Skocz do zawartości

Multi-Hack hdjhdgjhdg


Kopkalele

Rekomendowane odpowiedzi

17/22 runda

0:27-0:20

W tym momencie gracz podejrzany wychylając zza ściany trafia przeciwnika w głowę. Gracz o nicku „PiesPolak”, który wtedy już nie żył, mógł podać informację na temat gdzie znajduje się ostatni przeciwnik.

 

13/22 runda

1:17

Gracz bez informacji swoich sojuszników skierował się w stronę ,,biblioteki" idąc po cichu, celując w przeciwnika zza ściany

 

14/22  runda

1:01

Gdy gracz ,,azja” (terrorist) podał informację aby ,,pójść B”, w tym samym momencie gracz o nicku ,,hdjhdgjhdg” (counter-terrorist) zmierza w kierunku bombsite’u B. Po czym zabija 2 graczy wychylając przez smoke’a.

 

16/22 runda

1:12

Gracz o nicku „hdjhdgjhdg” wykonał scana przez smoke’a z myślą że przeciwnik przebiegnie na drugą stronę, lecz się wycofał.

 

 

Istnieje możliwość, że gracz otrzymywał informacje od swojego kolegi z drużyny przeciwnej. (nick: PiesPolak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba muszę tobie wytłumaczyć na czym cs polega skoro akcja z 13 rundy jest dla ciebie podejrzana to ja nie wiem czy masz 200 godzin czy po prostu głupi jesteś bo dla mnie normalne jest to że rotuje z b gdy ostatni sojusznik na A zginał a do biblioteki szedłem na walku dlatego że jako ostatni zginał człowiek z longa mozna było przypuszczać że enemy wejdzie w łącznik/biblioteke i będzie czekał na rotacje

 Co do sytuacji z rundy 14 to akurat śmiesznie wygląda jakby PiesPolak info dawał ale możesz wierzyć lub nie,żadnego infa nie miałem po prostu sobie pobiegłem wyjebane jajca

16 runda no to jest dziwne jak się ogląda demo wiec miałeś jeden powód żeby zbanować :)

a 17 runda to znów trzeba mózgu użyć na tobie zwykły frag a ten prefire na 2 przeciwnika to pomyśl było ok 20 sec wiec czasu nie miał żeby na A uciec (chyba nawet ktoś a puszował nie oglądam tego po raz 3 gdy to pisze) to chłop musiał albo na banana uciec albo stać na taxi 

Najlepiej niech to demo zobaczy ktoś bezstronny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności