Skocz do zawartości

UnKnowN UNBAN


UnK

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ten dział nie jest do UB to '' PETER '' wskaż mi dokładny dział na Cod Mod który jest od banów. Dodam że UBTEAM czyli tam gdzie jesteś mnie skierował tutaj :)

1. Nick UnKnowN

2. link do skargi w razie dowodu

2. Rozpisanie

Dostałem bana dnia 04.11.2018 do dnia 11.11.2018 na serwerze Cod Mod za obrazę gracza Mateuszek, zgodzę się z tym, że zdażyło mi się obrazić tą osobę z wiadomych przyczyn, lecz przed banem jak grałem na serwerze dostałem informację od administratora Agnes że " Jak nie przestanę obrażać Mateuszka to zostaną wyjęte z tego konsekfencje " teraz przytoczę słowa Opiekuna Rykos  

Dobra, bo sprawa zaczyna wymykać się spod kontroli a żadne upomnienia nie przynoszą efektu.

Gracz Attractive♥Ola oraz UnKnowN  otrzymują bana na tydzień za brak Kultury i obrazę innych graczy.   Jeżeli po banie ich zachowanie się nie poprawi i otrzymam chociaż jedną skargę na nich skończy się to permem.

Jedyne ostrzeżenie bądź tzw upomnienie dostałem od Agnes dzień przed banem. Po ostrzeżeniu nie wypowiedziałem później żadnego tekstu obraźliwego ani złośliwego.

Patrząc również na skargę od gracza Mateuszek widnieje tam

3. Nick oskarżonego: Attractive♥Ola [ Gdzie jest podany mój nick ? ]

- Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:189320787 08:42 43 0 active 196608 [ Gdzie jest podane moje ID ]

Proszę o wyjaśnienie tego tematu, gdyż po pierwszym upomnieniu przez administratora nic już tej osobie nie robiłem, jeżeli skarga była by kierowana do mnie to bym przyjął tą skargę i nie pisał żadnego odwołania lecz dla mnie jest to kpina, że zgłaszany jest jeden gracz a inny dostaje bana razem z nim chociaż ta druga osoba nic nie robiła dalej w tej sprawie i zakończyła temat a, że Attractive kontynuował atak na Mateuszka to już nie jest moją winą

3. 

Disconnect: UnKnowN zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: Inappropriate Language
Koniec Bana: 12-11-2018 17:37
Serwer: ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

Player UnKnowN
 
Steam ID STEAM_0:1:420586970
Steam3 ID [U:1:841173941]
Steam Community 76561198801439669
Invoked on 11-04-18 14:04
Banlength 1 wk
Expires on 11-11-18 14:04
Reason Inappropriate Language
Banned by Admin rykos155
Banned from Web Ban
Total Bans No previous bans
Blocked (2)

UnKnowN, UnKnowN

Edytowane przez UnK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia! bo on chyba nie rozumie po co jest ten dział. Zwarnuj go może się ogarnie. Zamykam znowu i nie nabijaj postów.

Tylko ja jestem w UB więc nie wiem kto Cię tu kierował z tego "UB"

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności