Skocz do zawartości

Prośba o UB


Max19315

Rekomendowane odpowiedzi




Wzór:
Nick:Krystian65PL
Link do SSów: Jest 
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:MIRAGE 128TR Cs-Classic.pl !knife !gloves !ws FREE VIP
Link do bana:Jest https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:143506744&advType=steamid&Submit

eaeaeaeaea.PNG

rqrqrqrq.PNG

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Rykos powiedział, ja się nie patyczkuje

LINK DO DEMA: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1549994704-1549996987.zip

RUNDA 12
Oprócz zachowania dziwnego czyli patrzenie się wszędzie lecz nie tam gdzie trzeba, oraz dziwne ruchy celownikiem to nic się nie dzieje.
Runda 13
Powiedzcie mi jak osoba tak grająca ma hs % na poziomie 42% jeśli chodzi o zabójstwa?
dobra dalej nic, szybko ginie, prefire mógłbyć poprzez widzenie na radarze przeciwnika
Runda 14
Okej, w końcu jakieś konkrety, NIE było infa że koleś skraca undera, nie widziałeś go wcześniej przez ścianę bo patrzyłeś się w drugą stronę
Obrócenie się, zobaczył gościa przez ściane i odrazu wychylił na heada. Mogę już skończyć? :)
okej, później po zniknięciu smoke idziesz przez aparty najpierw wcelowany w moją pozycję a później idziesz nie pozornie ale tak żeby widzieć mnie cały czas
Odrazu po rzuceniu molo w moje miejsce przez dira, swoją drogą nie mogliście wiedzieć że tam dokładnie jestem wcelowujesz się we mnie bo wiesz że wybiegne
idziesz do kuchni niby patrzysz ze czekasz aż ktoś wyjdzie z ct ale później odrazu na pewniaka wychylasz na Łybe okej
Jeszcze przed skokiem łyby zmieniłeś kierunek swojego chodu bo widziałeś że tam idzie, nice
Runda 15
Nie wiem, to wcelowanie się w typa pod drewnem to była Próba krycia się? Strzelasz dosłownie tam gdzie typ jest tylko że nad nim??
Typ calutenki czas szedł na shifcie a i tak się w niego wcelowujesz ;) Akcja na side, zawsze twój celownik się patrzy tam gdzie jest przeciwnika
Czy to lewa strona conecta, czy ct, czy schody
Runda 16
No nieźle, tak ochoczo szedłeś przez ten tunel jednak zobaczyłeś że Karolek jest wcelowany, zwolniłeś i odrazu na niego wychylasz
Gdzie mało co osób tam stoi, Próbujesz się tak nieudolnie kryć że to śmiech na sali. 
Runda 17
Dobre wcelowanie się wprost w conecta mimo że za pierwszym razem jak przebiegłeś to na normalnej kamerze nikogo nie zobaczyłeś
Ale na WH widziałeś że łyba tam jest więc odrazu wychyliłeś ze scoupem bo myślałeś że wychyli
(poźniejsze wcelowanie na karolka normalne zachowanie)
Runda 18
Nie ma to jak biec przez aparty na nożu i odrazu wiedzieć że jedyni przeciwnicy są w kuchni
Runda 19
Wcześniej leciałeś przez aparty z kosą a teraz jak karolek skrócił to wyjąłeś AK przed apartami?
Kolejne strzelanie przez ściane jako, no wiecie skanowałem tą ściane ale nie wiedziałem że tam jest bo przecież nie trafiłem. Boże
Gdy zobaczyłeś zza ściany że remik zaraz wychyli nacisnąłeś shift w idealnym momencie po to by oddać celny strzał
Runda 20
Akcja po której cie zbanowałem, Ja rozumiem że stałeś AFK i mogli skrócić aparty, ale żeby aż tak perfidnie się wcelować w przeciwnika? bo widzisz przez ścianę że zaraz wyjdzie? 

Koniec :) Trochę łopatologicznie bo ja piszę na żywca gdy sprawdzam demko co widzę, potem cofam i sprawdzam jedną akcję 3 razy. Dziękuje do nie widzenia 

@Peter @SnuFFy @PolandBeast @Max19315

Edytowane przez Skorpion Wwa
  • Like 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności