Skocz do zawartości

CS:GO Spowalnia internet


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Opis Problemu: Opis problemu jest taki że CS:GO zwiększa mi ping. W innych grach nie mam problemów z pingiem typu za duży lub skaczący i najczęściej jest to w granicach 40-60pingu
Jeśli chodzi o CS:GO miałem często przypadki że ping miałem w okolicach 100 bądź co najdziwniejsze raz na 2 rundy tak mi ścinało przez około minutę internet że rozłączało mnie nie tylko z csgo ale także ze wszystkiego czyli steam, przeglądarka itd. Tak jak mówię problem pojawia się tylko w CS:GO na serwerach społeczności. (Nie wiem jak z rankedami bo bardzo długo nie grałem), w innych grach bądź sytuacjach (oglądanie czegoś), tego problemu nie zauważyłem

System na którym aktualnie grasz: Windows 10

(tak wiem, zły temat. coś mi ścięło i się dodało, przepraszam)

Edytowane przez Kosa Skill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na CS:GO Spowalnia internet

Okej, problem w temacie nie jest nieco nie aktualny ponieważ problem ewoluował, a mianowicie, sprawdzając na speedteście mam ping 21, we wszystkich grach czyli lol, overwatch, czy fortnite mój ping wynosi około 40-50, jednak w CS GO ten ping mam na poziomie 110-130, a na dodatek próbując włączyć jakąś stronę poprzez steam przeglądarkę, one też się wolniej ładują. Operator już naprawił awarię i normalnie mogłem dziś jednocześnie w 10min ściągnąć sterowniki nvidi mieć yt 1080p na kompie i 1080p na TV. CS:GO magicznie robi że internet mi wariuje. kiedyś tak jak to opisałem wyżej, dziś to co tutaj. Jest ktoś w stanie pomóc? Jedyne rzeczy jakie znalazłem na necie są sprzed kilku lat

Dodam że choke jest często na poziomie 7-11% a loss czasem 1%

Edytowane przez Kosa Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PIOTR_xD napisał:

Próbowałeś przeinstalować? xD

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to najlepiej nic nie mówić.

Cs był w czasie tych problemów przeinstalowywamy kilkunasto krotnie. A system przynajmniej kilku krotnie. To nie jest sytuacja jeden tydzień. Ciągnie się ten problem tak od roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od twojego 1 postu minął tydzień, w tym czasie nikt ci nie odpowiedział. Stwierdziłem, że ci po prostu pomoge, faktycznie troszke pytanie bylo glupie, aczkolwiek sam tez nie napisales co robiles na wlasna reke, zeby rozwiazac problem. Z przeinstalowaniem gry mialem na mysli to, ze potem twoje ustawienia typu rate itp. wroca do domyslnych ustawien i moze by cos to dalo. No bo w koncu dzieje sie tak tylko w cs go wiec...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kosin zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności