Skocz do zawartości

ub tap


adasfastap

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: _tap
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Odwołania składamy na <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</font>!.
Disconnect: _tap zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: Multi-Hack
Koniec Bana: 06-02-2019 19:46
Serwer: ★ FFA 128TR ★Cs-Classic.pl★ WS/KNIFE ★ FREE VIP ★
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:466674295&amp;advType=steamid&amp;Submit

Zbanowany po prostu za 1v4 na pistoletowce XD zagralem jakies 3 rundy chyba i ban, demko wszystko wyjasni. Nwm czy powinienem wrzucac tutaj bany i pozniejsze UB z innych forum wiec jesli wamn to pomoze to moge link zalaczyc. Moge rowniez udostepnic konta z Esportalu i faceit. Platform, ktore uzywaja wlasnych AC i klientow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu demko stwierdzam że ban nie słuszny. Głowy na farcie poleciały i tyle. Tylko zastanawia mnie jak masz mein konto czemu wbijasz na smurfie xd. Przepraszam za bana ale dzisiaj jestem trochę zmęczony wróciłem z pracy wbiłem na serwer i wydało mi się to trochę dziwne (chodzi o te głowy). Gracz jest czysty moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, eQu napisał:

Po zobaczeniu demko stwierdzam że ban nie słuszny. Głowy na farcie poleciały i tyle. Tylko zastanawia mnie jak masz mein konto czemu wbijasz na smurfie xd. Przepraszam za bana ale dzisiaj jestem trochę zmęczony wróciłem z pracy wbiłem na serwer i wydało mi się to trochę dziwne (chodzi o te głowy). Gracz jest czysty moja wina.

Teraz to moj main. Z pierwszego konta nie moge grac faceit bo rzekomo jest juz do niego przypisane jedno konto Faceit, ja nawet jesli kiedys zalozylem to nie jestem w stanie odzyskac tego konta. Gry na serwerze spolecznosci traktuje jako rozgrzewke bardziej

Edytowane przez adasfastap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności