Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] you shudn't know


ASAX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick ASAX

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) gracz

 

3. Nick oskarżonego on ma kilka nicków

we dont know you

you should've known

 

4. Steam_ID oskarżonego STEAM_1:1:112727741

 

5. Data i godzina zdarzenia
2 mapy
18:17 15.02.2019
18:44 15.02.2019

 

6. Mapa de_zoo i cs_office

 

7. Opis sytuacji W przedstawionych wideach pokazuje jak typ używa wallchacka i aimbota. Wallhack na obydwóch materiałach a aimbot na de_zoo.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ty się kolego czegoś nawąchałeś czy co, ale powiedz ty mi jak mam brać cię na poważnie i cokolwiek ci odpowiedzieć, jeżeli cale twoje 'demo' opiera się na domysłach i niedorzecznościach. Poświeciłem 11 minut swojego czasu i kompletnie nic ciekawego tam nie przedstawiasz na mnie. Przykładowo pokazujesz jak no początku rundy stoję wcelowany w jedno z dwóch wyjść, z których może wyjść terro - NO KURWA CZITER JEBANY CIEKAWE SKOND WIE. A ta akcja z 11:41 jest po prostu 'perełką' tej twojej rozpiski XDDDDDDDDDDD. Popatrz, że Pappa tak samo tam celuje? Pewnie jest odpalony! Nie, to ty jesteś jakimś brązem który nie korzysta z radaru, nie wie co się dzieje na mapie, nie wie jak może zachować się przeciwnik. 
A te głowy z zoo z wczoraj najzwyklejsze w świecie, może jakbyś pograł trochę na innych modach niż deathrun, albo przynajmniej strzelał na tym codzie oprócz stawiania jak tard min, to może coś by z ciebie było.

EDIT, dałem sobie szanse i dotarłem do 16 minuty. Jak wejdziesz sobie do gry i odpalisz meczyk, albo wjedziesz na jakiś serwer, to w lewym górnym rogu ekranu masz takie coś, co się nazywa radar. I tam zazwyczaj jest położenie twoich sojuszników, zespotowanych rywali, paka itp. I mój drogi kolego. Używanie tego radaru w grze przydaje się właśnie w takich rundach. Zobaczyłem że ostatni antyterrorysta co tam holdował (Alien) padł, więc prędzej czy później trzeba się będzie spodziewać rywala na plecach. I tak też było. Obracanie to po prostu bug gotv - tak samo jak podskakujące ręce i to, że nie mam na głowie celownika a mimo to strzelam głowę. Soboty nie widziałem, bo przyleciał na duchu, także nie spodziewałem się go tam, dopiero w późniejszych rundach zwracałem uwagę na plecy, czy nie przyleciał gdzieś na resp duchem. No kurwa serio, mam ci tłumaczyć takie proste rundy?

Edytowane przez dratewka.
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dratewka, nawet nie czytałem Twoich wypocin tłumaczących jego demo bo nie masz w zasadzie tutaj nic do powiedzenia, od tego są odpowiednie rangi aby sprawdziły, czy faktycznie jesteś taki kozak, czy raczej leszcz na cheatach.
Co do samego tematu a raczej do jego autora - Cheaty zgłaszamy tutaj wariacie: https://forum.cs-classic.pl/forum/85-prośby-o-ub
*Nie oglądałem demek, ponieważ nie mam do tego sprzętu*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem do 12 minuty pierwszego "filmiku z komentarzem" i stwierdziłem, że obejrzę jutro demka na spokojnie bez dziwnych domysłów.

 

Jak dla mnie czysty, jak się nie zgadzasz z decyzją to zawsze możesz w dziale UB TEAM'u napisać skargę.

Edytowane przez RyKoS
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności