Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

znowu skarga

kaante
 Share

Recommended Posts

1. Twój Nick:  ĸαитé.全球

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

3. Nick oskarżonego: YoungKudłaty

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:144048364

5. Data i godzina zdarzenia: 06.01.2019r. 22:10-15

6. Mapa: jb_coldcampus_b1r

7. Opis sytuacji: 1. Jako , że nie było osób chętnych do CT postanowiłem pójść do antyterrorystów. Zostałem wyzywany przez kudłatego dzieckiem z autyzmem i w ogóle. 2. Zabrałem TT na disco i zrobiłem Mam Talent. Kudłaty rapował więc wygrał tą zabawę więc zabiłem jego kolegę z drużyny. Young bardzo się oburzył i znów zaczoł mnie wyzywać on ku** i skur***li. A gdy włączył sobie muzykę i wybrał pojedynek to ja podszedłem i wyłączyłem tą muzykę bo mi przeszkadzała pojawiły się te same wyzwiska i trochę bardziej obraźliwych typu ,,jesteś moim ziomkiem ale przez takie ulane dzieci dostałem perma'' i jeszcze jedno ,, Ruchałbym się z tobą gdybyś miał więcej niż 15 lat'' ,,Moje dzieci były by ładniejsze od ciebie'' dokładniej nie pamiętam ale te wymienione pojawiły się nie raz

9. Wynik/numer rundy/czas: 3 runda
  • Haha 3
  • Confused 1

A więc tak pobierz se demko. nigdy nie powiedziałem że masz autyzm. Nie wiem czy mówienie że jesteś dzieckiem to wyzywanie ale jak zaczynasz robić free kile to powiedziałem że jesteś zje**** ku***. Ale zaraz po tym Cię przeproisłem, nie wiem o co się prujesz na forum ale jak grasz o północy na tym serwerze gdzie jest 6 osób sami dorośli i prowokujesz każdego swoim głosem bez mutacji. typie w ogóle jaka 22??? Północ dochodziła. Najebany powiedziałem że jak byś mieał z 15 lat to bym pomyślał czy by cię nie wyru***** jak to napisałeś i dodałem że brakuje Ci z 5 lat więc tego nie zrobię pozdro.

• Haha 2

Czyli wnioskując z tego co napisałeś myślisz że wolno wyzywać innych graczy od zjeba**ch kur*w jak jakiś nowy gracz (nie sugeruje, iż kante jest nowym graczem bo z tego co widze na serwerze zna regulamin) popełnia fk bo dopiero uczy się na serwerze, a jak jest późno godzina 22/23/północ to wolno obrażać graczy.

Przypomnę ci kolego, że na serwerze jak i w samym CS:GO jest możliwość mutowania graczy. Jeżeli nikogo z administracji w tym czasie nie było, a sam gracz bez mutacji ci przeszkadza nie trzeba go wyzywać, tylko można go wyciszyć.

• Like 2

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines