Skocz do zawartości

kaczka


kaczkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kaczka
Link do SSów: brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*

Cytat

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.


Serwer: mirage
Link do banaban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ta prośba o ub? 
Już daje demo, jak ktokolwiek będzie miał czas to popatrzcie sobie, jak celownik fajnie lata niczym bumerang i magiczne głowy siadają z uśmiechem na twarzy. A i te prefirerki.

Runda 22 (ostatnia) (przedostatniej za bardzo nie ma co rozpisywać bo to samo co w ostatniej)

28:50 - magia jak dla mnie
30:50 - kolejne strzały 100%hs nie ważne w co strzela
31:25 - wychodzi z rampy celownik przed siebie na środek, żadnego sprawdzania + widoczna wiedza gracza o przeciwnikach, o czym świadczy ruch celownika i tutaj już do końca od tego momentu, zakres ruchu to s5 bez podkładki na touchpadzie, ale strzały celne jak nie wiem co.

Demko:
http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1545903675-1545905688.zip

Edytowane przez Peter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak komuś się trzęsie ręka to znaczy że ma aima i w 31:25 było widać jak przeciwnik się chowa za skrzynki a wcześniej pewnie się spodziewał że ktoś kampi na site bo to raczej normalne i nawet nie strzelał 100% hs

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Xenis865 napisał:

Czyli jak komuś się trzęsie ręka to znaczy że ma aima i w 31:25 było widać jak przeciwnik się chowa za skrzynki a wcześniej pewnie się spodziewał że ktoś kampi na site bo to raczej normalne i nawet nie strzelał 100% hs

XD cheater broni cheatera ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie peter, on jest biedny i doświadczony a my jesteśmy niedoświadczeni i nie potrafimy zrozumieć, że przecież on nic nie ma, bynajmniej tyle wychwytuje z jego już 6 wiadomości na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się jakoś usprawiedliwiać, ale oglądałem to demko całe 3 razy, w tym ostatnią rundę z 5 razy (tą najlepszą) na każdym fragu w prędkości 1/4 i stwierdzam "serio?" + do tego piszesz @Peter o jakiejś tajemnej wiedzy gdzie są przeciwnicy, przecież na tym demku nawet ginę od pleców pomimo tego, że patrzyłem w conector, ale dostałem info, że dżungla.

Nigdzie się ręka nie trzęsie, a jeżeli mówisz o tych ruchach takich krótkich w pionie to są ruchy świadome, a nie jakieś pijackie - przecież to widać, że celowe..

Jak dla mnie na tym demku nie ma nic magicznego, tym bardziej, że większość głów była w sytuacjach kiedy praktycznie tylko głowa była widoczna.

Ban na siłę, do tego jeszcze jakieś domniemanie WH (KIEDY?, ten JEDEN pre-fire? nawet najgorszemu się zdarzy), gram co najmniej średnio i w sumie śmieje się z tego bana.

W sumie to nawet nie chciałem nic pisać i czekać na werdykt, ale jak zobaczyłem te demko to musiałem bo to jakaś kpina i tak decyzję podejmuje ten któremu się coś wydaje (lub nie).

 

PS aimbot to chyba same głowy strzela, a u mnie % na tym demku to pewnie jakieś 50% (jak już dodałem większość w sytuacjach kiedy była tylko widoczna głowa).

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kaczkaa napisał:

Nie chcę się jakoś usprawiedliwiać, ale oglądałem to demko całe 3 razy, w tym ostatnią rundę z 5 razy (tą najlepszą) na każdym fragu w prędkości 1/4 i stwierdzam "serio?" + do tego piszesz @Peter o jakiejś tajemnej wiedzy gdzie są przeciwnicy, przecież na tym demku nawet ginę od pleców pomimo tego, że patrzyłem w conector, ale dostałem info, że dżungla.

Nigdzie się ręka nie trzęsie, a jeżeli mówisz o tych ruchach takich krótkich w pionie to są ruchy świadome, a nie jakieś pijackie - przecież to widać, że celowe..

Jak dla mnie na tym demku nie ma nic magicznego, tym bardziej, że większość głów była w sytuacjach kiedy praktycznie tylko głowa była widoczna.

Ban na siłę, do tego jeszcze jakieś domniemanie WH (KIEDY?, ten JEDEN pre-fire? nawet najgorszemu się zdarzy), gram co najmniej średnio i w sumie śmieje się z tego bana.

W sumie to nawet nie chciałem nic pisać i czekać na werdykt, ale jak zobaczyłem te demko to musiałem bo to jakaś kpina i tak decyzję podejmuje ten któremu się coś wydaje (lub nie).

 

PS aimbot to chyba same głowy strzela, a u mnie % na tym demku to pewnie jakieś 50% (jak już dodałem większość w sytuacjach kiedy była tylko widoczna głowa).

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku

Owszem ale od kiedy jakieś ledwo puszczone full auto w ciało skutkuje głową skoro jak sam twierdzisz średnio grasz co widać po ruchu celownikiem. A co do wiedzy o wszystkich to info jakoś na demku nie słychać, a ty uciekasz tym celownikiem od nich jakbyś wystraszony był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter zablokował(a) ten temat
  • Peter odblokował(a) ten temat

Co do pana kaczki. Ogólnie? Porównując twoją celność a ogólnie styl gry mamy duży kontrast. 70% HS w meczu przy ruszaniu myszką tak jakbyś nie do końca wiedział jak ruszyć myszką by celownik znalazł się w dobrym miejscu to trochę dziwne.
Dodatkowo przy 90% twoich zabójst można zauważyć bardzo charakterystyczną rzecz dla aimbota. Co tym jest? przeskok celownika w inne miejsce po zabójstwie gracza. O co chodzi dokładnie? Po tym jak strzelasz komuś HS i ten ktoś już zginie twój celownik magicznie przenosi się do jakby można to nazwać punktu startowego czyli do punktu gdzie najprawdopodobniej powinien się znajdować twój celownik wzorując się na twoich ruchach.

Można to zauważyć w minucie 27:50 (nie 28:50), jak jeszcze strzał HS w conte okej tak ruch twojego celownika na romeo czyi nogi hs nogi to typowe zachowanie celownika przy źle skonfigurowanym aimbocie. Nie, tak nie działa recoil. 

przed 30:50 można zauważyć w spowolnionym tempie że twój celownik idzie w idealnym pół kole. Musisz być idealnym grafikiem z taką ręką. 

30:50 oj o tym to nawet żem film oglądął kiedyś, a więc uwaga co się zadziało oprócz ponownego przeskoczenia do pozycji startowej? Mimo zabicia przeciwnika pan kaczka dalej oddaje pestki mniej więcej w głowę przeciwnika. Czemu? Ponieważ aim bot mimo tego że gracz nie żyje to jeszcze przez chwilę widzi model tego gracza. i stąd się to bierze. zła konfiguracja

23 godziny temu, Peter napisał:

31:25 - wychodzi z rampy celownik przed siebie na środek, żadnego sprawdzania + widoczna wiedza gracza o przeciwnikach, o czym świadczy ruch celownika

celownik przed siebie i nie sprawdzanie niczego wywodzi się z tego że widać że pan nie ma dużego doświadczenia w CS, widoczna wiedza o graczach? celownik na romeo poszedł dopiero po tym jak zauważył rzucający granat. ale HS w niego taki sam jak pozostałe 2 pestki do góry i 2 pestki w dół czyli wracamy do pozycji startowej
wychylenia na jnowaka wcześniej go widział więc ja WH wykluczam całkowicie. HS na schodach uważam za łud szczęścia spowodowany nie umiejętnością najmniejszą kontroli full auto ale jeszcze chciałbym zauważyć twój bardzo duży stosunek liczby kucnięć do liczby nawet nie HS ale celnych strzałów i chodzenia celownika podczas kucania w okolice głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności