Jump to content

[PRZYJĘTA]admin? XDD

averrrrrrrrrrrrr
 Share

Recommended Posts

1. Twój Nick: h4xhs

2. Kto zawinił? (admin/gracz😞 admin

3. Nick oskarżonego: polski_sniper

4. Steam_ID oskarżonego: 

5. Data i godzina zdarzenia: dosłownie przed chwila XD

6. Mapa: nie pamietam

7. Opis sytuacji: króciutko, wszedłem sobie postrzelać hedziki, bawie sie bardzo dobrze, po czym zauważyłem że admin sie obudził i zaczął nadawać kary dla graczy, okej spoko, jego obowiązki. Później zaczął bluzgać, wyzywać, to sie odezwałem, jaki ty kurwa przykład dajesz xd mutujesz graczy za kulturke a sam jej nie przestrzegasz, po czym dostałem mute na 30 minut za wdawanie sie w dyskuje z adminem? XDDD  

8. Dowody (demko/screenywiadkowie: Kilka osób którzy byli aktywni powinni sie wypowiedziec i poswiadczyc xd 
  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

nie wyzywałem powiedzialem pare razy " kurwa " i troche sie uniosłem bo jeden z graczy nie wie co to znaczy rush i nie dalo mu sie tego inaczej przetłumaczyć/przeklinanie  to nic zlego bo kazdy moze przeklinac oczywiscie z umiarem a ty byles wulgarny i wyzywales mnie od pajacow :) 

nie widze sensu w tym co napisłes 

Edited by polski_sniper
  • Confused 3

• Właściciel
17 godzin temu, polski_sniper napisał:

nie wyzywałem powiedzialem pare razy " kurwa " i troche sie uniosłem bo jeden z graczy nie wie co to znaczy rush i nie dalo mu sie tego inaczej przetłumaczyć/przeklinanie  to nic zlego bo kazdy moze przeklinac oczywiscie z umiarem a ty byles wulgarny i wyzywales mnie od pajacow :) 

To jest coś złego. Admin nie powinien używać słów wulgarnych, tym bardziej że mutujesz/banujesz/kickujesz za KULTURĘ, a kultura to także nie używanie słów typu "kurwa"

Zamykam skargę, a admin otrzymuje ostrzeżenie. Na tej sieci nie ma czegoś takiego jak "unoszenie się". Admin powinien przejawiać większy poziom kultury osobistej, bo reprezentuje serwer

• Like 2
  • Love 1

• Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines