Skocz do zawartości

SystemVac v2


SystemVac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SystemVac 

Link do SSów:  Brak gralem CS:GO

Wycinek z konsoli(bez IP)*:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.

Serwer: FFA

Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:97459624&advType=steamid&Submit

 

Widzę ze zostałem wybrany za CEL do wywalenia z SERVERA bo co zabiłem kilka razy admina to trzeba bannowac ale jak na d2 gość który wszystko wie to spoko bo "my z nim gramy mixy 10" tak ze elegancko panowie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię caly dzien co chwile ktos cie sprawdzał i mielismy watpliwosci ale co chwile masz podejrzane akcje. Siedzialem specjalnie i patrzylem na to co robisz i nagle potrafiles zrobic obrot nikogo nie mogles zobaczyc/uslyszec i sie wcelowales sie w miejsce w ktore normalny grac sie nie wcelowywuje... Prosze aby @Peter się wypowiedział w tej sprawie. Przypomne, że nie tylko to moje obserwacje ale paru innych uzytkownikow/adminow. tutaj tez umieszcze poprzednie ub ktore nie zostalo wytlumaczone przez snuffiego: 

 

 

Grasz na serwerze od wczoraj. I wiesz co się dzieję na serwerze. Błagam cię. Mam 3600godzin. Na esea jak placilem mialem b+. A najwyzszy lvl na faceit to 8. Napisałem ci co wzbudziło we mnie watpliwosci. I nie mów, że grałeś 15-20 min bo ogladalem cie. Akcja inferno dem-de_inferno-1549022638-1549024616 8 runda potrafiles bez zadnego info wejsc na site b bez sprawdzenia i zaplantowac. Na mirage wiedziałeś że ktos moze czekać na plecach zamiast sprawdzic podstawowe kryjowki druzyny broniacej. Nie sprawdzalem cie sam tylko 3 adminow i kazdy nie chcial cie zbanowac, bo nie był pewny ale jak zeczelismy ze soba pisac zeby to uzgodnic to kazdy ma sie mylic? Jestem zdania, że można mieć dobry dzień, bo sam widzę ludzi, którzy mają jedną mape naprawde dobra a druga juz nieco slabsza ale utrzymuja poziom. U ciebie natomiast widze obracanie sie bezsensowne po mapie. I za każdym razem wcelowany zostajesz w dobre miejsce. Nie można cie zaskoczyć w zaden sposob.

 

Dobrze @SnuFFy , ale chce zeby zajal sie ta sprawa peter. podalem demko z inferno runda 8. i ten mirage

 

Czekam na ocene @Peter

 

Edit#1

Jeżeli widać wszystko wg ciebie o czym pisałem wyżej to poczekajmy na ocene reszty i uzgodnimy wszystko. @SnuFFy

 

@Peter Wysłałem k3dinho link do dema z inferno: http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_inferno-1549022638-1549024616.zip

8runda najbardziej przyciagnela moja uwage

Edytowane przez MapetTV
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na mapie MIRAGE rozpisz co tam przykuło twoja uwagę "Godną" Bana , a nie mi wyjeżdżasz z tekstem przez cały dzień gdzie kolo 12 grałem z 15-20 min i teraz grałem z kilka rund inferno cały d2 i mirage do momentu kiedy zabiłem admina X razy pod rząd i ban . 

 

PS. powiedz mi jaka masz range esea rank czy faceit lvl bo tutaj widze brak kompetencji w banowaniu , 

Dlaczego? Ponieważ jak są osoby na servie co maja świeże konta i bija niczym bogowie infowi są jak sam sku. to jakoś cicho sza , i z czego zauważyłem zostałem obrany na celownik do "Wywalenia z Servvera" widocznie ktoś ma manie male wiadomo o co chodzi trzeba się dowartościować  

 

 

 

 

BARDZO zabawny człowiek jesteś  , możesz używać Edytuj aby nie robić bez sensu postów jeden pod drugim 

A co ma granie od wczoraj ,skoro widać jak wół gość ma raptem kilka godzinek w grze , info boga strzelanie perm w HS w biegu/ w skoku , wychyla się na ciebie ale oczywiście kolega powie weź zbanuj tego i trzeba się uwziąć na osobie nie winnej a te co maja za uszami sobie latają po serwie... 

 

Kolejna sprawa ośmieszasz się podając demko z akcja 1 rundy widać jak bardzo płytki jesteś w ocenie , i to na dodatek z mapy na której nie jest ban ,

 

Cytuje ". I nie mów, że grałeś 15-20 min bo ogladalem cie. Akcja inferno dem-de_inferno-1549022638-1549024616 8 runda potrafiles bez zadnego info wejsc na site b bez sprawdzenia i zaplantowac." 

Widziałeś co napisałem wyżej przeczytaj jeszcze raz  , i skoro to było takie overpower to było dać mi bana na inferno i rozpisać a nie dajesz 1 akcje wycięta z kontekstu oraz nie z tej mapy na której dałeś bana tylko mirage  

I co do ranki lvl napisałem ci również pod kontem obecnej a nie ze "miałeś" to tak jak ktoś miał Globala jak było łatwo wbić a teraz ma dmg ... odp.DMG wiec jak miałeś 8 lvl a teraz masz np 4 to masz 4  bo na takim poziomie grasz aktualnie , to samo tyczy się rangi itp.

Cytuje " Nie sprawdzalem cie sam tylko 3 adminow i kazdy nie chcial cie zbanowac" 

Wiec po co ten ban? A to ze zachowuje się jak inni ? To może SNAX jak przechodził przez smoke i kasował to odpalony bo ma inny styl... a nie sorry to PRO player 

Podsumowując twoje argumenty są bardzo słabe i nic nie wnoszą prócz całe zamieszanie które powstało po banie 

------------------------------------------------------------

4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na wstawienie go i jeżeli demko jest z HLTV to ma rozpisać akcje.

""Akcja inferno dem-de_inferno-1549022638-1549024616 8 runda potrafiles bez zadnego info wejsc na site b bez sprawdzenia i zaplantowac.""

Pewnie mówisz o rundzie gdzie miałem tech - start rundy idę 2 środek nagle wracam domkiem A na rampę po czy CT zrobiło push Banana "dlatego wjechałem na pełnej " i dałem plant , i teraz można gdybać a gdyby ktoś był na BS B "3" "ciemnia" i by mnie zabił wtedy nici z twojej teorii.

"Na mirage wiedziałeś że ktos moze czekać na plecach zamiast sprawdzic podstawowe kryjowki druzyny broniacej."

Daj demko czas bo kompletnie nie mam pojęcia o jakiej rundzie mówisz .

"" U ciebie natomiast widze obracanie sie bezsensowne po mapie."

Pewnie mówisz o mapie Dust2  gdzie został 1 TT a CT z 5 dlatego bawiłem się biegając i udając bota "gdzie dostałem slapa" pewnie od ciebie albo eQu "dziecinne zabawy" 

". I za każdym razem wcelowany zostajesz w dobre miejsce." 

Czyli to złe ze czuje grę i potrafię wyczuć przeciwnika ...

I najlepsze w tej całej sytuacji jest to ze nie widzisz tych małych DETALI w grze ze np biegając na mapie MIRAGE na której dałeś bana zabiłem admina 3x tak samo czyli jadę midem daje molo , nade OKNO wiec masz odp. dlaczego nie patrze jungle "tutaj pokazuje DMG(obrażenia) jak ktoś jest i dostanie "

 

Kolejne podsumowanie 

Dałeś ban na MIRAGE a dajesz 1 rundę po inferno , co to ma być jakaś dziecinada (to nie bądź adminem) , piszesz o jakims moim obracaniu co to ma wniesc do tematu . 

Jak kolega BarteM grał na D2 wiedział dosłownie wszystko a jak zabijał nawet nie widząc gościa na bramie B (ja to pewnie za taki KILL dostał bym bana za WH ale nie on "" to wy się podniecaliście jak małe dziewczynki co pierwszy raz zobaczyły "przyrodzenie faceta " a możne ciskał na WH w tym momencie bo jak miał 20:1 to były gadki ze ale on dobry czyli nawet jak by miał 50:0 bil tylko HS to było by ze jest dobry bo "KOLEGA z którym gracie mix10" ,później mapka mirage kolega zrobił 0:3 nie było magicznych HS i RQ poleciał .

I z czego widzę jest strasznie uwzięcie na mnie i tak jak napisałeś gram od wczoraj wy się znacie wiec nawet blednie możesz oceniać moja grę bo ktoś coś powiedział ze mogę mieć i już patrzysz z góry ..

Ostatnia odp. w tym temacie rozpisz mapę na której Dałeś bana jak to rozpisał eQu,  a nie wyjeżdżasz po rundzie z każdej mapy na KTÓREJ nie zostałem zbanowany a tylko na MIRAGE  , bo tak jak wspomniałem są takie detale których ty nie widzisz ze np ktoś robi coś 50x razy i ty patrząc ten 50 raz oceniasz ze to jest jakieś "WH" a nie to ze ktoś robi ten sam błąd i tak pada .

 

 

Edytowane przez SystemVac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obowiązku rozpisania demko, wy macie taki obowiązek. Na podanym poprzednim demku gracz nie posiadał niczego. Ja przynajmniej widziałem przeciwnika na radarze. Jeżeli dostał bana na innej mapie to zapraszam do rozpisania demka, znowu zostanie obejrzane.

@MapetTV rozpisz demo :) 

Na prośbę @eQu obejrzałem demko http://375878.node97.pukawka....he-1549020705-1549022621.zip . Jak chcesz i wolisz, dalej czekamy na decyzję Petera ;) 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SnuFFy Już się tym zajmuje.

 

@MapetTV Którą mapę w końcu mam oglądać, bo już sam nie wiem XDDD Link jakiś czy coś? To twoja działka w tej sprawie.

 

 

Edit: Zabiło mnie to demko z nudów prawie, mówię tu o de_cache. Zero płynności gry, strzały jako takie, jak mecze w mge coś koło tego. Czasem coś wyszło, ale jakoś nie wygląda to tak naturalnie. Mam kilka "ale" co do jego grania. W sensie takim, że czasem nie wiem czy on się kryję tak nieumiejętnie czy się nie kryje, ale się boi czy może właśnie gra normalnie z niepewnością co do swoich umiejętności. Demko z cache raczej clear imo.

Edytowane przez Peter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zobaczyłem to demko z Inferno i mogę powiedzieć, że dla mnie clear.

Szczególną uwagę zwróciłem na rundę 8 i patrząc na to z innej strony to nie ma powodu aby oskarżać go cheaterem. Wbił na pustego bs'a, nie sprawdził miejscówek, dlatego ponieważ zauważył, że cała drużyna ct była w domku na A; użył minimapy :/

Taka gra widziana teraz jest na MG1/MG2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności