Skocz do zawartości

Kiedy GTA VI


baandiT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie kiedy pojawi się GTA 6 ?

 

na drzwiach na lotnisku w los santos jest numer 2021 myślicie że wtedy powstanie gta 6 ? jeśli to prawda to wersja na PC wyjdzie dopiero w 2023 wzorując się na GTA V  :)

 

nie powinno zabrankąć wg mnie paru ulepszeń jak :

- szybsze wczytywanie

- nie jedno a kilka miast oddzielonych wsiami i górami

- kilka wysp 

- możliwość posidania muskulatury 

- wiecej nielegalnych jak i tych legalnych "biznesów" 

 

a wy jakie macie zdanie na temat GTA 6 ? zapraszam do dyskusji :)

i jeszcze dodam że jak ktoś gra i chce mnie dodać to "banditrdw" :)

i jak macie sporą ekipe gdzie cały serwer to jedna ekipa to też mile widziane, bo kazdy robi wlasne interesy i nikt nikomu nie wchodzi w drogę ani nie przeszkadza :)

ja dopiero się uczę tej gry, bo jeszcze nie wszystko znam itd. ale level juz zdążyłem nabic 100+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA VI to projekt na przyszłe lata w momencie gdy dopiero co wyszedł RDR2, który tak samo jak GTA V będzie posiadał rozbudowany tryb multiplayer i będzie przez dłuższy czas rozbudowywany patrząc na teraźniejszą politykę Rockstara względem V. Taki myk nie byłby dla nich opłacalny, RDR to wielka gra która będzie dla nich złotą kurą przez dłuższy czas, a jeśli profit z tej produkcji się zmniejszy to będą myśleć o kolejnej grze. To jest Rockstar, a nie Ubisoft - robią oni gry na lata, wyciskając z szmaty ostatnie krople wody aby gra dawała im ciągły zysk.

Wydaje mi się że 2023, a potwierdzeniem może być to, że ostatnio sam Rockstar wypowiadał się że nie chcę tworzyć satyry w erze Donalda Trump'a i RDR to taka ucieczka od współczesnych czasów, gdzie nie muszą się pakować w politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, baandiT napisał:

Jak myślicie kiedy pojawi się GTA 6 ?

 

na drzwiach na lotnisku w los santos jest numer 2021 myślicie że wtedy powstanie gta 6 ? jeśli to prawda to wersja na PC wyjdzie dopiero w 2023 wzorując się na GTA V  :)

 

nie powinno zabrankąć wg mnie paru ulepszeń jak :

- szybsze wczytywanie

- nie jedno a kilka miast oddzielonych wsiami i górami

- kilka wysp 

- możliwość posidania muskulatury 

- wiecej nielegalnych jak i tych legalnych "biznesów" 

 

a wy jakie macie zdanie na temat GTA 6 ? zapraszam do dyskusji :)

i jeszcze dodam że jak ktoś gra i chce mnie dodać to "banditrdw" :)

i jak macie sporą ekipe gdzie cały serwer to jedna ekipa to też mile widziane, bo kazdy robi wlasne interesy i nikt nikomu nie wchodzi w drogę ani nie przeszkadza :)

ja dopiero się uczę tej gry, bo jeszcze nie wszystko znam itd. ale level juz zdążyłem nabic 100+ :)

Z tego co mi wiadomo GTA VI właśnie miało być wydane w 2021 razem z konsolą ps5. A czy to prawda? Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności