Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[FFA CS:GO] Rekrutacja na opiekuna

Recommended Posts

Witam,
Poszukuje aktywnej osoby na stanowisko opiekuna FFA, która ma czas i chęć do zajmowania się tym serwerem. Na ten moment potrzebuje jednej osoby, lecz nie wykluczam, że może dojść do przyjęcia dwóch osób.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

Imię: Mateusz
Nick:eQQ
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Tyle ile jestem w stanie 
Staż na serwerze: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/596771
STEAM: STEAM_0:100050544
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak przez długi czas jestem Administratorem na serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Nie można określić dlaczego akurat ja, 
jestem już na tej sieci naprawdę sporo czasu i przez większość grałem na 
only DD2 jako Administrator potem miałem przerwę i zacząłem  grać na FFa, nie miałem styczności 
z pluginami ale szybko się uczę i długo nie zajmie żebym wiedział co i jak. Co prawda było na mnie 
kilka skarg się przyjęło ale myślę że dam radę.

Edited by eQu
  • Like 1
  • Love 1

W dniu 16.11.2018 o 21:40, eQu napisał:
Imię: Mateusz
Nick:eQQ
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Tyle ile jestem w stanie 
Staż na serwerze: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/596771
STEAM: STEAM_0:100050544
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak przez długi czas jestem Administratorem na serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Nie można określić dlaczego akurat ja, 
jestem już na tej sieci naprawdę sporo czasu i przez większość grałem na 
only DD2 jako Administrator potem miałem przerwę i zacząłem  grać na FFa, nie miałem styczności 
z pluginami ale szybko się uczę i długo nie zajmie żebym wiedział co i jak. Co prawda było na mnie 
kilka skarg się przyjęło ale myślę że dam radę.

W dniu 17.11.2018 o 19:34, BOT SKUNIK napisał:
Imię:  Adam
Nick: SKUNIK
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: do 6h dziennie w roznych porach dnia. 
Staż na serwerze:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/295142
STEAM:  STEAM_1:0:115279473
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  NIE
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Admin od dosc dlugiego czasu.
Dlaczego akurat Ty: Krotko zwiezle i na temat wiekszosc osob mnie zna lub  tak mi sie wydaje. Z checia wezme na barki takie stanowisko mam wiele pomyslow ktore mogly by dac efekt w dalszym rozwoju servera. Druga sprawa bylem dlugi okres za granica w holandii teraz zostaje na stale co sie z tym wiaze wiekszosc czasu dla servera to wszystko Pozdrawiam.

Zapraszam Was na PW. Zadam parę pytań i zdecyduje, który z Was na ten moment jest lepszym kandydatem

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines