Skocz do zawartości

Podanie HotimPl


HotimPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16Kontakt (GG/e-mail/steam): 

GG: 46305674

e-mail : [email protected]

Steam : ziomek1252Kiedy zaczynałeś grę w cs: jakieś 5 lat temu. Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Bardzo dobre. Codziennie Przeglądam Różne fora Poznając nowe Wspomagacze dzięki czemu wiem jak je rozpoznać.Ile masz wolnego czasu?: 

Poniedziałek-Czwartek : Przed szkołą 5:00-7:20  Po szkole 15:00-22:00/23:00

Piątek-Niedziela : 7 rano - 5/6 rano.Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ Spędzam sporo czasu na Forum i brakuje mi zajęcia, a widzę sytuacje w których Gracze muszą czekać czasem nawet 12 godzin ( jak Long way to hell ) aż dostaną UnBana. Ja odświeżam forum praktycznie co 20 sec. więc UnBany ( jeśli ss/demo jest czyste ) były by znacznie szybciej niż dotychczas.Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Testowałem Wszelkiego rodzaju aimy, antyss na Botach . Na Serwerach   nie używam wspomagaczy ponieważ nie jest mi to potrzebne . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności