, potem po zabiciu kolejne 3 kulki (wystrzelił 6) już randomowo poleciały.

10:58 - akcja jak w wyżej wymienionym stylu czyli strzelanie po 2-4 hs'y w jedną osobę.

12:01 - styl z wyżej zachowany. nawet ściana nie zrobiła oporu na głowie przeciwnika.

12:05 - najlepsza jego akcja, widać 3 locki pod rząd na jednym graczu

13:52 - typowo dziwny hs

18:28 - 2 hs'y w biegu

20:50 - 2 hs'y

Dalej już nic się nie działo bo pół serwera gadało na jego temat. Czego nie powinno się robić bo gracz wtedy robi się agresywny, wyzywa i komentuje swoją grę stwierdzeniem "Mam wysoki lvl na faceit"

Ogólnie też nie wiem jakim cudem gościu dostał admina, rozumiem, że on może cie wyzywać, a ty go nie bo dostaniesz bana - ale to nie ten temat, przejdźmy do podsumowania.

Podsumowanie:

Pewnie rozpisanie dema wystarczy, ale te 2 demka to nie były jedyne demka jakie oglądałem. Pewnie każdy kto miał z nim styczność widział, że raz gra jak typowy dzban i nikogo nie zabija, a raz ma 95-100% hs ratio. Obserwowałem jego movement, patrzyłem jak się zachowuje, jego rzucania granatów nie komentuje, bo to typowe dla kogoś kto czituje, że rzuca się granaty na wyjebce, robi co jakiś czas "pit stopy" jakby poprawiał dupę na krześle. (czasem często, czasem rzadziej) Gość bardzo dobrze próbuje się kryć gdy jest więcej osób na serwerze. Jak już mnie zbanował za "spamowanie mikro" to aż musiałem zobaczyć jego podanie na admina - wysoka umiejętność programowania w c++ - dla takiej osoby zakodowanie czitów to pewnie pestka.

Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie, że taki gracz tak długo utrzymał się na serwerze bez bana. (Już po jego 1 akcji wiedziałem, że coś jest nie tak.) Zwłaszcza, że na początku miałem w dupie to, że lata odjebany,pewnie i tak go zbanuja to co się przejmować, ale jak już dostał admina i pokazał to na tych, co nazywają go cziterem, to tylko świadczy o tym, że administracja ma wyjebane.

I nie, to nie jest jakiś niepoważny post, ja i wiele graczy ma te samo zdanie i nie życzy sobie, aby ktoś taki grał na serwerze.

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpisałem go już wcześniej, jednak przed wrzuceniem go na forum wolałem się z kimś skonsultować, żeby się  nie wywinął. Wrzucam copy paste całości bo nie chcę mi się tego zmieniać. Zaznaczę, ze pierwsze demo jest chyba z pierwszego dnia jego pojawienia się na serwerze po przerwie i od tej pory on sobie spokojnie grał i nawet wynagrodziliście mu gierkę adminem, chapeau bas XDDDDDDDD

"Najpierw jego statystyki https://classicffa.gameme.com/playerinfo/661393https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/661393 Patrz na ten procent strzałów w głowę przy jego celności. Jebie na kilometr. Tylko jego problem polega na tym, że jego movement/gamesense jest na poziomie bota(zobaczysz na demach), co właśnie jest już wchuj podejrzane, bo zawsze skillowy typ łączy dobry aiming, movement i gamesense, a on czasami nie potrafi zapanować nad sensem myszki i przykładowo przy skrecie o 60 stopni celownik laduje na polowie sciany i dopiero po chwili koryguje go. Zresztą zobacz sam: https://www115.zippyshare.com/v/CI1pFcsQ/file.html Na szybko to rozpisałem i sporo rzeczy nie uwzględniałem, ale raczej nie będziesz miał z tym problemu żeby to wyłapać.

02:20 - imo spalone
03:29 - nawet nie mierzył w niego, szybki lock i głowa
06:01 - niezły gamesense jak na kata
06:41 - celownik swoje, tracking za głową
06:54 - obv jak chuy
07:12 -  movement sosnowiec
09:03 - pali ścianę; dwa następne fragi też spalone
09:19 - CTek na walku, a on nie może się zdecydować kiedy na niego wychylić, a jak już to robi to ofc dwie kule zawsze prosto w głowę nawet przy skoku CT
10:00 - no nie mogę, taka bestia a strefuje jak worek cementu
10:22 - xD, up
10:34 - lock na głowę w locie, szybki jest
10:35 - tutaj właśnie jego gra typowo silverowa; następne fragi też na niezłym refleksie, że potrafi przewidzieć skok przeciwnika i skontrować spray
11:19 LOL, czy on właśnie pomylił drzwi? 
13:20 - o ile rozumiem walk po bsie i to że mógł mnie słyszeć jak podchodzę biblie, to skąd wie o CT przy ścianie? normalny gracz wyczekiwałby typa z bibli w takim momencie
15:36 - wychyla na pewniaka na typa który ustawia się w nieszablonowy sposób w połowie drogi, przecież każdy by się go tam spodziewał, nie?
18:16 - sokole oko
18:22 - wirtuoz cs'a czy seba spod żabki?
18:30 - gamesense niesamowity, serio
19:21 - zawsze jedna pestka zabłąka się i trafi w głowę nawet w takiej sytuacji
19:24 - a teraz wbita na pełnej bo wie że clear 
20:50 - wie o nim
21:35 - nie sądze że ogarnia na tyle radar, że wie, że CT zamienił tam się miejscami z T, wie o nim
21:40 - dwie głowy zawsze w punkt
22:34 - lock, next imo też
22:03 - strzał obok - lock - głowa
22:15 - niezły flick 

Dodatkowe: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2002-1538127152-1538128757.zip
Wbija od połowy
18:58 - nie wytrzymał
19:39 - jeszcze nie wychylił a już zabija
20:10 - +/-
20:19 - pewnie widział że idą i skręca w lewo żeby nie wychodzić na otwartą przestrzeń
24:10 - wie o nim

http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_kabul_b4-1538051491-1538053126.zip
Popis głów z deagle'a"


Zawsze kisłem gdy słyszałem komentarze osób na serwerze uważających go za boga xDDDDDD
Edit: tam na infernie jest taka akcja, jak kolo pomylił na drugim środku drzwi i chciał wejść do domku przez drzwi które były zwykłą teksturą, japierdole XDDD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj panowie bez wulgaryzmów proszę. Ciężkie zarzuty na osobę, która wcześniej grała uczciwie (?) i zgłaszała inne osoby, które grały podejrzanie. Postaram się panowie sprawdzić najdokładniej jak potrafię, bo jak na obecną chwilę to są dość poważne oskarżenia na administratora naszego serwera. Obejrzę kilka razy albo kilkanaście, w razie czego będę jeszcze pytał o inne demka i dojdziemy do porozumienia. 

Pozdrawiam,

Peter.

Edytowane przez Peter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ten. Nie wiem co wy w tych demkach widzicie, ale ani silent, ani human, ani pointless ani żaden inny rodzaj cheata nie wchodzi tu w gre. Zauważcie, że COD to specyficzny serwer, na którym nawet gold może dobrze grać, klasy czy perki to wszystko tak ułatwia grę, że to szok. Było grać za czasów Majuna, dobre czasy i byście mieli większe problemy na serio xD

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności