Jump to content

skaff

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  18h 14m 12s

Community Reputation

12 Początkujący

About skaff

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 11/24/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  skaff
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198186170983

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.


 1. skaff

  Po pierwsze imo zbyt nadużywane by to było, po drugie gdy np. jest osoba zbuntowana, CT może właczyć taka opcje i m.in szybciej uciec od zbuntowanego. Jeszcze znalazło by się wiele wad dla tej opcji, lecz widzę tylko jedną zaletę, ta opcja mogłaby się przydać na mapki eventowe prowadzone przez opiekuna i wyłącznie opiekun mógłby ją włączać.
 2. skaff

  1. Link do piosenki na YT: 2. Czas (od - do): 0:16 - 0:30
 3. skaff

  Zmienisz swoje zachowanie, będziesz milszy dla graczy - imo powinieneś dostać drugą szansę. Będziesz postępował tak jak teraz (prowokowanie etc.) - mute zostanie. Na nie.
 4. skaff

  to samo co @FRYTA wydaje mi się, że guard bez mutacji po prostu sobie nie poradzi na serwerze. Na nie. Po zastanowieniu się, zmieniam ostatecznie moją decyzję na tak. Mimo tego, że nie masz mutacji to myślę, że masz predyspozycje do bycia w administracji. Mój głos był na nie, ponieważ osobiście odkąd gram tu, nie widziałem kogoś kto był w administracji bez mutacji i nie wiem jak taka osoba sobie radzi na serwerze. @Sklejekxgod słusznie zwrócił mi uwagę, że nakierowałem się stereotypem. Nie mam żadnych uwag do tego abyś nie został przyjęty oprócz tego, że nie masz mutacji. Tak jak wyżej, Na tak.
 5. skaff

  @SnuFFyta może być 18
 6. skaff

  ffaks ale supci zabawa hihi @SnuFFy
 7. skaff

  Nazwa Drużyny: Inwalidzi Nick Kapitana: skaff
 8. skaff

  nie wiem o co chodzi ale snuffik mnie oznaczył chociaż on tez nie wie XD @JdixX
 9. skaff

  Grasz na serwerze od ledwo dwóch tygodni. Pograj trochę więcej na serwerze, będziesz wiedział "na czym polega" ten serwer. Narazie mój głos na nie. edit: @FRYTA bezwzględnie na to co pisałeś mi na pv, nie widze cie w roli guarda.
 10. skaff

  1. Twój nick: skaff 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jailbreak 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/51269-lista-adminów-jailbreak-csgo/
 11. skaff

  Jestem na tak. Moim zdaniem gracz nadaje się na role strażnika, bynajmniej na okres próbny. Plusy: - jesteś raczej pozytywną osobą z dużym poczuciem humoru, więc jak najbardziej duży plusik - raczej nie wyzywasz ani nie prowokujesz innych, bynajmniej ja nie spotkałem się z taką sytuacją, a jeżeli tak to w formie żartu - widziałem nie raz, że pomagasz stałym jak i nowym graczom - ogarniasz granie po stronie CT - wiek Minusy: - bardzo mało rozpisałeś się w punkcie 9. Nie mam nic przeciwko, aby gracz został przyjęty.
 12. skaff

  Na tak + ogarnia + da się pogadać + zabawny + mutacja + wiek +/- czasami pomocny - chyba kiedyś spotkałem się z sytuacją gdy prowokowałeś ale teraz nie zauważam tego Moim zdaniem z tych wszystkich kandydatów co złożyli podanie, ten jest najlepszy.
 13. skaff

  1. Twój nick: skaff 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jailbreak 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/65381-przyjętepodanie-na-guarda-skaff/?tab=comments#comment-405276
 14. skaff

  Na nie + mutacja + wiek + coś tam ogarniasz - rzadko (bynajmniej ja) widuje cie na serwerze - jesteś tu od niedawna - prowokujesz Ogólnie to pograj więcej na serwerze, zastanow się nad swoim zachowaniem i wtedy zgłoś podanie.
 15. skaff

  Ogólnie to chyba na tak. + aktywnosc + wiek + mutacja +/- prowokujesz ale już coraz rzadziej +/- od czasu do czasu pomoże - czasami robisz błędy podczas prowadzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines