Skocz do zawartości

Perm free for all


fuqu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fuqu
Link do SSów:https://steamcommunity.com/id/Xxxxxxddddxxxddd/screenshot/954100682827527185
Wycinek z konsoli(bez IP)*:Niestety zamknąłem cs po tym incydencie.
Serwer:Free for All

Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:230034919&advType=steamid&Submit

Chciałem dodać, że zauwazylem adminow banujacych gości którzy są po prostu wkurzajacy, nawet nie majac zadnych cheatów, tylko ich zabijajac w dodatku nie widziałem nikogo na specie aby sprawdzał moją grę(oczywiście mogłem nie zauważyc) Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Grasz na serwerze od wczoraj i już wczoraj mi coś w tobie nie pasowało. Co do siedzenia na spect admini nie siedzą bo jak zginą to widać co robi inna drużyna taki plugin.

Siedziałem na spect nie grałeś kompletnie nic wychodziłem ze specta zaczynałeś grać jak bóg. Tutaj twoje konto https://steamcommunity.com/id/Xxxxxxddddxxxddd/ cs masz chyba od niedawna bo nie masz wbitej rangi oraz z tego co kojarzę 17 lv w Cs. A i fajne komentarze. 

 

Tutaj demko http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_dust2-1546697539-1546699070.zip

Rundy i Czas Akcji.

Runda 1 Czas

1:48 głowa jak głowa w tył trafiona

1:30 zobaczyłeś typa, który stał przed tunelami czy widziałeś, że tam jest

Po za plantowaniu paki twoja drużyna zabiła tt a ty magicznie czekałeś na tego gościa co stał przed tunelami gdzie mógł oczywiście w innych miejscach. Usłyszałeś że biegnie i ładną głowę mu strzeliłeś

Runda 2 

1:06 Powiem ci ciekawa ta głowa na graczu 

0:56 Ładnie ci tam już celownik szedł na te głowę.

Runda 3

0:59 ten kill mnie zdziwił bo znowu gracz może być wszędzie ale oczywiście ty wcelowujesz się w niego i dajesz mu głowe

Runda 4

Przerzuciło cię teraz do TT zobaczymy jak teraz będziesz grał. Wspomnę, że po tej akcji w rundzie 3 poszedłem na specta.

Jedna dziwna akcja ale ciężko mi ocenić jaki to był czas bo jest za plantowana bomba ale po za plantowaniu byłeś na midzie i wychylałeś na B i jak zobaczyłeś gościa to dziwnie ci celownik przeskoczył na jego głowę.

Runda 5 

1:20 Śmiesznie wcelowałeś się w tego smoke jak byś widział, że akurat w tym momencie wychyli jakiś gracz

Runda 6 

1:42 Wbiegasz na shorta gdzie jest twój kompan z drużyny i strzela się z przeciwnikiem. Twój kolega ucieka gracz przeciwny znika z radaru a ty co wcelowany jesteś i czekasz aż gościu przestanie kucać. No to była dziwna akcja 

Runda 7

Dalej jestem na spect

1:45 zginąłeś 

Runda 8

1:22 bardzo szybki strzał w przeciwnika 

1:13 zostałeś sam nie wiem czy widziałeś tego typa na shorcie ale się zachowałeś jak byś o nim wiedział.

Runda 9

1:49 Wychodząc ze schodów w dolnym trupie podskoczyłeś i celownik magicznie wycelował w gracza na szorcie. + Zginąłeś

Runda 10

Uciekłem ze specta bo myślałem, że może farta miałeś 

+  Zginąłeś

Runda 11

1:41 Znowu zginąłeś i chyba się zobaczyłeś, że już nie jestem na spect.

Runda 12

Zmiana stron.

1:56 Zrobiłeś to samo co na początku mapy dojechałeś dolnego ale sprawdziłem to i cię zabiłem.

Runda 13

1:48 Jakoś dziwnie ci ten celownik lata jak strzelasz a i no bym zapomniał oczywiście głowa

Runda 14

1:47 Skróciłeś dolnego i mnie zabiłeś ale to akurat było normalne.

1:35 Akcja na midzie nie możesz trafić typa uciekasz dajesz flesha odwracasz się i zaczynasz strzelać w ścianę czemu ?? Po czym zabijasz gracza

Runda 15

1:26 Zginąłeś

Runda 16

Po za plantowaniu paki nic innego nie sprawdziłeś tylko wyszedłeś wcelowany oczywiście w gracza.

Runda 17

Dalej nie wiem jaki czas bo po za plantowaniu bomby.

Szedłem cicho w tunelu wskakiwałem na skrzynkę też po cichu i jakimś cudem byłeś wcelowany te miejsce. 

Dalej już nic nie ma bo dostałeś bana.

 

 

Dodam tyle wczoraj późnymi godzinami dostawałem wiadomości od graczy, że mam wbić i cie sprawdzić ale już leżałem w łóżku. Byli inni admini i podobno wchodziłeś wcelowany w graczy przez smoke. 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to ile mam cs to 700 godzin i oczywiscie nie jest to moje pierwsze konto(ustawiłem jako publiczne) Na komentarze bym nie patrzył, każdy dzieciaczek może mi sie spłakac na profilu a ja tego po prostu nie usuwam. I jak sam mowiles jestem na serwie od wczoraj wiec nie wiedzialem ze to Ty jestes na specie jako admin. Przechodze do demka:

Runda 1:

1:30- Gość we mnie strzelił wiec po czym probowałem sie w niego wcelelowac.

Dalej czekałem na tego gościa bo wiedziałem ze to on do mnie strzelał z respa bo został jako ostatni i miał wybor obieg całego respa na długa, gdzie paka została by dawno zdefowana, czy biec na wrotkach przez tunel wiec sie w niego wcelowalem raczej logiczne, na voice chacie sam podawalem info gdzie jest.

Runda 2:

Tutaj raczej nie ma nic nazdwyczajnego, po prostu zwykłe głowy, rownie ja dobrze mogłem dostać

Runda 3:

Wiedziałem ze gość jest na top midzie i probwalem wejsc w niego jakos wcelowany, moze na demku tego nie widac ale sie wystraszylem i dałem mu bardziej flicka na ta glowe bo celownik lecial caly czas w lewo, tutaj w sumie tez nie ma niczego nadzywczajengo oczywiscie moim zdaniem.

Runda 4: Tak pamietam to nie mogłem zabic goscia i sie z nim dobre 5 sek meczylem, głowy tam zadnej nie dałem.

Runda 5: To logiczne ze bylem w wcelowany w smołka bo miałem do tego dobra pozycje nie widze w tym nic nadzwyczajengo xd, nawet do niego przez tego smołka nie celowałem to był ''ala xd'' flick

Runda 6: 1:42 Tutaj słyszałem reload to było oczywiste ze gosc musi kucac przeciez nie uslyszalbym tego tak glosno gdyby spadł do ct.

Runda 8: 1:22 Tak probowałem zprefirerowac 1:13 zobaczyłem jak duzo bylo ctkow to nie chcialem wychylac na gale bo bylem pewien ze ktos tam bedzie.

Runda 9: Tutaj to w sumie nie wiem o co Ci chodz normalnie, skierowałem celownik na gale nawet sie nie spodziewałem ze gosc bedzie tam tak szybko.

Runda 13: Wysoki sens, raczej w głowie nie było nieczego podejrzanego

Runda 14: Rzuciłem tego flasha po czym oddałem z 3 kule w ściane żeby gosc nie uslyszal tego flasha, jak widac zadzialalo..

Runda 16: Byłem wcelowany w plato bo myslalem ze gosc po zaplantowaniu paki pojdzie do telu, nie poszedl to dla mnie logiczne bylo ze musi gdzies byc w okolicy bsa bo nie sadze ze na wrotkach w 5 sekund dobiegl do auta przy tunelu gdzie ja tego nie slyszalem.

Runda 17: Tutaj to nawet nie wiedziałem ze jestes na skrzynkach po prostu bieglem pierwszego nie trafilem gdzie dawno mnie powinienes zabic i trafilem drugiego na farcie

To chyba tyle, gdybym wczoraj wychodził ''wcelowany'' to bym chyba dostał tego bana ale jak widac nic. Pozdrawiam i czekam na decyzje.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności