Skocz do zawartości

unban NEMESIS00 (2)


haxyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:NEMESIS00
Link do SSów: cs go
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Ban Reason: Działanie na szkodę serwera
Ban End: 16-01-2019 14:13
Server: ★ MIRAGE 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws ★ FREE VIP

You can submitted protest on forum <font color='#ffb426'>https://forum.c.
Disconnect: haxyn - You have banned on server!!
Ban Reason: Działanie na szkodę serwera
Ban End: 16-01-2019 14:13
Server: ★ MIRAGE 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws ★ FREE VIP


Serwer:only mirage cs go
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:1:191876748&amp;advType=steamid&amp;Submit

siema dzisiaj sobie chce wbic na serwer pisze mi ze mam bana do 14:13 wbijam 14:14 i mam caly czas bana. pisze ze dostalem bana o 13:46 czyli w czasie kiedy jeszcze nawet mnie w domu nie bylo a oprocz mnie nikt nie korzysta z mojego kompa. w ogole gdy sprawdzilem na source bans to chyba system mnie zbanowal a nie gracz.nie mam czitow inni moga potwierdzic 

edit1 
wszystkie screeny z kont z banami nie wszystkie moje zobacz sopie ip 
nie dostalem zadnego bana od ponad 1 miesiaca wiec czemu teraz ban a nie np pol roku temu po 5 banie 
no i co z tego ze popieram ustroj komunistyczny i mam na awatarze najlepszy symbol, polska to wolny kraj, 
i mysle ze macie bul dupy ze wbilem 100+ punktow i nie chcecie mi za to vipa dac tylko bana dac zeby zmniejszyc poziom na serie

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na mojej sieci panuje zasada, że osoby nagminnie łamiące regulamin są z niego wydalane, ponieważ nie ma potrzeby dopuszczania na serwer osób, które mają totalnie gdzieś "resocjalizacje" (jaką jest ban, odpoczynek od serwera). Twoja bogata historia banów/mute/gag jest na tyle duża bym zgodził się na nałożenie bana permanentnego, ponieważ opiekun ma obowiązek spytać mnie o takową zgodę.

To nie pierwsza taka sytuacja, a zasada ta panuje już od ponad półtora roku kiedy to jeden z użytkowników DR nagminnie łamał regulamin i miał to gdzieś, bo taryfikator zapewniał mu bana na max tydzień, który nic w tej sytuacji nie zmieniał.

 

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:1:191876748&amp;advType=steamid&amp;Submit

Bany ukazane pod tym linkiem (nie wiem czy masz do tego dostęp, lecz opiekun już to screen'owal), to wszystkie bany powiązane z Twoim Steam ID, więc to nie jest tak, że te bany należą do kogoś innego.

8 minut temu, haxyn napisał:

wszystkie screeny z kont z banami nie wszystkie moje zobacz sopie ip 

Jak mogą nie być Twoje skoro to bany na Twój Steam ID? To chyba jakiś żart.

8 minut temu, haxyn napisał:

nie dostalem zadnego bana od ponad 1 miesiaca wiec czemu teraz ban a nie np pol roku temu po 5 banie 

Opiekun dopiero teraz skierował do mnie takową prośbę.

9 minut temu, haxyn napisał:

i mysle ze macie bul dupy ze wbilem 100+ punktow i nie chcecie mi za to vipa dac tylko bana dac zeby zmniejszyc poziom na serie

Ja nawet nie wiedziałem o tym, że masz jakieś +100 punktów, więc nie wrzucaj mnie do tego koszyka. Moja wiedza na Twój temat, to wiadomość prywatna opiekuna wraz z ss i znaleziony przeze mnie czat z Twoim udziałem na GameMe

http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/754208

Cytat

15 Jan 2019 16:21:57    dobra zamknij pizde cepie

Cytat

4 Jan 2019 15:18:34    smiec

Cytat

3 Jan 2019 20:05:47    KURWO

Cytat

3 Jan 2019 20:05:55    zamknij jape

itd

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności