Jump to content

skaff

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  22h 35m 47s

Community Reputation

28 Nowicjusz

About skaff

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/24/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  skaff
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198186170983

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @PieselTenZJB● Najlepszy gracz serwera: @kRR● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @adrian31131● Najlepszy administrator: @adrian31131, @HillMate● Najlepszy strażnik: @Hangetsu● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Medve, @HillMate● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: -● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @OFFEN● Największa gaduła na serwerze: -● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: -● Najlepszy buntownik na serwerze: @kRR● Najmniej buntujący się więzień: -● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Szyberek● Najlepszy gang serwera: - ● Największy lizus serwera: @fifucz3k● Największy zgrywus na serwerze:● Największy mądrala serwera: @OFFEN, @ELOWA
 2. Myślę, że warto dać ci tą "drugą szansę" bycia w administracji i dla mnie jak najbardziej możesz przystąpić do okresu próbnego. Tak jak koledzy wyżej ogarniasz CT, regulamin również i twój czat oraz aktywność jest na tą chwilę dobra. Jeżeli to utrzymasz, widzę cię w roli guarda na serwerze. Na tak.
 3. Mapa: jb_lego_jail_2k17b Ponieważ: mapa trudna do ogarnięcia przez drużynę CT, co prawda jest na niej dużo zabaw lecz wyprowadzenie na nie graniczy z cudem. Na każdej drodze tak naprawdę można się zbuntować. Mało komu chce się na niej grać i tak jak napisał @OFFENw sekcji "Propozycje map" my administratorzy często ową mapę zmieniamy na inną z powodu małego zainteresowania oraz łatwych ucieczek.
 4. skaff

  Propozycje

  zmienił bym czas obstawiania do rozpoczęcia zabawy, np: jest wg, i jest minuta do rozpoczęcia zabawy - przez tą minutę można obstawiać na drużyny 1k to mało, wydaje mi się że minimum obstawienia powinno być 3k lub więcej bo są tylko 4 zabawy na mapę. @Hangetsu wydaje mi się, że obstawianie na gracza podczas kd byłoby bardzo powolne i monotonne, ale zawsze można spróbować
 5. Niestety, ale twoje gameme to wystarczający minus aby mój głos był na nie. Widzę po twoim zachowaniu na serwerze że ogarniasz, ale wracasz po 7 miesięcznej przerwie i/lub zacząłeś tutaj regularnie grać od 6 dni. Pograj jeszcze tydzień/dwa i napisz podanie na tą chwilę na nie. @adrian31131 chodzi mi o to, że gracze mogą go nie rozpoznawać. Faktycznie gra po te 2-8h dziennie i jest to ogromny plus lecz wydaje mi się, że będzie lepiej jak złoży podanie za tydzień/dwa Ostatecznie zmieniam zdanie na tak. Widać że ogarniasz, wydaje mi się, że gracze się z tobą utożsamili i tak samo ty z serwerem. Po twoim zachowaniu na serwerze stwierdzam, że jak najbardziej zasługujesz na okres próbny.
 6. Miałeś zyczenie, lecz CT było AFK. Powiedziałeś, że wygrasz wg ale CT było AFK. (CT nie odpowiada na propozycje życzenia - CT się nie zgadza - masz to w regulaminie) HillMate przerzucil CT do TT z powodu że CT było AFK. Jaki jest powód skargi? Że pozbawił cię życzenia? CT było AFK, nie miało możliwości zaakceptowania/odrzucenia twojej propozycji życzenia. HillMate dobrze postąpił, ponieważ dał ci rekompensatę za wygranie KD w postaci ducha. Nie mial obowiązku dawania wg ani żadnej rekompensaty. Postanowił że twoim przywilejem za wygranie zabawy będzie duch, bo przywilej powinien dotyczyć osoby która wygrała (w tym przypadku KD). Powinieneś mu dziękować że dostałeś jakikolwiek przywilej bo nie miał takiego obowiązku.
 7. skaff

  Propozycje

  Propozycja dodania komendy umożliwiającej wyłączania i włączania muzyki zabaw. (np. !res, tak jak na m.in. surfie).
 8. skaff

  Propozycje

  Po pierwsze imo zbyt nadużywane by to było, po drugie gdy np. jest osoba zbuntowana, CT może właczyć taka opcje i m.in szybciej uciec od zbuntowanego. Jeszcze znalazło by się wiele wad dla tej opcji, lecz widzę tylko jedną zaletę, ta opcja mogłaby się przydać na mapki eventowe prowadzone przez opiekuna i wyłącznie opiekun mógłby ją włączać.
 9. 1. Link do piosenki na YT: 2. Czas (od - do): 0:16 - 0:30
 10. to samo co @FRYTA wydaje mi się, że guard bez mutacji po prostu sobie nie poradzi na serwerze. Na nie. Po zastanowieniu się, zmieniam ostatecznie moją decyzję na tak. Mimo tego, że nie masz mutacji to myślę, że masz predyspozycje do bycia w administracji. Mój głos był na nie, ponieważ osobiście odkąd gram tu, nie widziałem kogoś kto był w administracji bez mutacji i nie wiem jak taka osoba sobie radzi na serwerze. @Sklejekxgod słusznie zwrócił mi uwagę, że nakierowałem się stereotypem. Nie mam żadnych uwag do tego abyś nie został przyjęty oprócz tego, że nie masz mutacji. Tak jak wyżej, Na tak.
 11. ffaks ale supci zabawa hihi @SnuFFy
 12. Nazwa Drużyny: Inwalidzi Nick Kapitana: skaff
 13. nie wiem o co chodzi ale snuffik mnie oznaczył chociaż on tez nie wie XD @JdixX
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines