Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[DYSKUSJA] DARMOWA WERSJA CS:GO, A SERWERY PUBLICZNE

Recommended Posts

Witam,

W związku z tym, iż Valve postanowiło bez większej informacji wydać pełną wersję darmowej gry (oczywiście bez Prime, ale dla nas to nic nie znaczy), pojawiło się masę osób, które wykorzystują ten fakt i gra na czitach, ponieważ dostęp do nich jest prosty, a i bana nie ma co się obawiać gdy ktoś ma zmienne IP.

Postanowiłem całkowicie zablokować dostęp osobom bez PRIME (niedługo wejdzie na każdy serwerze) i wprowadzamy system rejestracji konta NON PRIME. Jeżeli ktoś będzie chciał dostać się na serwer nie mając konta PRIME, będzie musiał złożyć podanie o slota, który przysługuje mu tylko na dany Steam ID, a więc jeśli ktoś będzie chciał czitować, to i tak długo się nie pobawi, bo otrzyma bana na konto ze slotem i będzie musiał prosić o ponowne przyjęcie z innym kontem

Problem jest taki, że ograniczy to też ilość innych osób, lecz jeżeli chcemy dbać o jakość nie ilość, to będzie to jedynym rozwiązaniem. Podejrzewam, że większość serwerów w PL raczej nie będzie takich blokad stosować, bo żyjemy w czasach gdzie liczą się tylko statystyki i zgromadzony hajs, co pokazała sytuacja z CS 1.6. Wydaje mi się, że CS:GO po tym update straci mocno i tak jak na początku tego nie odczujemy, tak za parę lat, wydaje mi się, że dojdzie do sytuacji z 1.6, a więc totalnego syfu, robienia wszystkiego pod hajs, itd. 

Postaram się na jutro przygotować odpowiedni temat (coś jak rezerwacja nicku na serwerach cs 1.6) i przy każdym kicku z serwera, gracz będzie informowany o tym by zgłosić się na forum.

• Like 6