Skocz do zawartości

No nie ogarnia ...


hapajkule

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: HapajKule

2.Nick admina/gracza który zawinił: WilkuZmC

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 20.15 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Swiadkowie , ludzie ktorzy grali . 

6.Opis sytuacji: Wbijam na serwer , on sobie gra  i pisze do mnie abym sprawdził ludzi bo on gra pewnie dlatego ze miał navi . Sprawdziłem znowu piszą na u@ ten dalej gra zamiast ogarniac troche u@ powiedziałem ze złoze skarge to wbił na spec . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapaj nie chcę nic mówić, ale w taki sposób wszyscy wy podchodzicie do sprawy.

Ludzie piszą na u@, to zwalacie na innego admina, ty, papku, teraz nawet ten wilku. 

 

Jeśli wilku ma być ukarany to wy też. Bo to nie będzie sprawiedliwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak

po 1 ja bylem na serwerze przed hapaj kule  i siedzialem na spect dluzszy czas

 gdy wbil to sprawdzilem jeszcze ze 2 osoby

i gdy znowu zaczeli pisac na u@ to mowilem mu zeby on teraz sprawdzil

a on mi mowi ze jestem nowy i mam caly czas siedziec na spect a on sobie gra

po 2

nie mialem perkow bo wczesniej siedzialem na spect i nie gralem a jak on wbil to zszedlem bo myslalem ze on posprawdza

tyle w tym temacie

 

 

LONG wilku myslalem ze bedziesz ogarnial ale dzisiaj sie zdziwilem na csassault dales kolesiowi bana na 30 minut za co? ZA RASH W CT ..

 dałem mu bana na 5 Min to 1

a 2 to obserwowalem go przez cala mapke i caly czas raszowal nie tylko na respie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

nie mialem perkow bo wczesniej siedzialem na spect i nie gralem a jak on wbil to zszedlem bo myslalem ze on posprawdza

tyle w tym temacie" co maja perki -.-

wilku myslalem ze bedziesz ogarnial ale dzisiaj sie zdziwilem na cs assault dales kolesiowi bana na 30 minut za co? ZA RASH W CT .....

naprawde za przeproszeniem ogarnij sie na pozycji admina ct ma prawo rashowac na tej mapce banowales za rashowanie ct ale jak kampili na respie to nic nie robili sam pisalem dla siwego zeby sprawdzal ludzi bo ty zajmowales sie tylko rasherami

Ps: z siwym dokladnie sie zgadzam ale hapaj jest lepszym adminem niz co niektorzy on odrazu reaguje tyle z mojej strony

<3 Long way to hell E> ziomy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezstronny, ale:

1. Rash jest dozwolony z obu stron tt i ct a tym bardziej ct. (Brak znajomości regulaminu)

2. Byłem świadkiem co tu ukrywać debilnego vote ze strony Wilka. (mam jakiegoś ssa tego vote ale na innym kompie jak zajdzie potrzeba to dam)

 

Mimo że jestem bezstronny to takie 2 fakty rzuciły mi się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem też jak wszedłem na server to grał robil jakis vote i gadał przez mikro z graczami ktorzy nie mieli nawet po 16 lat ani mutacji , siedzialem na spec , i okazlo sie ze polowa osob gra na czitach . A co do mnie Siwek , kiedy piszą na u@ zawsze jestem na SPEC . Chyba ze jest jakis inny admin to wtedy piszemy kto kogo sprawdza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie było przy sytuacji ale powiem

 

2. Najpierw obowiązki potem gra. Admin musi sprawdzać każdą skargę gracza na u@

 

 

Regulamin się kłania. Obojętne kto wbija ale musi ktoś wbić.

Jak na serverze jest około 2 lub 3 lub 4 adminów to odrazu się dogadujemy kto ma pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za odebraniem mu adma bo nie raz tak bylo ze zglaszalem ze ktos ma aima , wh to wilku powiedzial nie on na 100 % nie ma haxow bo go znam , ' bo go znam ' czy to nie jest faworyzacja gracza? Jak napisze cos do hapaj to od razu na specta i go sprawdza , wilku nie nadaje sie na ADMINA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności