Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Boczi


Boczi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Boczi

Wiek:20

Kilka słów o Tobie:Mam na imię Damian mieszkam w województwie pomorskim . Aktualnie pracuje(dorabiam) u swojego wujka w zakładzie ślusarskim ale mam w planach jechac z ojecem do niemiec na wykonczeniówke . Moje hooby to łowienie ryb i granie w piłke nożna (rekreacyjnie) . 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?:Ponieważ lubie grac na tym serwerze i czesto widze rozne boty przeszkadzajace w grze lub ludzi którzy łamią regulamin i psuja rozgrywke wszystkim innym graczom .

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:Kiedys grałem na serwerze zombie i tam mialem admina po prostu wystarczy ze obczaje amx i raz dwa ogarne o co chodzi .

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):na chwile obecna mysle ze z 5

Staż w grze:od najmłodszych lat z malymi przerwami 

Link do Twojego GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Boczi/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): dni robocze 2-3 h / weekendy 3h  

Czy uiścisz składkę adminowską?:Jeżeli hajs sie bedzie zgadzał to bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mógłbym Ciebie przyjąć, jednak na forum założyłeś konto 25 stycznia. Bardzo niedawno:/.

Twoje GT jest ładne, takich ludzi szukam

Podanie ładne napisane, co też działa na Twoją korzyść

AmxBans również masz czyste, jedynie autobany za ping, więc jest super

Amx mogą Cię poduczyć chociażby obecni admini, z tym nie ma problemu

Składka to też +

 

Poczekam na opinie innych użytkowników, jednak ja dałbym Ci okres próbny, podczas którego musiałbyś pokazać, że Ci zależy, musiałbyś też podbić aktywność na forum. Admin to nie tylko część serwera, ale też forum.

 

//Edit:

Potrzebuję admina. Jesteś świetnym kandydatem.

Na serwerze masz zadowalającą aktywność. Jesteś osobą kulturalną oraz pomocną. Chętnie przyjmę Ciebie w swoje szeregi na okres próbny tygodnia. Do tego czasu będziesz pod nadzorem całej naszej ekipy.

Zgłoś się do mnie na PW 

Edytowane przez Machwes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności