Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[DYSKUSJA] DARMOWA WERSJA CS:GO, A SERWERY PUBLICZNE

Recommended Posts

Witam,

W związku z tym, iż Valve postanowiło bez większej informacji wydać pełną wersję darmowej gry (oczywiście bez Prime, ale dla nas to nic nie znaczy), pojawiło się masę osób, które wykorzystują ten fakt i gra na czitach, ponieważ dostęp do nich jest prosty, a i bana nie ma co się obawiać gdy ktoś ma zmienne IP.

 

Postanowiłem całkowicie zablokować dostęp osobom bez PRIME (niedługo wejdzie na każdy serwerze) i wprowadzamy system rejestracji konta NON PRIME. Jeżeli ktoś będzie chciał dostać się na serwer nie mając konta PRIME, będzie musiał złożyć podanie o slota, który przysługuje mu tylko na dany Steam ID, a więc jeśli ktoś będzie chciał czitować, to i tak długo się nie pobawi, bo otrzyma bana na konto ze slotem i będzie musiał prosić o ponowne przyjęcie z innym kontem

 

Problem jest taki, że ograniczy to też ilość innych osób, lecz jeżeli chcemy dbać o jakość nie ilość, to będzie to jedynym rozwiązaniem. Podejrzewam, że większość serwerów w PL raczej nie będzie takich blokad stosować, bo żyjemy w czasach gdzie liczą się tylko statystyki i zgromadzony hajs, co pokazała sytuacja z CS 1.6. Wydaje mi się, że CS:GO po tym update straci mocno i tak jak na początku tego nie odczujemy, tak za parę lat, wydaje mi się, że dojdzie do sytuacji z 1.6, a więc totalnego syfu, robienia wszystkiego pod hajs, itd. 

 

Postaram się na jutro przygotować odpowiedni temat (coś jak rezerwacja nicku na serwerach cs 1.6) i przy każdym kicku z serwera, gracz będzie informowany o tym by zgłosić się na forum.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines