Skocz do zawartości

Xenis


Xenis865

Rekomendowane odpowiedzi

nick: Xenis

Konsola: You can submitted protest on forum <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/.
              Disconnect: Xenis - You have banned on server!!
              Ban Reason: Wallhack
              Ban End: 25-12-2018 21:32


 Server: ★RESET->MIKOŁAJ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;page=2

demo: http://414339.node52.pukawka.pl/dem-de_eldorado_csgo_b3-1545689410-1545690964.zip

Edytowane przez Xenis865
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś złe demo

http://414339.node52.pukawka.pl/dem-de_eldorado_csgo_b3-1545613444-1545615055.zip to jest to demko, zaraz rozpisze.

 

Dobra a więc tak:

1:20 - Niby normalne wcelowanie się ale zauważ w jaki sposób ten chłop się wychyla, skanuje sobie domek, żeby zobaczyć kto i jak wyjdzie a potem się wceluje. Tuż potem zobacz jak skacze celownikiem po przeciwnikach, nie po drzwiach czy oknie, tylko prosto po ścianach najeżdża na przeciwników. Przecież to już tutaj widać xD, no ale jedziemy dalej.

4:00 - Gracz zauważył, że ktoś wychodzi drabinką, więc cofa się za okno aby nie oberwać.

11:00 - Jak wcześniej cały czas kampił bo się bał snajperek tak teraz wychyla bo widać, że ich nie ma, po czym zauważa snajperów za salonem i jednego obok banku, przez co wraca się na swoje ulubione skrzynki. Potem się wcelowuje normalnie w pozycje ze słabym refleksem.

11:20 - Widzi wychylającego gracza i z nadludzkim refleksem kuca przed tym jak gracz może go zauważyć, niestety tam mu to nie pomoże.

13:05 - Widzi otwierające się drzwi, wcelowuje się i można to uznać za normalne, ale dziwi mnie to, że tak dobrze używa rąk i przesuwa celownik automatycznie po linii prostej ciągle za głową.

14:15 - Zaczął mu się killstreak i po zabiciu mnie cofa się i od razu celownikiem po ciele przeciwnika na respie.

14:45 - To są jakieś żarty chyba. Nigdy nie zrushował domku i AKURAT jak jest jedna runda kiedy nikt tam nie poszedł, to on dumny biegnie i rushuje.

19:00 - Zabija normalnie gracza Twoja Podświadomość po czym wchodzi na górę i nie tak jak zawsze pewny siebie, tylko specjalnie poczekał, wiedząc, że ja tam stoje. Zobaczył karabin, cofnął się i mógł namierzać przez ścianę, ale nie o to tu chodzi bo każdy by tak zrobił. Śmieszne jest tylko to, że akurat jak ktoś tam stoi to wtedy już tam nie wbiegnie. Potem sprawdza pozycje, a następnie cofa się i widząc, że ktoś jest za drabinką otwiera drzwi, "udaje", że o niczym nie wie i zaczyna strzelać w CT.

Po tej akcji zacząłem afczyć na jedną rundę i zbanowałem gracza przez SB. Opiekuna serwera o tym poinformowałem. Dodam tylko, że gracz nie był sprawdzany tylko na tej mapie. Sprawdzałem go już dzień wcześniej GDZIE WYMIATAŁ SCOUTEM I BYŁ PIERWSZY (chyba sam widzisz jak on strzelać potrafi) i nie tylko ja widziałem w nim potencjalnego czitera. @Peter Rób z tym co musisz.

 

 

 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi na każdą akcję:

w 1:20 jestem nowym graczem i chciałem przez ściany strzelać bo wcześniej każdego z nich zobaczyłem

w 4:00 nie rozumiem co to ma wspólnego z wh i myślałem że on dopiero wszedł do budynku nie chowałem się

w 11:00 w poprzedniej rundzie też tak wychyliłem i zrobiłem to samo w następnej ale nie było żadnego przeciwnika więc poszedłem na skrzynki

w 11:20 może tak wyglądało ale chciałem na kucaku się przykampić to nie był  refleks

w 13:05 to nikt tak nie umie ?

w 14:15 miałem tak celownik ustawiony bo mógł za tobą w tym domku być ktoś jeszcze więc schowałem się za ścianę

w 14:45 a w kolejnych rundach go nie ruszowałem ? i akurat mi się zachciało zruszować.

w 19:00 widziałem lunetę i dlatego się schowałem, a po tym jak cię zabiłem to nie widziałem go od razu dlatego patrzyłem w bok i nie znam tej mapy za dobrze

bonus: gram bez słuchawek więc nie słyszę kroków, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności