Skocz do zawartości

Skrócenie bana


Warden

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: 옷abc
Link do SSów: brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.
Serwer: CS:GO CoD Mod
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:35104444&advType=steamid&Submit

Gram na serwerze od wczoraj i nie znałem jeszcze dobrze całego regulaminu, to nie tak, że wbiłem z kumplami i specjalnie robiliśmy dla siebie misje, nabiłem sobie dokładnie jedną misje z hadshotami z typkami którzy akurat byli na serwerze. Rozumiem, że nie znajomość regulaminu nie zwalnia z opowiedzialności ale komenda "!regulamin" na serwerze nie działa, a w trakcie gry mało komu chce się wyjść odwiedźić forum i później czekać w kolejce na serwer... Dlaczego dostałem od razu bana na tydzień(W regulaminie jest ban 1dzień-tydzień). Jestem nowy na serwerze i to moje pierwsze przewinienie, akurat mam wolne, więc chciałem sobie trochę pograć. Proszę o skrócenie bana do max. 3 dni. Zaznajomiłem się już dokładnie z regulamin i w przyszłości będę go przestrzegał w 100%. Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tutaj, jeśli dostałeś perm bana, a nie bana czasowego.

Co do bana to postanowiłem sobie sprawdzić SB i będę rozmawiał z opiekunami na temat admina, ponieważ nadał bana nie zgodnie z taryfikatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
8 godzin temu, PolandBeast napisał:

Piszesz tutaj, jeśli dostałeś perm bana, a nie bana czasowego.

Co do bana to postanowiłem sobie sprawdzić SB i będę rozmawiał z opiekunami na temat admina, ponieważ nadał bana nie zgodnie z taryfikatorem.

Bana nadał zgodnie z taryfikatorem.

W tym przypadku gracz otrzymał bana na tydzień i tyle go będzie miał. W przypadku gdy dany gracz nagminnie łamie regulamin, osoba pilnująca serwer ma prawo nałożyć mu bana ze względu na "wielkość" jego przewinienia. Nie zamierzamy pozwalać na to by ludzie pod pretekstem nieświadomości pozwalali sobie na szybsze wykonywanie questów, pomagając sobie. W celu zmniejszenia kary, proszę o kontakt z opiekunami poprzez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności