Skocz do zawartości

Skarga/odwołanie


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: James0v
Data zdarzenia: 
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Administratorka
Opis Sytuacji: Dobra, bo to już przestaje być zabawne, miałem nie pisać skargi ale ujrzałem na swoim profilu warna co jest już potężną przesadą.
Nie interesuje mnie to, że ktoś wam się skarżył, że tak jak ja jest prześladowany na forum, nie dajecie mi powodów, żebym myślał inaczej.
Chciałbym aby bogini forum poniosła konsekwencje tego co robi, przedstawiam parę screenów oraz dopiski do nich, niech patrzą co tu się odjanie...
 

 

n5tcsUx.png

Dostałem blokadę na dodawanie komentarzy przez ten sam wpis, który Quake czy jak Ci tam wpisała dzień wcześniej, niestety nie dam Wam screena ze swojego wpisu, ponieważ został usunięty ale rangi wyższe mają do niego wgląd. Przed tekstem o psychologii skomentowałem jej wpis na 3k postów z zapytaniem czy nabija tu posty czy jest administratorką. Dostałem za to warna z takowym powodem, hehe :D 

 

S3i8VfU.png

Jawna obraza? To teraz Ty odrabiaj warna za swój wpis o patusach:


Później żądasz szacunku DO RANG WYŻSZYCH? Księżniczko, jesteśmy ludźmi a Ty hipokrytką, szanujesz każdego człowieka inaczej albo zbierasz do jednego worka i mieszasz z patusami.
Wy chyba nie macie pojęcia jak wyglądać może chamstwo. 
Żądam zdjęcia warna i w dupie mam te dodawanie komentarzy pod statusem i funkcje Kasi na tym forum.
Dostałem Karol od Ciebie wiadomość i przeczytałem ją dopiero od tego momentu więc to sobie tu wpisze, jeśli nie widzisz problemu w swojej zabawce (czyt. Kasi) to tak, będę myślał sobie co chce, a mianowicie to, że pozbycie się mnie z tego forum byłoby Wam na rękę, a co do tego Twojego SPAMU na SB, heh, pytałeś kogokolwiek czy go to interesuje czy nie? Czemu odpowiadasz za ludzi? Ona się cieszy, że wbiła 3k ja się denerwuje i oboje okazujemy to wpisami, ona też spamuje? Bo co kogo to obchodzi, że nabiła właśnie 3 tysięcznego posta na forum? XD
Ukrywanie postów do niczego nie doprowadzi, porównajcie sobie zachowania sprzed lat do teraz, ja nie widzę w moim zachowaniu chamstwa a Wy nie potraficie napisać po ludzku "Słuchaj, przestań tak robić bo..." potraficie odważnie i definitywnie pisać na PW, że mieszacie mnie z gnojem i ja nie mam prawa napisać coś od siebie, bo komuś się to może nie spodobać, mi się nie podoba, że szczyci się Bóg wie czym, zamiast wypełniać swoje obowiązki. Na PW szybko potrafisz napisać, ale w konkursach sprawach czy innych wpisach zawsze jedziesz pociągiem i zrobisz COŚ PÓŹNIEJ :D 
Pozdrówki, przegrana jest wojna na starcie ale popatrzcie sobie, jak to wygląda.

Edytowane przez James0v
  • Like 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Aż tak? 

To może wyjaśnisz wreszcie sytuację z tym najazdem na mnie? Robię to co zawsze, nikt nie miał o to problemów. Ale ty się oburzyłeś. 

Boli to, że napisałam, że wbiłam te 3k postów? Robiłam to zawsze. Teraz chciałam napisać, bo mogę. Nie szkodzi to nikomu, a tylko wyśmiałam siebie, bo jestem mało aktywna tu. Ciekawe jest twoje rozumowanie, że się chwalę. Zmniejszyłam aktywność do minimum, bo miałam nauki do sesji, chociaż wchodziłam czasami, bo trzeba tu zajrzeć. 

1 screen odnosi się do mojej luźnej dygresji na temat braku szacunku do Shino, jak nie czytałeś całego to nie zrozumiałeś. Przykro mi.

2 screen był za to:

52590380_1225502527600873_26559656636920

Czemu? Bo odkąd jestem tu na sieci nikt z administracji nie pozwalał sobie na poniżanie, ja tym bardziej. A czemu tak napisałeś? Bo to:

52782428_1294196774045805_97801414120780

Napisałam tylko jeden status, nikomu innemu nie przeszkadzał, ale tobie musiał? Czemu? Nie wiem, jakby ktoś inny tak samo napisał, to byś nie skomentował, ale masz jakieś dziwne zboczenie, aby każdego "wroga" prowokować, bo nie wytrzymasz. Jeśli chcesz, żebym zrezygnowała z administratora to proszę bardzo, zastąp mnie. Może ja tu będę wracać co pół roku i wyzywać "wrogów"? Tak to wygląda jak wracasz. Robisz wszystko aby tylko prowokować, znikają twoje posty w każdym możliwym miejscu/temacie/statusie/z czatu. Może wreszcie zrozumiał byś mój sarkazm z tego statusu? 

Moje wypowiedzi na czacie? Specjalnie, aby osoby które tam piszą chociaż trochę zrozumiały, bo to nie czat który tu zawsze był. Ile razy już w ciągu ostatnich miesięcy Karol usuwał czat z forum? Jeśli cie to rani, to czemu za każdym razem pokazywałeś jak bardzo mnie nie lubisz, a nie to, że ci to nie pasuje. Na forum też jestem człowiekiem, a nie tylko maszyną która po was sprząta. Może trochę wyrozumiałości? Ja również mam życie prywatne i chcę odrobiny zrozumienia, albo chociaż spokoju. Przypomnij sobie forum sprzed kilku lat, co wtedy było? 

Jeśli na prawdę chcesz mi coś powiedzieć, to może wreszcie napisz mi to na pw. Ale tak zwięźle, a nie tylko to jaka ja jestem zła, że ja ci nie pozwalam pisać. Nie jestem tu od wczoraj i wiem co mogę, a czego nie. Czy już jako administrator nie mogę upomnieć ludzi za to co tu robią, a tylko siedzieć jak myszka i zezwalać na wszystko? Szanujmy się, ale nie. Czasy się zmieniły, a ludzie też, ale forum i zasady na nim nie. Na forum zawsze tak było i będzie. 

No i 3 screen, tak, jeśli komuś przeszkadza jego własna głupota i nie może tu obrażać ludzi to tak, może się sam stąd usunąć/zniknąć, bo my mu w tym pomożemy. Może i ty zniknąłeś, zapomniałeś jak tu było, ale ja nie i nadal będę poprawiać/strofować ludzi. To nie jest miejsce na takie zachowanie. 

Tak mam problem do twojej osoby, ale gdybym chciała już dawno by cie tu nie było. Mam przecież taką możliwość? To czemu tego nie użyłam? Może pamiętałam jaki byłeś względem mnie wcześniej, ja pamiętam i mimo, że zachowywałeś się nieodpowiednio czasami to często sama cie broniłam. Już przecież ponad rok temu byś nie wrócił. Daliśmy ci szansę, zapomnieliśmy. Ale ty? Pokazałeś to czego można tylko było się obawiać. Nie po to dałam ci szansę, mówiłam jaki to jesteś dobry, bo może się zmienisz. Tak odkrywam te karty, bo ty jesteś nie lepszy. A teraz mam okazję. Więc, jeśli nadal chcesz wojny to proszę, ale nie na forum. Uszanuj to, że zajmuję się tym forum już od ponad dwóch lat, na początku jako modek, później jako administrator. Cały czas pokazywałam się od najlepszej strony, chciałam jak najlepiej. Uszanuj to, proszę. 

 

Bo jechałam pociągiem? XDDDD Czekaj, to ja mam siedzieć przed komputerem i czekać, aż napiszesz na mnie coś złego? Okej!

Jakiś miesiąc temu napisałam (RÓWNIEŻ STATUS), że mam mniejszą aktywność, że zniknę. Mam wolne to mam wolne, Karol wiedział, wszytko mu na bieżąco mówię, że teraz to, później co innego. Że mam życie prywatne, że chcę spędzić wolne z chłopakiem, że odpoczywam,to moja sprawa, to co robię jest moje. Nie ma mnie to mnie nie ma. Uszanuj to.

Jeszcze na dodatek w czasie "wolnym" zorganizowałam loterię, to pomysł na szybko. We własnym wolnym czasie,m gdzie nie planowałam nawet tu się pojawiać, zrobiłam coś dla użytkowników, a ty opluwasz, bo napisałam, że zrobię coś później?

 

#Edit. 

Aha, czyli ty możesz mnie obrażać? Może popatrz na początku na siebie. Przypomnij sobie czemu masz do mnie problem, nie pokazuj tego ludziom. 

Ja mam problem tylko dlatego, że ty masz jakiś problem którego nawet nie rozumiem dlaczego masz. Nigdy mi nie wytłumaczyłeś czemu. Nadal czekam. To, że ci się nie podoba, nie oznacza, że ja mam się zmieniać pod ciebie. Jestem taka jak zawsze. 

Jeżeli masz problem do mnie to go wytłumacz, a nie oczerniasz mnie publicznie. 

Nie, nie jest tak jak opisujesz. Coś ci się pomyliło. 

Więcej nie napiszę, bo nie ma po co. Wymyślisz, albo przeinaczysz fakty. 

Chciałam to wyjaśnić, nawet poprosiłam Patrycję, żeby z tobą pogadała. Nadal masz problem, ale ja nie kręcę tego tak jak ty. 

Ilu ty już masz wrogów? Dobrze, każdy ma, ale to co ty robisz, to przesada. Każdy wie jaki jesteś, nie oszukuj się. 

 

Śmieszy mnie to teraz, że najwięksi prowokatorzy polubili ci posta, tylko ci którzy jakoś nie potrafili ze mną rozmawiać. 

Nie jestem idealna, co zawsze powtarzałam, nikt nie jest. Ale jeśli ty próbujesz mnie gorzej upokorzyć i zbłaźnić, to ci się udało. Jednak osoby które mają odrobinę rozumu ogarną co tak na prawdę się dzieje. Jak reszta patrzy ślepo w prowokatora to trudno. Jak pelikany. Ze mną da się pogadać, jakoś większość potrafi? Ty też kiedyś potrafiłeś. Teraz? Jeśli serio cie to bolało, to czemu mimo moich próśb nie potrafiłeś przestać prowokować innych? 

Nie usuwam twoich postów, nie ja ukrywałam je ostatnio. Wpisy? Jeden u mnie, jeden o Nessi i jeden u ciebie, bo łamały regulamin. Serio? 

Twój komentarz nie jest zwykłym komentarzem, a zwykłym kłamstwem. Nie obchodzi mnie to co o mnie myślisz, narobiłeś sobie złego zdania, po czym? Po tym, że reaguję? Że patrzę na regulamin? Zawsze tak robiłam. Problem się zrobił jak ci się to nie spodobało? 

 

Tym, że mnie nie szanujesz nie wyjaśniłeś sytuacji na pw. Nic nie jest okej. I nawet jeśli to nie prowadzę, żadnej wojny. Nie o to mi chodzi. Chciałam i próbowałam wyjaśnić to na pw. Nie ja prowokuję u kogoś w statusie. To, że ty uniosłeś się honorem, nie oznacza, że wszystko jest wyjaśnione. Załatw to jak człowiek i nie rób scen publicznie. To, że jestem administratorem nie oznacza, że się nie da ze mną pogadać. Podaj sensowne argumenty to pogadamy, bo teraz widać tylko twoją prowokację i brak pomysłu jak to by mnie stąd wypchnąć. 

Już nie udawaj. O każdej sytuacji z tobą informowałam Karola. Piszę tylko prawdę i tylko to co jest faktycznie. Nie ma nic więcej, więc co ty insynujesz? 

 

Już nie przeinaczaj, było zupełnie inaczej.

I nie chciałeś się pogodzić, specjalnie tak napisałeś, jakbyś chciał się pogodzić to byś to zrobił.

***Tu były screeny, ale usunęłam, nie są ważne. A ja nie będę identyczna.***

 

Wiecie co, nie powinnam była się tu udzielać, ale za każdym razem mam głupie wyobrażenie, że to coś wam da. Nic to nie da. 

Wyciągaj kolejne "dowody" na błahostki, ale chociaż ich nie wyolbrzymiaj. W tym momencie kończy się moja wypowiedź, bo nie mam już nic do dodania, a jeśli coś jest, to muszę sobie przypomnieć. Nie mam siły na głupie przepychanki. A tylko na to czekasz. 

Edytowane przez Mrs. Quake
  • Like 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałaś się, skąd to wrogie nastawienie do Ciebie? Może przemyśl sobie i zdejmij tę koronę z głowy, chociaż na chwilę bo już głową zbierasz wszystkie chmury.

To jest zwykły komentarz, taki jak Twój, a to, że masz ileś tam postów to mnie w ogóle nie interesuje, ja na przykład wole służyć pomocą tam gdzie mnie potrzebują, nie tam, gdzie mojego nosa nawet być nie powinno pomimo tego, że jesteś administratorem.

Co z tego, że nie przeczytałem całej rozmowy od początku do końca jak widać jasno na białym, że władasz językiem (czyt. chamstwem po Twojemu) tak jak ja tyle, że nikt Ci nie zwróci uwagi, bo nad Tobą jest tylko Karol, na za dużo sobie pozwalasz a jak wiadomo na tym forum jak poliżesz komuś srake, to jesteś jego przyjacielem, ja nie będę Ci się przymilać skoro chcesz mnie tępić to zacznijmy wojnę, tyle, że przenieśmy ją na telefon, mam Ci coś do powiedzenia i chciałbym, żeby Ci poszło w pięty ;)

2 screen? Co Ty w ogóle o nim napisałaś bo nie kumam? To samo Karol, ona wyraziła zadowolenie w statusie, ja frustracje na SB, usuwajcie 2 opcje albo zostawcie 2 wpisy w spokoju, proste jak drut.

Nikt nie napisał, że mi przeszkadzał Twój status, zadałem Ci krótkie pytanie i w sumie zacytowałem później TWOJĄ wypowiedź, wyżywasz się na ludziach a później płaczesz a mimo tego Karol i tak mi piszę po prywatnych wiadomościach, że to ja jestem ten zły. Spójrzcie wy lepiej na siebie, a raczej Ty bo do Karola mam tylko za złe to, że ma tą sprawę w dupie i z miejsca bez żadnego "ale" spalił mnie nie słuchając wyjaśnień.
Nie jesteś moim wrogiem, nie wiem skąd te przypuszczenia, od jakiegoś czasu Ci odbiło a ja się chcę po prostu trzymać z daleka, po za tym, nie wyjaśnialiśmy sobie już spiny na PW? Miało być okej, więc nie wiem czemu nazwałaś ten wpis jako RAZ: Chamski i DWA: Obraźliwy administratora, ten drugi powód to w ogóle jest jakąś petardą XD 

MOŻE TROCHĘ WYROZUMIAŁOŚCI!? XD Zaczynasz już płakać i odbiegać od tematu tylko po to, żebyś to TY była poszkodowana. Nie wytykam Ci braku pracy na forum, czy nie okazuje wyrozumiałości, ale po za tym są też innej emocje, które poruszam, a to, że Cię nie chwale na PW, nie oznacza, że Twoja praca idzie na marne, żałosne.

Zniknąłem, ale nie zapomniałem jak tu było, stąd moja frustracja bo wniosłaś jakieś poprawki, usuwanie wpisów, postów, edytowanie je tak, że to potem wcale nie wygląda jak wypowiedź danego użytkownika, tylko tak, jakbyś to napisała ty w czyimś nicku. Przypominam, że większość ukrytych czy usuniętych moich postów była bezpodstawna nie łamiąca punktów regulaminu. W tym przypadku to czysty mój charakter, mam pytanie to je do jasnej cholery zadałem, chciałabyś usłyszeć chamską wersję mojego wpisu? Ogarnij się.

PFFFF, dawno by mnie tu nie było? I to Ty byś się do tego przyczyniła, wpis za wpisem jesteś coraz bardziej zabawna. Nie masz takiej możliwości do póki nie zrobię czegoś, za co można byłoby mnie wyrzucić. Nie podlizuj mi się, było fajnie, lubiliśmy się, ale najwidoczniej coś się zmieniło, pojawił się jakiś problem i nie możemy go rozwiązać, z Twojej winy, jak sama twierdzisz, masz do mnie problem i ja dobrze o tym wiedziałem, pisałem Ci już, że jesteś fałszywa bo klepiesz mnie po plecach a pójdziesz dalej i opluwasz osobowość. Rok temu? Co się działo rok temu? Nie pieprz takich głupot bo ANI RAZU nie groził mi wylot z forum, a nie przepraszam raz, i to było w 2013/14 roku. O czym Ty chciałaś zapominać? O tym, jak sprawowałem kilka funkcji i utrzymywałem dwa serwery WSZYSTKO NA RAZ? Jedyną szansę jaką mi dałaś to UB na dodawanie komentarzy i to jeszcze musiałem doprowadzić do braku argumentacji z Twojej strony bo to i tak z góry było wiadomo, że mam racje ale jesteś uparta i tak jak mówiłem, chciałabyś ograniczyć moje wypowiedzi do zera na tym forum.

"Uszanuj, uszanuj, uszanuj" Ty mojej pracy nie uszanowałaś, ja bym mógł nie uszanować Twojej ale tak jak wyżej pisałem, nie ta skarga będzie decydować o Twojej pracy na forum, więc zmień temat na adekwatny.

Z czego się cieszysz? Jeśli jedziesz pociągiem i tak narzekasz, że masz swoje życie prywatne, chłopaka itd.. to zacznij sprawy od początku do końca z forum załatwiać na chacie, to także jest proste.

Z tymi ostatnimi zdaniami to Cię nie rozumiem XD od słów "Jakiś miesiąc temu napisałam (RÓWNIEŻ STATUS)..." Do czego Ty się w ogóle odnosisz, co mnie to obchodzi czy Ty masz wolne czy nie? 

Niczego nie opluwam, nie wskazałem palcem na konkretną sytuacje, uderz w stół koleżanko, znajome? 

Więc, myślę, że moje odpowiedzi kończą się wraz z tym wpisem, przestań mydlić oczy ludziom i zacznij pisać prawdę, odnoś się do tego co pisze i nie rób z siebie ofiary. Cała ta skarga oraz moje odpowiedzi są skierowane do ludzi, którzy mają okazję zobaczyć jak wygląda Twoje traktowanie ludzi, do których nie pałasz miłością oraz dla Karola, myślę, że otworzysz troszkę oczy a jak nie, NO TO NIE WIEM CO MAM CI PRZYJACIELU POWIEDZIEĆ. Ja wiem, że Kasia to Twój żołnierz, ale proszę Cię na miłość BOSKĄ! I to już nie pierwszy raz, skróć jej trochę smycz (w sensie możliwości, żebym zaraz warna nie dostał) albo uciśnij kaganiec (w sensie zjebka, bo ma za długi język i wynosi swoją władzę ponad ludzi w nieprawidłowy sposób).


@EDIT:
Gwarantuje, że na cały edit mógłbym Ci odpowiedzieć SENSOWNĄ argumentacją ale może od razu coś od siebie bo w sprawie tego, że można się z Tobą dogadać to polemizowałbym mocno. Miałem nie pokazywać tych prywatnych wiadomości w sumie, nie zdążyłem zrobić screena z tego co tam napisałaś bo wcale nie chciałem ich prezentować publicznie, mimo, że tak napisałem. Wyjaśnialiśmy sobie akcje z PW ale zaczynasz trafiać poniżej pasa. Do rzeczy. Pamiętasz jak napisałaś do mnie na PW wyjaśnić jakąś sprawę, która dotyczyła również EDYCJI POSTÓW? Podkreślam, że to Ty napisałaś do mnie nie używając cenzur i nie szczędząc niewygodnych słów o mojej osobie. Kiedy zagroziłem Ci, że pokażę te rozmowę na forum edytowałaś wpisy na kropeczki i opuściłaś konwersację wystraszona. Nie umiesz się zachowywać a całą winę o niewyjaśnianiu spraw na PW zrzucasz na mnie.

 

zpBgLX9.png

Edytowane przez James0v
  • Like 9
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności