Skocz do zawartości

SystemVac v3


SystemVac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SystemVac 

Link do SSów:  Brak gralem CS:GO

Wycinek z konsoli(bez IP)*:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.

Serwer: FFA

Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:97459624&advType=steamid&Submit

 

 

Teraz widzę ze człowiek z UB wbił i doszukał się WH  

Tak na marginesie sprawdzaliście z 5 map nie było wh nagle jest ?!?!? 

Wczoraj grałem kilka mapek było ok ....

Po prostu powiedzcie wprost  ze lepsi gracze nie mogą grac bo ban albo ze kolega narzuca kto ma  albo kto nie i nie będę grac skoro tak plączecie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wbiłem i od razu mi się nie spodobało jak grasz

Pierwsza runda jaką zobaczyłem była przy stanie bodajże 10-7 dla tt.

Kucałeś na A czekając na fragi, w całej tej rundzie nie podobało mi się to, że kiedy zasmoke'owany był tetris i kanapka, ty na luzie wyszedłeś i zacząłeś strzelać w gościa na tetrisie, którego nie miałeś prawa słyszeć, widziałem, że celowałeś w gościa na kanapce ale on tuptał jak słoń. Następne rundy to popis pewności siebie, gdzie na spokojnie pushowałeś rampe, bo nikogo tam nie widziałeś, więc sobie podbiegłeś i czaiłeś.

Sytuacja przy retake'u na B, ładne wyczekiwanie gościa, który stał przy wejściu do kuchni, gdzie nie miałeś prawa go słyszeć ale czekałeś na niego.

Ewidentnym dla mnie dowodem jest runda ostatnia, gdzie na spokojnie skróciłeś sobie rampe z P90, gdzie na początku strzelałeś do gościa, który uciekł a ty biegłeś za nim, nie patrząc na to, że ktoś jeszcze może tam być.

Moją opinię znasz, będę chciał jeszcze aby reszta z UBTeaM'u zobaczyła ten fragment i powiedziała co sądzi na ten temat

EDIT: @SystemVac zadeklarowałem się opiekunom, że jeśli będą jakieś problemy z Tobą to wbije i zobaczę no i zostałem poproszony i zobaczyłem to co zobaczyłem.

EDIT2: @SystemVac ja przepraszam bardzo ale kim ty jesteś aby oceniać mnie i innych oraz naszą prace? Mamy takie stanowiska bo przede wszystkim właściciel nam ufa, że się nadajemy do tej roboty, a my staramy się odwdzięczyć za na dobre. Więc lepiej nie komentuj i cicho czekaj

EDIT3: @SnuFFy proszę http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1549555677-1549557734.zip

Edytowane przez PolandBeast
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc aby to było zaznaczone jako spam bo jak zrobię ""edytuj" to każdy to oleje 

"Tak wbiłem i od razu mi się nie spodobało jak grasz"

Bardzo spodobał mi się ten fragment , wdziałeś już demko jak reszta jak gram i wbijając na serwer nie patrzyłeś na nikogo innego tylko ewidentnie chciałeś mnie zbanować i nie mów ze nie..

 

Po.1 Byś rozpisał demko jakie czasy  , bo mogę napisać ty np " Zenek miałeś smoke na całej mapie ale zabiłeś typa nie widząc go JAK???" 

Po 2. Sytuacja RETAKE gościu dal MOLO do kuchni i może nie zwróciłeś uwagi ale czekałem aż się skończy palić i wybiegłem (co widać nie korzystny timing dla gościa)  wychodzę i co 2 sobie stoi kolo BS i kolejny skacze na auto gdzie dostaje NADE i kiedy robię Defa gościu biegnie domek B (pewnie może go tez nie miałem prawa zabicc bo niby jak można słyszeć jak ktoś biegnie WTF)

Po 3. Rampę zrobiłem push i godziłem się z tym ze mogę paść z domku A , a zabił mnie gościu kory o dziwo przy tylu graczach i tylu strzałach jakoś sobie zawrócił na mnie w idealnym momencie, ale ty tego nie widzisz tylko to ze zrobiłem push eh.. 

Po 4. "Kucałeś na A czekając na fragi, w całej tej rundzie nie podobało mi się to, że kiedy zasmoke'owany był tetris i kanapka, ty na luzie wyszedłeś i zacząłeś strzelać w gościa na tetrisie, którego nie miałeś prawa słyszeć"

 Nie żeby  coś chciał powiedzieć ale czekałem do momentu kiedy ktoś z mojej drużyny jak dobrze pamiętam dal smoke/molo i wtedy wybiegłem nie mogłem zlokalizować gościa na kanapce wiec wróciłem i oddałem shota na tetris gdzie przy wyjazdach na rampę większość tam skacze  a ze zabiłem wiesz chyba sam ze jak kogoś trafisz pokazuje obrażenia wiec .. (ale jak dobrze pamiętam gość strzelał i dlatego oddałem shota)

 

 

Ale powiedz mi gdzie tutaj wasz super ziomeczek widzi czatowanie , to ze czekam do KOŃCA molo i OD RAZU wybiegam ? dla niego to wh , wiec samo to pokazuje jego profesjonalizm pełna para  , kolejny sprawa ze robię push i nigdzie nie patrze to jest do cholery FFA to co mam iść na walku sprawdzać wszystko .

"Zwrócę ci honor jeżeli okaże się naprawdę, że jesteś niewinny,"

wydaje mi się ze byś zrobił ale jedynie kolnego bana :]]] bo taka wasza natura jak banować nie ważne czy ma czy nie ma być po MOJEMU 

"Także pogratulować albo skilla, albo nie wiem jak to określić "chamstwa" że jeszcze masz czelność trzykrotnie się odwoływać.a"

Ale przecież wasz zespól sprawdzał kilka mapek i ocenił to jako CLEAR  wiec ta sytuacja jest bardzo zabawna ale jak pisalem MAM byc osoba zbanowana nie ważne czy widzę kogoś to i tak CZIT i ma być ban porostu powiedzcie WPROST to nie będę tutaj grac i tyle po co macie mnie męczyć z tym całym odwoływaniem się , a wy dalej biedzicie sobie cieszyć się z ciszy na forum bo 99% osób które banujecie maja to w dupie i idą na kolejny serwer.   

 

I wydaje ci się ze osoba która ma 10 lvl fc globala i 2.3k hr w cs by czitowala i jeszcze nie dostała BANA ciekawe  ..

--

"Przypomnę ci przypadek Emilio bądź kqly. Ile oni mieli godzin? Grali profesjonalnie i nie dostali przez taki okres czasu bana?"

A czyli uważasz ze mam kontakt z hakerami i place im gruby hajs aby grac dla zabawy .

To jak tak wyskakujemy to ja tez KOMENDA  co został skazany ?? tak , jest niewinny ?? tak i co dalej szukają w nim tego aby go ponownie skazać??? nie a tutaj bylem skazany 2x time gdzie było oglądane kilka mapek a przecież ban z mapy na której się grało powinno rozpisać i co dalej jestem banowany !!!

i Sytuacja w której wypowiadasz się ty albo eQu  jest zabawne skoro po waszych banach i podejrzeniach był clear . 

 

Tak ze To tyle w tym temacie już więcej się nie będę wypowiadać czekam na decyzje która moim zdaniem jest oczywista 

 

""Tylko, że teraz na serwer wbiła osoba, która się tym zajmuje, żeby się przekonać o tym co robisz na serwerze i dostaliśmy jasny komunikat."

Aha bo to jest osoba która nie została wybrana przez złożenie podania i porostu akceptacji , jest to osoba bardzo znana w środowisku cs i jak powie ze czarne to zielono to i dla ciebie jest to zielone .

To jest osoba z tzw. łapanki , która ma cały chu pojecie o tej grze  !!!  Widziałeś demko rundę kuchnia z molo ? kończy się i od razu wybiegam nie czekam tylko wybiegam a on widzi w tym WH to samo push rampy z P90 a gdybym obrócił się np kiedy wchodzi jakiś gość DOMEK A to by było całkiem ze odpalony.

I na koniec gość nie ma oceny subiektywnej  skoro w sytuacjach które są ewidentnie normalne widzi WH . ODP. jest prosta jest nastawiony na Zbanowanie i tyle . i jak dla mnie taka osoba powinna stracić z miejsca uprawniana skoro jest nie odpowiedzialna i się kompletnie nie zna  .

 

Edytowane przez SystemVac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dostałeś UB i gdy widzimy że coś się dzieje mieliśmy do niego napisać więc wbił SPECJALNIE żeby patrzeć na ciebie. Moim zdaniem powinieneś się pogodzić z tym że dostałeś bana. Jak to się mówi do 3 razy sztuka. Nie możliwe, że każdy się doszukuje u ciebie czitowania, a ty jak zawsze napiszesz post o ub i sobie je dostaniesz. Zwrócę ci honor jeżeli okaże się naprawdę, że jesteś niewinny, ale na ten moment to się już robi śmieszne. Także pogratulować albo skilla, albo nie wiem jak to określić "chamstwa" że jeszcze masz czelność trzykrotnie się odwoływać.

 

Przypomnę ci przypadek Emilio bądź kqly. Ile oni mieli godzin? Grali profesjonalnie i nie dostali przez taki okres czasu bana?

 

Tylko, że teraz na serwer wbiła osoba, która się tym zajmuje, żeby się przekonać o tym co robisz na serwerze i dostaliśmy jasny komunikat.

Edytowane przez MapetTV
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności