Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Snuffy


Veeeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3:

Veeo

Godzina + data zdarzenia:

19:01

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę:

Snuffy

Opis sytuacji:

Dostałem bana za podszywanie się pod administracje, za nick "Snuffik to fajny chłop". Widocznie za wyrzucenie snuffiego ze znajomych 😕, ktoś jest nie wyżyty i musi banować. Dla rozjaśnienia sytuacji między nami powiem, że wywaliłem go ze znajomych, za kłamstwa i hipokryzje. Również dzisiaj na serwerze COD MOD biłem go z kosy 3 mapy pod rząd, gdy byłem z nim w teamie i dostałem bana na 5 min za griefing przez konsole. To nie jest zbyt kompetentne ze strony admina, żeby kierować się emocjami, ale ok. Żaden admin nie miał nic przeciwko mojemu nicku, To jest  podobna sytuacja jak z adminem Rafj.

#edit1

 Spamuj sobie dalej, że jestem żałosny i wgl wyebane mam w to, możesz wmawiać innym co chcesz, siebie nie oszukasz :). Właśnie to cie boli, że wyrzuciłem cię ze znajomych, inaczej byś się zachowywał. BEKE MAM Z TEGO CO NAPISAŁEŚ "Przykładem tego są kary jakie funduje graczom, z którymi utrzymuje bardzo dobry kontakt, i potem uważają mnie za "złego kolegę" bo ich banuje."  Nie jesteś już moim znajomym od jakichś 2-3 tygodni, widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem :\. Jakbyś pokiem zarzucił to bym ci odpisał, a tak to wywalone mam co randomy do mnie piszą w prywatnej wiadomości, poza tym tej wiadomości nie słyszałem, bo nie siedze cały czas na tsie i słucham czy mi ktoś napisał

#edit2

Szkoda gadać "Jak na razie ty tutaj wypisujesz o przejawach bólu wyrzucania kogoś ze znajomych" co powiesz o moim aktualnym nastawieniu wobec ciebie, które ubrałbym w słowa  "Wypierdoliłbym ci w pysk i skopał za pierdolenie głupot i za jebaną hipokryzje irl". Na serwerze cod mod mówiłeś tak o mnie, :) nie na forum. Poke a wiadomość to są 2 różne rzeczy POKE WYP*****LA na środku ekranu i jest głośny, wiadomość to cichutkie powiadomienie ;). Skarga nie jest do zamknięcia, nie ty decydujesz. Za to Ty jesteś do WY...

Dowody:

dowod1.png

rakietakox.png.710ae30a709530f9b99fe32280c1e9d6.png

dowod2.png

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.  Jeśli się podszywał to powinien dostać takiego bana:

  1. Podszywanie się pod członków administracji serwera bądź sieci - ban permanentny

2. Podszywanie (według mnie) byłoby wtedy, gdy nick zmieniłby na Snuffy, a nie pokazany wyżej.

3. Wystarczyłoby zwrócenie uwagi.

 

tak tylko według mnie

@SnuFFy, no dobra skoro napisałeś to inna sprawa, kolega to pominął, jego wina, a dwa, że skoro odwołujesz się do regulaminu bezpieczniej by było wkleić punkt z regulaminu. (nie, nie pouczam ani nie hejtuje, ale tak dla przejrzystości i jasności sprawy)

@SnuFFy, wiem że to podpunkt ale po prostu w powodzie bana podajesz punkt za który osoba go otrzymuje :D

Edytowane przez Marina.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie biorę pod uwagę znajomości z kimś podczas banowania. Przykładem tego są kary jakie funduje graczom, z którymi utrzymuje bardzo dobry kontakt, i potem uważają mnie za "złego kolegę" bo ich banuje. Napisałem do ciebie wpierw wiadomość na tsie, szkoda, że ją specjalnie zamknąłeś. Pisałem w niej abyś zmienił nick, po czym podałem ci dwa punkty z taryfikatora, które ukazywały to za co możesz zostać ukarany. Po tym napisałem, czy zmienisz nick czy chcesz tego bana, nie odpisałeś, to dostałeś bana. W swoim nicku posiadałeś nick administratora.

 

Na dodatek dodam od siebie, że wprowadzanie tutaj bólu z tym, że nie mam cię w znajomych jest żałosne, bo nie ma to nic wspólnego z banem.

@Marina. Pisałem do niego, odczekałem z dobre 15-30 minut. Po tym jak nie odpisywał dostał bana na tydzień "13. Podszywanie się pod admina lub korzystanie z dziwnych prefiksów - ban od tygodnia do bana permanentnego"

No ale jest to przecież podpunkt z taryfikatora czyli z części regulaminu ehh

@Marina. aaa ok, takich wytycznych to nie dostałem akurat xd

 

O czym ty w ogóle mówisz? Pisałem tu o ludziach, z którymi utrzymuje dobry kontakt, np. z JB, nie chodziło mi o ciebie, bo to był PRZYKŁAD, że nie banuje "po koleżeńsku". Ty się mylisz we własnych słowach. Pisałem też, że wytykanie czegoś, co nie ma związku z banem, jest żałosne, nie ty, jak ty już myślisz to już twój interes. Jak na razie ty tutaj wypisujesz o przejawach bólu wyrzucania kogoś ze znajomych, ale to ja tu nawet nie biorę tego pod uwagę, tylko ty i jest to twój jedyny argument wobec tego, że niby mam do ciebie jakiś żal xd. To, że cię nie zpokowałem, tylko napisałem w wiadomości prywatnej nie robi żadnej różnicy w tym, że nie odpisałeś, więc się nawet tym nie broń. Następnym razem jak chcesz uzyskać jakiś sensowny argument, to naucz się czytać ze zrozumieniem...

 

Zresztą, ta skarga nie jest od tego, żebyś się wypłakiwał na mój temat. Jak dla mnie to ona od razu jest do odrzucenia, bo i tak czy siak powód był słuszny, a twoje wypisywanie editów nie związanych ze skargą możesz sobie zatrzymać dla siebie, nikogo to nie interesuje.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jako iż to skarga w dziale TS, to tak to potraktuje

2 godziny temu, Veeeo napisał:

Dostałem bana za podszywanie się pod administracje, za nick "Snuffik to fajny chłop". Widocznie za wyrzucenie snuffiego ze znajomych 😕, ktoś jest nie wyżyty i musi banować

Wbiłeś z takim nick i dziwisz się, że dostałeś bana?

Nie będę setki razy powtarzał, że NIE TOLERUJE wszelkiego rodzaju prowokacji, a to jest PROWOKACJA.

Celowo ustawiłeś taki nick i teraz oczekujesz tego bym ja uznał, że ban jest niesłuszny. Nie będę tolerował Waszych chamskich zagrań, polegających na tym by sprowokować kogoś do danego działania, czy to na SB, czy serwerze, czy ts, czy gdziekolwiek indziej. Musicie w końcu zrozumieć, że nie jest to Wasze podwórko na które możecie srać i nie sprzątać po sobie.

  • Like 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności