Skocz do zawartości

[INFO] Reset


RyKoS

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że na serwerze roznoszą się ploty apropo daty resetu chciałbym oficjalnie oznajmić, że w ten weekend on nie nastąpi. 

Odzwyczajcie się też, że reset jest na drugi dzień od momentu, w którym ktoś wbije 201 lvl, nie będziemy go robić co 2 tyg :)

 

I nie martwcie się Opiekunowie widzą wszystkie wasze propozycje na forum w działach klas i perków :)

  • Like 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info a brak ifno na temat resetu ;p

A co do porpozycji to chociaż by tam ktoś się wypowiedział na temat propozycji które daliśmy z zielasem bo zero odzewu od adminów i jakoś coraz mniej ludzi na serwie bo jest słaby balans postaci to jest moje zdanie oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 2styKot napisał:

Info a brak ifno na temat resetu 😜

Spokojnie, termin resetu jeszcze nie jest dokładnie ustalony

2 minuty temu, 2styKot napisał:

chociaż by tam ktoś się wypowiedział na temat propozycji które daliśmy z zielasem bo zero odzewu od adminów

adminów? hmmm :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się cieszysz 😂, od opiekunów* czy techników. Gram na serwie od wcześniejszego resetu i mówią ludzie że i tak chuj*a zrobicie z tymi klasami 😘. Ludzi mniej bo zaje*ale ktoś plotę że reset 😂 a moim zdaniem mniej ludzi bo nie ma balansu, nic do cb oczywiście nie ma ale robicie serwer dla graczy niby ;) więc chcielibyśmy to zobaczyć. Dam przykladowy balas.

Cichy zabójca i myśliwy dwie identyczne klasy ale jedna za free, a drugą za $ gdzie nie ma prawie różnicy między tymi klasami.

Snajper a elitarny s. Tutaj już się te klasy roznią tym że snajper ma DMG od inta w awp a e.s ma 1/1 z awpKupiłem tą klasę po to żeby zabijać szarżującego seq'a, klasa za bardzo op tym 1/1 na 1lv z awp. Ogólnie to nie ten temat i nie chce się już wypowiadać na ten temat tutaj więc zakończę ta dyskusje. Chciałem cię tylko poinformować co się dzieje na serwie bo nie widać cię na serwie i nie mam z kim po dyskutować na te tematy. Piszac temat to też będę czekał tydzień aż ktoś się wypowie 😀. Miłego

@Edit
;)

Możliwe że lepiej jak byś zrobił ten reset zbalansowal klasy I ci ludzie wrócą. Najlepiej dać reakcje hahaha niż normalnie odpowiedzieć 😘

Edytowane przez 2styKot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
  • RyKoS zablokował(a) ten temat
  • RyKoS odblokował(a) ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności