Skocz do zawartości

propozycja


Na'Vi

Rekomendowane odpowiedzi

WitamProponuje zamienic klasy premium z obecnych i na inne .Proszę graczy o wpisywanie swoich propozycji tutaj i H@'ow o wypowiadanie sie do kazdych z podanych klas.-_-[XXL]1/1 z awp 50/255 18% z inta do auto pompy i 1/1 z ppmM3tos[super Premium]20% z inta do p90 1/1 z ppm 100/255Wuwunio[super Premium]1/7 z famasa 1/1 z awp 30 podczas kucaniaSiwy[super premium]1/2 z ppm 3 skoki 60/255 1/1 z awpJunior[Premium]1/3 z deagla 80/255 1/2 z ppmWariat[Premium]1/1 z noza 90/255 bardzo szybkiWorm[Mini Premium]11% z inta to m4 1/11 z akaPozdrawiam Na'Vi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z twoich klas wywalił scouta i awp 1/1 bo jak będzie tyle, a dużo graczy ma premki (11 zł) to taki kamp będzie. Można było by zmienić/dodać do klas: s. premki (23 zł) i XXL (30 zł).

 

 

Ale siwy może być ;d Tylko walnij mnie chociaż na s. premke ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , No , No 

 

Moje poprawki

 

XXL 40/255 , 20% z inta albo więcej 

 

Siwy jest za mocny

 

 

junior minimum 100/255 lub więcej 

 

Zamiast wariat wybuchac to ak 1/13-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z zadna np : 1/1 z awp 50/255 18% z inta do auto pompy i 1/1 z ppm / 1/3 z deagla 80/255 1/2 z ppm / 1/7 z famasa 1/1 z awp 30 podczas kucania TO JEST CHORE mialo nie byc klas 1/7 -.- to przesada ..... trozumiem tyle jako xxl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Masz od tego tematJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności